Turnir
OP GRADA VALPOVA-ALTRAD LIMEX KUP
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
11.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.04.2018. ::
Trajanje turnira
13.04.2018. :: - 16.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VALPOVO
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR
  • Organizator:TK Valpovo
  • Adresa: Ive Lole Ribara 5
  • Grad: VALPOVO
  • Telefon: (091) 2221 033
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Cvenić
  • Tel: (091) 2221 033
  • Fax:000000000
  • E-mail: jcvenic@mathos.hr

1. Mićić Leon (Vinkovci)
18
10.04.2018. 19:26:25
NE

2. Brkić Karlo (Vinkovci)
21
10.04.2018. 11:10:47
NE

3. Bek Filip (Osijek)
37
27.03.2018. 13:44:16
NE

4. Smoljo Mark (Osijek)
50
09.04.2018. 08:44:57
NE

5. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
87
09.04.2018. 12:24:29
NE

6. Jelić Fran (Brod)
88
11.04.2018. 13:01:52
NE

7. Maltašić Josip (Našice)
109
09.04.2018. 12:50:11
NE

8. Vezmar Stefan (Borovo Naselje)
NEMA
11.04.2018. 07:01:58
NE

9. Ogrizović Andrej (Borovo Naselje)
NEMA
11.04.2018. 07:46:31
NE

10. Tenko Jurij (Osijek)
NEMA
09.04.2018. 12:49:37
NE

11. Tavić Ivano luka (Đakovo)
NEMA
11.04.2018. 13:34:16
NE


1. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
13
09.04.2018. 19:21:19
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
16
11.04.2018. 12:27:25
NE

3. Belvanović Anja (Đakovo)
43
09.04.2018. 21:21:51
NE

4. Marić Nina (Vinkovci)
72
10.04.2018. 16:56:58
NE

5. Matijević Magdalena (Vinkovci)
91
10.04.2018. 15:46:28
NE

6. Tomić Jana (Đakovo)
102
07.04.2018. 20:16:22
NE

7. Ančić Klara (Vinkovci)
115
10.04.2018. 12:40:44
NE

8. Završki Karla (Osijek)
124
26.03.2018. 20:11:47
NE

9. Matek Iva (Našice)
141
10.04.2018. 15:18:15
NE

10. Rogulja Leona (Osijek)
NEMA
07.04.2018. 22:32:22
NE



KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument