Turnir
GRILLOV MEMORIJAL
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
11.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.04.2018. ::
Trajanje turnira
13.04.2018. :: - 17.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
14
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Hrvatski akademski teniski klub Mladost
  • Adresa: Jarunska cesta 5
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 095/5867-222
  • Fax: 01/3647-596
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ante Filipi
  • Tel: 099/2355-255
  • Fax:01/3647-596
  • E-mail: tajnistvo@hatkmladost.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
08.04.2018. 13:45:57
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
2
26.03.2018. 18:26:27
NE

3. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
4
08.04.2018. 14:45:16
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
6
09.04.2018. 15:06:27
NE

5. Vertuš Tomo (Varteks)
7
09.04.2018. 09:06:03
NE

6. Slivar Lukas (Medveščak)
8
11.04.2018. 10:36:01
NE

7. Stipetić Anton (Ogulin)
9
05.04.2018. 09:25:02
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
10
31.03.2018. 17:35:32
NE

9. Levak Noa (Franjo Punčec)
11
09.04.2018. 11:39:22
NE

10. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
03.04.2018. 07:23:02
NE

11. Cindrić Karlo (Varteks)
15
09.04.2018. 09:28:05
NE

12. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
09.04.2018. 13:01:24
NE

13. Cerezin Vito (Zagi)
21
04.04.2018. 20:34:53
NE

14. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
10.04.2018. 06:58:11
NE

15. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
10.04.2018. 08:57:24
NE

16. Viduka Noa (Hrvoje)
27
30.03.2018. 16:18:03
NE

17. Pižurica Beka (Iteam)
28
09.04.2018. 18:54:48
NE

18. Pasarić Noa (Vulpes)
34
09.04.2018. 10:18:37
NE

19. Štih Luka (Futur)
35
10.04.2018. 09:54:43
NE

20. Šagovac Erik (Ponikve)
42
10.04.2018. 01:35:34
NE

21. Kreković Filip (Movens)
44
09.04.2018. 07:18:52
NE

22. Jovanović Ivon (Iteam)
54
11.04.2018. 14:27:32
NE

23. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
57
10.04.2018. 14:29:16
NE

24. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
58
12.04.2018. 12:43:33
NE

25. Hainš Domagoj (Futur)
61
09.04.2018. 08:16:33
NE

26. Mavračić Mauro (Iteam)
66
09.04.2018. 15:51:09
NE

27. Dubovečak Jakov (Iteam)
74
09.04.2018. 20:07:56
NE

28. Mahmet Jan (Medveščak)
75
03.04.2018. 07:20:04
NE

29. Retelj Marko (HATK Mladost)
78
10.04.2018. 14:28:38
NE

30. Kovačević Niko (Iteam)
81
09.04.2018. 15:49:39
NE

31. Hulaj Edon (San Spin)
82
09.04.2018. 22:44:15
NE

32. Horvat Juraj (Prelog)
83
11.04.2018. 13:28:50
NE

33. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
09.04.2018. 13:06:07
NE

34. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
94
11.04.2018. 13:46:40
NE

35. Klepec Luka (Vrbovec)
96
11.04.2018. 11:51:21
NE

36. Fattorini Ivan viggo (Iteam)
109
11.04.2018. 13:59:56
NE

37. Glavaš Adi (Top Spin)
112
09.04.2018. 21:16:04
NE

38. Nadali Niko (Medveščak)
130
03.04.2018. 07:20:43
NE

39. Čaklović Saša (Medveščak)
135
11.04.2018. 10:37:51
NE

40. Križanić Teo (HATK Mladost)
138
12.04.2018. 13:23:22
NE

41. Radola Fran (Iteam)
139
10.04.2018. 21:08:42
NE

42. Dobrila Theo (Kvarner)
147
10.04.2018. 21:15:11
NE

43. Mesarić Borna (Terra)
NEMA
10.04.2018. 16:43:07
NE

44. Kovačević Marko (HATK Mladost)
NEMA
10.04.2018. 14:28:58
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
10.04.2018. 06:03:01
NE

2. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
09.04.2018. 14:53:22
NE

3. Stojanović Sara (Iteam)
4
09.04.2018. 15:50:18
NE

4. Tomić Lorena (HATK Mladost)
5
09.04.2018. 15:07:13
NE

5. Granić Nika (Makarska rivijera)
6
03.04.2018. 12:45:41
NE

6. Mišković Dora (Vulpes)
7
09.04.2018. 10:18:03
NE

7. Držanić Doris (Iteam)
8
08.04.2018. 15:45:14
NE

8. Biondić Dora (Opatija)
10
06.04.2018. 12:48:45
NE

9. Rastočić Lucija (Zagi)
11
09.04.2018. 13:04:12
NE

10. Ivković Luna (Iteam)
13
09.04.2018. 22:13:57
NE

11. Brnić Maja (Iteam)
14
11.04.2018. 12:19:33
NE

12. Palikuća Petra (Iteam)
18
09.04.2018. 22:15:28
NE

13. Vukić Marta (Ponikve)
19
11.04.2018. 09:33:56
NE

14. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
22
06.04.2018. 14:33:15
NE

15. Lebo Lea (Zaprešić)
25
11.04.2018. 10:43:26
NE

16. Poljan Ena (Varteks)
27
09.04.2018. 21:47:47
NE

17. Turčić Lucija (Iteam)
28
10.04.2018. 08:57:11
NE

18. Tomeljak Niki (Top Spin)
31
02.04.2018. 21:56:02
NE

19. Mažuran Lara (Futur)
36
09.04.2018. 07:16:21
NE

20. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
09.04.2018. 14:11:38
NE

21. Sikirica Nika (Top Spin)
43
11.04.2018. 12:52:35
NE

22. Balent Tamara (Prelog)
44
10.04.2018. 07:01:56
NE

23. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
09.04.2018. 10:18:54
NE

24. Stipčević Zara (Zaprešić)
50
11.04.2018. 10:44:24
NE

25. Marčinko Ana (Top Spin)
52
11.04.2018. 12:27:25
NE

26. Giergia Ela (Zadar 08)
54
10.04.2018. 13:36:05
NE

27. Bekavac Dora (Iteam)
55
10.04.2018. 08:57:27
NE

28. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
57
10.04.2018. 13:35:44
NE

29. Maslać Dora (Medveščak)
58
03.04.2018. 07:20:27
NE

30. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
03.04.2018. 14:36:40
NE

31. Šaban Paula (Zagi)
64
10.04.2018. 08:39:23
NE

32. Les Mihaela (Zagi)
65
10.04.2018. 19:53:56
NE

33. Kardum Andrea (Iteam)
75
09.04.2018. 15:49:22
NE

34. Šoda Tea (Futur)
93
10.04.2018. 20:22:03
NE

35. Omeragić Ivona (Opatija)
96
11.04.2018. 09:00:59
NE

36. Hudinčec Ana (Futur)
103
10.04.2018. 20:21:45
NE

37. Bulaku Veronika (Futur)
112
10.04.2018. 20:21:28
NE

38. Jelaska Lana (HATK Mladost)
128
11.04.2018. 10:50:02
NE

39. Sunara Nika (Zagi)
130
10.04.2018. 19:54:06
NE

40. Čurik Laura ina (Zagi)
NEMA
10.04.2018. 16:53:36
NE

41. Vukoja Nikolina (Medveščak)
NEMA
11.04.2018. 10:28:44
NE


Kolić Kristijan (Ogulin)
12
12.04.2018. 15:17:16
NE

Allen August jack (Split 1950)
13
12.04.2018. 12:14:55
DA

Riđan Ivona (Brod)
17
11.04.2018. 19:35:58
NE

Ćorić Sofija (Vulpes)
32
10.04.2018. 22:22:00
NE

Sabljić Ruta (Iteam)
35
10.04.2018. 16:57:33
NE

Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
11.04.2018. 11:37:35
NE

Ćorković Iva (Ponikve)
63
09.04.2018. 22:56:53
NE

Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
12.04.2018. 12:22:30
NE

Jančiković Ika (Top Spin)
82
12.04.2018. 16:17:58
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument