Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
25.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.04.2018. ::
Trajanje turnira
27.04.2018. :: - 30.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Šaler Filip (Ponikve)
8
24.04.2018. 12:20:46
NE

2. Šarunić Anton (Opatija)
11
06.04.2018. 17:01:00
NE

3. Sain Francesco (Ogulin)
19
23.04.2018. 10:17:00
NE

4. Sabljak Filip (Ogulin)
20
09.04.2018. 21:10:23
NE

5. Inđić Marko (Vulpes)
22
03.04.2018. 14:22:04
NE

6. Ivičić Đani (Ponikve)
33
24.04.2018. 19:53:15
NE

7. Žimbrek-turković Gašpar (HTK Zagreb)
35
23.04.2018. 10:42:51
NE

8. Sokolić Sven (Iteam)
43
30.03.2018. 23:22:53
NE

9. Kranjčević Andro (Opatija)
50
18.04.2018. 20:46:42
NE

10. Markušić Ivan (Iteam)
61
24.04.2018. 08:57:30
NE

11. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
72
20.04.2018. 16:08:00
NE

12. Košćec Juraj (Varteks)
76
24.04.2018. 15:01:09
NE

13. Erceg Roko (Iteam)
80
30.03.2018. 09:22:45
NE

14. Rodić Luka (Kvarner)
86
12.04.2018. 17:52:21
NE

15. Vidović Luka (Varteks)
89
13.04.2018. 07:47:39
NE

16. Đerek Luka (Medveščak)
103
25.04.2018. 08:38:38
NE

17. Jukić Luka (Stobreč)
104
04.04.2018. 08:52:19
NE

18. Mrvac Mateo (Iteam)
108
24.04.2018. 18:11:29
NE

19. Gaura Dominik (Iteam)
119
25.04.2018. 18:58:56
NE

20. Tančak Vedran (Samobor 1890)
132
26.04.2018. 16:10:16
NE

21. Martić Dino (Samobor 1890)
143
26.04.2018. 20:25:00
NE

22. Baković Fran (Samobor 1890)
165
23.04.2018. 20:25:26
NE

23. Bilosnić Mate (Zadar 08)
NEMA
23.04.2018. 20:30:35
NE

24. Đurić Vinko (Iteam)
NEMA
26.04.2018. 09:30:41
NE

25. Pjević Mauro (HTK Zagreb)
NEMA
06.04.2018. 09:00:19
NE


1. Boderištanac Matea (Iteam)
9
24.04.2018. 22:08:19
NE

2. Marić Greta (Iteam)
12
12.04.2018. 20:39:46
NE

3. Sindičić Franka antonia (Ogulin)
20
23.04.2018. 07:51:34
NE

4. Pintar Lorena (Ponikve)
29
24.04.2018. 16:46:18
NE

5. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
47
26.04.2018. 10:17:54
NE

6. Pavoković Martina (Kastav)
61
24.04.2018. 17:18:22
NE

7. Škegro Korina (Chromos)
68
17.04.2018. 19:42:30
NE

8. Crnolatac Nataša (Zagi)
81
22.04.2018. 17:34:44
NE

9. Matić Stella (Movens)
88
24.04.2018. 23:28:15
NE

10. Mogulić Tea (Samobor 1890)
93
15.04.2018. 15:25:37
NE

11. Barić Paula (Iteam)
NEMA
26.04.2018. 09:31:29
NE


Volarević Matija (Pro 2000)
58
24.04.2018. 17:27:19
NE

Severović Patrik (Samobor 1890)

25.04.2018. 17:29:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument