Turnir
OP TK VRBOVEC
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
25.04.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
27.04.2018. ::
Trajanje turnira
27.04.2018. :: - 30.04.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8 a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Koretić
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: ivor.koretic@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
2
25.04.2018. 13:13:38
NE

2. Karačić Vilim (Terra)
10
24.04.2018. 21:25:58
NE

3. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
11
24.04.2018. 19:46:16
NE

4. Nazarov Abbas (Iteam)
18
25.04.2018. 08:23:00
NE

5. Cindrić Karlo (Varteks)
19
25.04.2018. 09:56:30
NE

6. Jamić Jurica (Movens)
26
25.04.2018. 08:51:51
NE

7. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
31
25.04.2018. 10:14:29
NE

8. Šveljo Marcos (Futur)
36
25.04.2018. 12:07:44
NE

9. Burić Karlo (Vrbovec)
52
23.04.2018. 08:15:34
NE

10. Halambek Jakov (Rally)
78
22.04.2018. 19:59:38
NE

11. Klepec Luka (Vrbovec)
137
24.04.2018. 21:40:43
NE

12. Bokun Marko (Iteam)
190
24.04.2018. 21:24:51
NE

13. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
206
25.04.2018. 13:49:24
NE

14. Čiček Mateo (Križevci)
NEMA
26.04.2018. 09:30:47
NE

15. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
24.04.2018. 23:06:58
NE

16. Filagić Gabriel (Vrbovec)
NEMA
25.04.2018. 13:49:12
NE

17. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
NEMA
17.04.2018. 14:51:58
NE

18. Horvat Ivan (Tennislab)
NEMA
23.04.2018. 07:53:04
NE

19. Marić Vid (Top Spin)
NEMA
26.04.2018. 13:45:34
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
2
25.04.2018. 09:57:02
NE

2. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
15
25.04.2018. 11:19:09
NE

3. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
18
10.04.2018. 14:13:03
NE

4. Brnić Maja (Iteam)
26
25.04.2018. 09:25:43
NE

5. Bedeković Ines (Zagi)
29
24.04.2018. 16:42:53
NE

6. Bilić Lea (Zagi)
64
25.04.2018. 14:27:43
NE

7. Sabljić Ruta (Iteam)
68
25.04.2018. 08:22:30
NE

8. Bekavac Dora (Iteam)
79
25.04.2018. 08:22:47
NE

9. Fuček Korina (Koprivnica)
95
25.04.2018. 08:56:08
NE

10. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
118
23.04.2018. 10:47:16
NE

11. Dujmović Dora (Zagi)
160
14.04.2018. 21:49:09
NE

12. Božić Lucija (Pro Junior)
167
22.04.2018. 09:30:04
NE

13. Lugomer Lara (Križevci)
NEMA
26.04.2018. 09:30:35
NE

14. Gregurić Valerija (Iteam)
NEMA
24.04.2018. 21:10:36
NE


Jurlina Luka (Iteam)
21
26.04.2018. 14:35:03
NE

Novaković Roko (HTK Zagreb)
108
26.04.2018. 17:41:29
NE

Severović Patrik (Samobor 1890)
194
25.04.2018. 13:15:43
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument