Prezime i Ime
Erceg Marko
Međunarodni razred
NE
Godina rođenja, Spol
2009, M
Stranac
NE
Naziv kluba, Grad
Split 1950 (SPT), Split
Kategorija
12
RANG LISTA 12 - PLASMANI
Turnir Rang Plasman Obračun S/D Kat. UK POUK PKUK PK PKST PAUK PA PAST M
DVORANSKO OP TK PONIKVE5105.11.2019Pojedinačno124040400400000
OP TK ZADAR 08 5212.03.2019Pojedinačno122828280280000
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE3etvrtfinale08.04.2019Pojedinačno1226262602626000
OP TK SPLIT 19503etvrtfinale16.09.2019Pojedinačno12262626000000
DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 19844Polufinale02.12.2019Pojedinačno122626260260000
OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA3etvrtfinale10.06.2019Pojedinačno12262626000000
OP RAGUSE3109.07.2019Parovi1219000019000
OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA3110.06.2019Parovi1219000019000
OP DALMACIJE3222.04.2019Parovi12120000120120
KRAŠ PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA0etvrtfinale16.05.2019Parovi121212120120000
UKUPNO2341841840132760120
SVI PLASMANI
Turnir Rang Plasman Obračun S/D Kat. UK POUK PKUK PK PKST PAUK PA PAST M
DVORANSKO OP TK PONIKVE5105.11.2019Pojedinačno124040400400000
OP TK ZADAR 08 5212.03.2019Pojedinačno122828280280000
OP TK SPLIT 19503etvrtfinale16.09.2019Pojedinačno12262626000000
OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA3etvrtfinale10.06.2019Pojedinačno12262626000000
OP DALMACIJE3etvrtfinale22.04.2019Pojedinačno1226262602626000
DVORANSKO OP TK OLIMPIJA 19844Polufinale02.12.2019Pojedinačno122626260260000
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE3etvrtfinale08.04.2019Pojedinačno1226262602626000
LIMONA CUP 29.-16.16.07.2019Pojedinačno122424240240000
OP TK STOBREČ 5Polufinale07.10.2019Pojedinačno12202020000000
OP TRNJA 5Polufinale23.09.2019Pojedinačno12202020000000
DVORANSKI BABOLAT ZAGI KUP39.-16.22.10.2019Pojedinačno122020200200000
OP TK SPLIT 19505Polufinale28.10.2019Pojedinačno12202020000000
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA39.-16.06.05.2019Pojedinačno1220202002020000
DVORANSKO OP TK PONIKVE5Polufinale18.11.2019Pojedinačno12202020000000
DISCOVERY OPEN IMG OP METKOVIĆ5Polufinale01.04.2019Pojedinačno122020200020000
DVORANSKO OP TK OGULIN4etvrtfinale16.12.2019Pojedinačno12202020000000
DVORANSKO OP TK PONIKVE5Polufinale30.12.2019Pojedinačno122020200200000
DVORANSKO OP SPLITA5Polufinale25.02.2019Pojedinačno122020200200000
22. OP OPATIJE 5etvrtfinale14.10.2019Pojedinačno12161616000000
DVORANSKO OP STOBREČ5Četvrtfinale18.02.2019Pojedinačno12161616000000
DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT5Četvrtfinale11.02.2019Pojedinačno121616160160000
OP TK OGULIN5etvrtfinale02.09.2019Pojedinačno12161616000000
KUP LAVIĆA5etvrtfinale19.08.2019Pojedinačno121616160160000
DVORANSKO OP STOBREČ59.-16.22.01.2019Pojedinačno121212120120000
OP RAGUSE3KV09.07.2019Pojedinačno121010100100000
OP RAGUSE3109.07.2019Parovi1219000019000
OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA3110.06.2019Parovi1219000019000
OP DALMACIJE3222.04.2019Parovi12120000120120
LIMONA CUP 2Polufinale16.07.2019Parovi12120000120120
KRAŠ PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA0etvrtfinale16.05.2019Parovi121212120120000
OP TK ZADAR 08 5112.03.2019Parovi12100000100100
DISCOVERY OPEN IMG OP METKOVIĆ5101.04.2019Parovi1210000010000
OP TK SPLIT 19505128.10.2019Parovi1210000010000
OP TK ZADAR 08 5103.06.2019Parovi1210000010000
OP TK STOBREČ5Polufinale30.09.2019Parovi1410000010000
OP TK OGULIN5102.09.2019Parovi1210000010000
GRILLOV MEMORIJAL2etvrtfinale16.04.2019Parovi12800008080
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE3Polufinale08.04.2019Parovi12800008080
MEMORIJAL IVANA PANDŽIĆA3Polufinale12.08.2019Parovi12800008080
OP TRNJA 5Polufinale23.09.2019Parovi12500005000
KUP LAVIĆA5Polufinale19.08.2019Parovi12500005050