Turnir
MEMORIJAL ZLATKA KNEŽEVIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
25.04.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.04.2018. ::
Trajanje turnira
27.04.2018. :: - 30.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ĐAKOVO
Broj terena
10
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Đakovo
  • Adresa: Lj. Gaja b.b.
  • Grad: ĐAKOVO
  • Telefon: (031) 812 342
  • Fax: (031) 822 417
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:(031) 822 417
  • E-mail: tkdjakovo@gmail.com

1. Babić brajko Leon (Đakovo)
1
23.04.2018. 14:09:45
NE

2. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
7
17.04.2018. 08:58:49
NE

3. Ferega Filip (Iteam)
16
25.04.2018. 13:28:23
NE

4. Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
19
08.04.2018. 09:14:57
NE

5. Boban Viktor (Medveščak)
23
25.04.2018. 07:19:55
NE

6. Jančić Daniel (San Spin)
24
22.04.2018. 15:50:58
NE

7. Rihtar Filip (Vinkovci)
30
23.04.2018. 18:07:39
NE

8. Maričić Lovro (Top Spin)
33
21.04.2018. 17:14:56
NE

9. Kopić Ilija (Vinkovci)
48
24.04.2018. 06:58:16
NE

10. Brkić Karlo (Vinkovci)
68
25.04.2018. 13:29:30
NE

11. Smoljo Mark (Osijek)
84
23.04.2018. 13:34:44
NE

12. Zrilić Roko (Vinkovci)
94
15.04.2018. 17:56:00
NE

13. Juras Lovro (Đakovo)
105
29.03.2018. 20:07:05
NE

14. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
133
20.04.2018. 17:08:31
NE

15. Đerek Nikola (Medveščak)
137
25.04.2018. 07:20:21
NE

16. Sebenji Andrej (Osijek)
155
24.04.2018. 19:47:42
NE

17. Jergić Nikola (Borovo Naselje)
164
23.04.2018. 12:49:51
NE

18. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
187
25.04.2018. 06:37:10
NE

19. Tavić Ivano luka (Đakovo)
NEMA
25.04.2018. 11:37:50
NE

20. Vojvodić Luka (Borovo Naselje)
NEMA
21.04.2018. 20:35:59
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
6
25.04.2018. 12:02:28
NE

2. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
15
25.04.2018. 13:32:35
NE

3. Olij Petra (Vinkovci)
18
23.04.2018. 09:41:45
NE

4. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
24.04.2018. 13:29:08
NE

5. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
48
17.04.2018. 08:57:38
NE

6. Tomeljak Niki (Top Spin)
67
24.04.2018. 12:35:36
NE

7. Ostojić Lena (Brod)
77
09.04.2018. 16:27:45
NE

8. Belvanović Anja (Đakovo)
92
24.04.2018. 14:52:26
NE

9. Marčinko Ana (Top Spin)
121
25.04.2018. 12:00:08
NE

10. Trošelj Andrea (Našice)
146
24.04.2018. 07:03:08
NE

11. Tomić Jana (Đakovo)
160
07.04.2018. 20:33:44
NE

12. Premužić Eva (Đakovo)
173
02.04.2018. 22:25:56
NE


Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
26.04.2018. 07:41:50
NE

Bek Filip (Osijek)
110
23.04.2018. 10:40:28
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument