Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
20.04.2018. ::
Trajanje turnira
20.04.2018. :: - 23.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
17.04.2018. 13:03:29
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
6
16.04.2018. 16:56:19
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
7
18.04.2018. 13:21:18
NE

4. Kukrika Matej (Tweener)
11
17.04.2018. 06:58:30
NE

5. Pasarić Noa (Vulpes)
12
16.04.2018. 11:17:26
NE

6. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
17.04.2018. 15:11:05
NE

7. Štih Luka (Tweener)
16
17.04.2018. 07:04:39
NE

8. Božičević Matej (HTK Zagreb)
21
17.04.2018. 14:40:51
NE

9. Mahmet Jan (Medveščak)
34
16.04.2018. 16:54:24
NE

10. Hainš Domagoj (Tweener)
36
09.04.2018. 08:17:11
NE

11. Tadić Roko (Iteam)
40
17.04.2018. 13:52:56
NE

12. Klaričić Niko (Medveščak)
42
15.04.2018. 21:35:31
NE

13. Klepec Luka (Vrbovec)
52
12.04.2018. 18:29:10
NE

14. Baldoni Kristian (Zadar 08)
62
16.04.2018. 12:25:15
NE

15. Čaklović Saša (Medveščak)
86
16.04.2018. 16:53:57
NE

16. Radola Fran (Iteam)
89
18.04.2018. 08:26:36
NE

17. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
94
18.04.2018. 09:37:22
NE

18. Anđelković Tom (Iteam)
98
18.04.2018. 08:25:02
NE

19. Prgomet Jakov (Iteam)
NEMA
18.04.2018. 08:26:04
NE

20. Šainović Luka (Top Spin)
NEMA
19.04.2018. 14:33:31
NE

21. Turčec Vito (Iteam)
NEMA
18.04.2018. 08:25:35
NE

22. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
NEMA
19.04.2018. 14:32:45
NE

23. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
18.04.2018. 13:07:17
NE

24. Pižurica Beka (Iteam)
NEMA
18.04.2018. 11:34:43
NE

25. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
NEMA
19.04.2018. 12:13:01
NE

26. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
16.04.2018. 14:47:02
NE

27. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
16.04.2018. 12:26:42
NE

28. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
16.04.2018. 12:25:34
NE

29. Kolić Kristijan (Ogulin)
NEMA
15.04.2018. 17:46:22
NE

30. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
16.04.2018. 17:24:17
NE

31. Kreković Filip (Movens)
NEMA
16.04.2018. 18:23:39
NE

32. Grdinić Lovro (Iteam)
NEMA
17.04.2018. 10:40:55
NE

33. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
NEMA
17.04.2018. 10:41:30
NE

34. Viduka Noa (Hrvoje)
NEMA
30.03.2018. 16:18:30
NE

35. Markotić Lovro (Iteam)
NEMA
17.04.2018. 10:40:20
NE

36. Puškar Alem (Tweener)
NEMA
17.04.2018. 07:06:04
NE

37. Šutalo Luka (Tweener)
NEMA
17.04.2018. 07:05:01
NE

38. Bratković Tin (Samobor 1890)
NEMA
10.04.2018. 16:24:22
NE


1. Lebo Lea (Zaprešić)
5
16.04.2018. 15:49:31
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
8
16.04.2018. 15:31:32
NE

3. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
16.04.2018. 12:26:07
NE

4. Stipčević Zara (Zaprešić)
15
16.04.2018. 15:51:16
NE

5. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
18
18.04.2018. 11:16:45
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
21
16.04.2018. 12:25:51
NE

7. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
26
17.04.2018. 08:58:51
NE

8. Šaban Paula (Zagi)
27
18.04.2018. 15:22:36
NE

9. Les Mihaela (Zagi)
32
18.04.2018. 09:52:32
NE

10. Kardum Andrea (Iteam)
33
17.04.2018. 20:33:56
NE

11. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
11.04.2018. 20:47:28
NE

12. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
44
10.04.2018. 16:25:01
NE

13. Maslać Dora (Medveščak)
45
16.04.2018. 16:54:58
NE

14. Mikšaj Sara (Zlatar)
48
18.04.2018. 13:44:07
NE

15. Resanović Nela (Samobor 1890)
49
13.04.2018. 18:21:42
NE

16. Bulaku Veronika (Futur)
52
17.04.2018. 10:50:03
NE

17. Hudinčec Ana (Futur)
54
17.04.2018. 10:50:44
NE

18. Gojmerac Nina (Futur)
58
17.04.2018. 10:50:31
NE

19. Gojmerac Lea (Futur)
59
17.04.2018. 10:50:17
NE

20. Sunara Nika (Zagi)
60
18.04.2018. 09:52:49
NE

21. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
70
16.04.2018. 12:26:25
NE

22. Dražić Ida (Samobor 1890)
75
16.04.2018. 07:41:09
NE

23. Taslidžić Renata (Osijek)
89
18.04.2018. 00:15:27
NE

24. Taslidžić Maja (Osijek)
NEMA
18.04.2018. 00:16:10
NE

25. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
18.04.2018. 07:53:22
NE

26. Jurković Petra (HTK Zagreb)
NEMA
18.04.2018. 12:02:43
NE

27. Tomić Lorena (Terra)
NEMA
18.04.2018. 11:38:17
NE

28. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
18.04.2018. 10:45:36
NE

29. Kostović Erika (Samobor 1890)
NEMA
19.04.2018. 13:35:36
NE

30. Omeragić Ivona (Kvarner)
NEMA
18.04.2018. 12:24:49
NE

31. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
17.04.2018. 21:07:57
NE

32. Vukoja Nikolina (Top Spin)
NEMA
16.04.2018. 16:55:55
NE

33. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
16.04.2018. 15:31:22
NE

34. Sabljić Ruta (Iteam)
NEMA
16.04.2018. 15:31:10
NE

35. Koren Monika (Rally)
NEMA
15.04.2018. 23:22:40
NE

36. Žerjavić Dora (Top Spin)
NEMA
15.04.2018. 21:36:33
NE

37. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
15.04.2018. 21:35:21
NE

38. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
NEMA
11.04.2018. 15:04:26
NE

39. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
17.04.2018. 20:59:32
NE

40. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
17.04.2018. 19:04:18
NE

41. Mažuran Lara (Futur)
NEMA
17.04.2018. 17:57:03
NE

42. Šoda Tea (Futur)
NEMA
17.04.2018. 10:50:58
NE

43. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
17.04.2018. 09:17:45
NE


Vidović Lucija (Franjo Punčec)
4
17.04.2018. 10:07:51
NE

Allen August Jack (Split 1950)
4
19.04.2018. 07:28:05
DA

Tomeljak Niki (Top Spin)
12
17.04.2018. 14:46:55
NE

Jovanović Ivon (Top Spin)
25
19.04.2018. 11:38:56
NE

Bokun Natan (Iteam)
50
19.04.2018. 09:42:30
NE

Nadali Niko (Medveščak)
72
19.04.2018. 11:35:41
NE

Čurik Laura ina (Zagi)

19.04.2018. 14:58:28
NE

Bagarić Nikola (HTK Zagreb)

19.04.2018. 10:10:37
NE

Maričić Lovro (Top Spin)

17.04.2018. 19:46:36
NE

Slivar Lukas (Zagi)

19.04.2018. 07:34:31
NE

Plavljanić Lana (Vulpes)

18.04.2018. 21:44:32
NE

Matić Leonarda (Top Spin)

18.04.2018. 21:00:15
NE

Dumanić Roko (Top Spin)

18.04.2018. 08:51:22
NE

Salopek Dorian (Ogulin)

19.04.2018. 09:43:31
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument