Turnir
MORTADELA KUP 10.000 KN
Kategorija
S
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
18.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.04.2018. ::
Trajanje turnira
21.04.2018. :: - 23.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8 a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: ivor.koretic@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
1
16.04.2018. 06:33:25
NE

2. Žmak Deni (Ogulin)
3
26.03.2018. 18:42:44
NE

3. Šaler Filip (Ponikve)
4
30.03.2018. 13:19:20
NE

4. Matić Mile (HTK Zagreb)
5
19.04.2018. 09:36:37
NE

5. Topić Joško (HTK Zagreb)
7
18.04.2018. 13:09:39
NE

6. Ban Ivan karlo (Ogulin)
8
17.04.2018. 09:07:31
NE

7. Marić Filip (Iteam)
9
14.04.2018. 19:33:52
NE

8. Kajin Karlo (Ogulin)
10
16.04.2018. 14:28:09
NE

9. Horvat Roko (Top Spin)
12
18.04.2018. 10:02:27
NE

10. Baković Tin (Samobor 1890)
13
30.03.2018. 15:31:44
NE

11. Inđić Marko (Vulpes)
14
03.04.2018. 14:20:11
NE

12. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
15
31.03.2018. 23:22:36
NE

13. Jurković Marin (Top Spin)
18
17.04.2018. 06:58:56
NE

14. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
20
16.04.2018. 18:40:17
NE

15. Martinović Mateo (Kvarner)
22
17.04.2018. 16:12:18
NE

16. Omeragić Andrej (Kvarner)
23
18.04.2018. 12:21:52
NE

17. Šuler Jakov (Iteam)
28
05.04.2018. 20:38:49
NE

18. Stipetić Roko (Ogulin)
30
30.03.2018. 22:42:06
NE

19. Sabljak Filip (Ogulin)
31
04.04.2018. 20:31:47
NE

20. Katanec Antun (Top Spin)
32
18.04.2018. 10:17:12
NE

21. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
37
06.04.2018. 14:41:59
NE

22. Kranjčević Andro (Opatija)
38
05.04.2018. 16:10:35
NE

23. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
39
15.04.2018. 20:21:01
NE

24. Suevich Lovro (Zagi)
47
28.03.2018. 15:29:40
NE

25. Volarević Matija (Pro 2000)
49
26.03.2018. 17:28:22
NE

26. Sokolić Sven (Iteam)
65
30.03.2018. 20:10:22
NE

27. Peterlin Damjan (HTK Zagreb)
66
18.04.2018. 10:50:03
NE

28. Vidović Luka (Varteks)
71
09.04.2018. 18:53:36
NE

29. Gajdek Martin (Vulpes)
73
16.04.2018. 22:49:12
NE

30. Bubalo Mateo (Opatija)
81
11.04.2018. 20:06:33
NE

31. Kovačić Vid (Futur)
82
18.04.2018. 09:58:29
NE

32. Tonejc Vito (HATK Mladost)
84
18.04.2018. 14:47:37
NE

33. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
87
30.03.2018. 16:31:40
NE

34. Orešković Zvonimir (HTK Zagreb)
90
19.04.2018. 09:02:31
NE

35. Balaž Matija (Franjo Punčec)
115
18.04.2018. 09:04:56
NE

36. Đurašina Pavao (Vrbovec)
123
18.04.2018. 10:55:01
NE

37. Srabinec Antonio (Vrbovec)
124
18.04.2018. 10:56:03
NE

38. Erceg Roko (Iteam)
130
30.03.2018. 09:20:07
NE

39. Popović Orlando (Futur)
131
17.04.2018. 19:37:30
NE

40. Sekošan Domagoj (Didon)
149
17.04.2018. 12:13:37
NE

41. Herceg Josip (Futur)
150
17.04.2018. 11:14:32
NE

42. Melša Morris (Hrvoje)
168
17.04.2018. 09:24:43
NE

43. Zubčić Luka (Ponikve)
179
17.04.2018. 15:34:55
NE

44. Gašparović Robert (HATK Mladost)
209
10.04.2018. 21:49:55
NE

45. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
264
06.04.2018. 09:02:20
NE

46. Stebbings Michael robin (Ivan Merz)
267
11.04.2018. 12:01:09
NE

47. Markušić Borna (Iteam)
466
16.04.2018. 19:31:11
NE

48. Paro Renzo (Stobreč)
NEMA
06.04.2018. 08:46:47
NE

49. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
15.04.2018. 17:43:23
NE

50. Dujmović Ivan (Zadar 08)
NEMA
15.04.2018. 18:25:58
NE

51. Đurašina Moran (Vrbovec)
NEMA
18.04.2018. 10:55:12
NE


1. Šunjić Neli (Iteam)
9
26.03.2018. 08:45:14
NE


Stuburić Juraj (Vulpes)
107
18.04.2018. 09:39:25
NE

Ninčević Luka (Dalmacija)
173
19.04.2018. 17:12:00
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument