Turnir
MORTADELA KUP 10.000 KN
Kategorija
S
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
21.04.2018. ::
Trajanje turnira
21.04.2018. :: - 23.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: ivor.koretic@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
16.04.2018. 06:33:25
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
17.04.2018. 09:07:31
NE

3. Matić Mile (HTK Zagreb)
8
19.04.2018. 09:36:37
NE

4. Kajin Karlo (Ogulin)
10
16.04.2018. 14:28:09
NE

5. Topić Joško (HTK Zagreb)
11
18.04.2018. 13:09:39
NE

6. Inđić Marko (Vulpes)
12
03.04.2018. 14:20:11
NE

7. Marić Filip (Iteam)
15
14.04.2018. 19:33:52
NE

8. Žmak Deni (Ogulin)
17
26.03.2018. 18:42:44
NE

9. Martinović Mateo (Kvarner)
19
17.04.2018. 16:12:18
NE

10. Omeragić Andrej (Kvarner)
20
18.04.2018. 12:21:52
NE

11. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
21
16.04.2018. 18:40:17
NE

12. Baković Tin (Samobor 1890)
26
30.03.2018. 15:31:44
NE

13. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
29
31.03.2018. 23:22:36
NE

14. Jurković Marin (Top Spin)
32
17.04.2018. 06:58:56
NE

15. Šaler Filip (Ponikve)
37
30.03.2018. 13:19:20
NE

16. Šiprak Marko (Varadin 1181)
38
15.04.2018. 20:21:01
NE

17. Vidović Luka (Varteks)
40
09.04.2018. 18:53:36
NE

18. Sabljak Filip (Ogulin)
41
04.04.2018. 20:31:47
NE

19. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
45
06.04.2018. 14:41:59
NE

20. Stipetić Roko (Ogulin)
50
30.03.2018. 22:42:06
NE

21. Kranjčević Andro (Opatija)
57
05.04.2018. 16:10:35
NE

22. Horvat Roko (Top Spin)
69
18.04.2018. 10:02:27
NE

23. Suevich Lovro (Zagi)
81
28.03.2018. 15:29:40
NE

24. Katanec Antun (Top Spin)
83
18.04.2018. 10:17:12
NE

25. Orešković Zvonimir (HTK Zagreb)
90
19.04.2018. 09:02:31
NE

26. Peterlin Damjan (HTK Zagreb)
91
18.04.2018. 10:50:03
NE

27. Gajdek Martin (Vulpes)
97
16.04.2018. 22:49:12
NE

28. Šuler Jakov (Samobor 1890)
101
05.04.2018. 20:38:49
NE

29. Bubalo Mateo (Opatija)
108
11.04.2018. 20:06:33
NE

30. Tonejc Vito (HATK Mladost)
122
18.04.2018. 14:47:37
NE

31. Srabinec Antonio (Vrbovec)
123
18.04.2018. 10:56:03
NE

32. Đurašina Pavao (Vrbovec)
128
18.04.2018. 10:55:01
NE

33. Volarević Matija (Pro 2000)
134
26.03.2018. 17:28:22
NE

34. Balaž Matija (Franjo Punec)
136
18.04.2018. 09:04:56
NE

35. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
147
30.03.2018. 16:31:40
NE

36. Sekošan Domagoj (Didon)
151
17.04.2018. 12:13:37
NE

37. Sokolić Sven (Preko)
167
30.03.2018. 20:10:22
NE

38. Melša Morris (Hrvoje)
169
17.04.2018. 09:24:43
NE

39. Popović Orlando (Ivan Merz)
182
17.04.2018. 19:37:30
NE

40. Herceg Josip (Futur)
185
17.04.2018. 11:14:32
NE

41. Zubčić Luka (Ponikve)
216
17.04.2018. 15:34:55
NE

42. Erceg Roko (Iteam)
256
30.03.2018. 09:20:07
NE

43. Stebbings Michael robin (Tweener)
271
11.04.2018. 12:01:09
NE

44. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
286
06.04.2018. 09:02:20
NE

45. Kovačić Vid (Futur)
295
18.04.2018. 09:58:29
NE

46. Gašparović Robert (HATK Mladost)
300
10.04.2018. 21:49:55
NE

47. Markušić Borna (Preko)
491
16.04.2018. 19:31:11
NE

48. Paro Renzo (Stobre)
NEMA
06.04.2018. 08:46:47
NE

49. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
15.04.2018. 18:25:58
NE

50. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
15.04.2018. 17:43:23
NE

51. Đurašina Moran (Vrbovec)
NEMA
18.04.2018. 10:55:12
NE


1. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
32
26.03.2018. 08:45:14
NE


Stuburi Juraj (Vulpes)
109
18.04.2018. 09:39:25
NE

Nin?evi Luka (Dalmacija)
196
19.04.2018. 17:12:00
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument