Turnir
OP TK OSIJEK
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
02.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.05.2018. ::
Trajanje turnira
04.05.2018. :: - 07.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Osijek
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Sabolić Dominik (Didon)
9
01.05.2018. 07:54:36
NE

2. Brkić Karlo (Vinkovci)
20
25.04.2018. 10:19:57
NE

3. Mićić Leon (Vinkovci)
22
02.05.2018. 12:21:50
NE

4. Smoljo Mark (Osijek)
30
29.04.2018. 08:46:03
NE

5. Bek Filip (Osijek)
47
16.04.2018. 10:49:25
NE

6. Jelić Fran (Brod)
60
27.04.2018. 12:17:40
NE

7. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
64
02.05.2018. 12:25:56
NE

8. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
65
29.04.2018. 13:17:42
NE

9. Škrinjar Mirko (Brod)
87
28.04.2018. 16:56:25
NE

10. Đitko Fabian (Osijek)
99
16.04.2018. 13:15:10
NE

11. Valentić Patrick (Osijek)
104
30.04.2018. 20:01:37
NE

12. Bilić Ivan (Osijek)
113
02.05.2018. 11:43:16
NE

13. Maltašić Josip (Našice)
114
02.05.2018. 13:09:45
NE

14. Jelenić Nikola (Borovo Naselje)
125
01.05.2018. 11:43:33
NE

15. Peterka Marko (Osijek)
129
30.04.2018. 17:34:15
NE

16. Tenko Jurij (Osijek)
157
09.04.2018. 13:07:36
NE

17. Vezmar Stefan (Borovo Naselje)
NEMA
02.05.2018. 08:57:55
NE

18. Ogrizović Andrej (Borovo Naselje)
NEMA
01.05.2018. 20:25:18
NE

19. Vegar Mihovil (Osijek)
NEMA
27.04.2018. 16:21:58
NE

20. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
27.04.2018. 13:46:12
NE

21. ČokoliĆ Andro (Osijek)
NEMA
24.04.2018. 14:14:42
NE


1. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
11
30.04.2018. 11:20:37
NE

2. Riđan Ivona (Brod)
18
01.05.2018. 11:59:10
NE

3. Belvanović Anja (Đakovo)
39
30.04.2018. 09:22:16
NE

4. Šantić Ema (Didon)
49
01.05.2018. 10:59:03
NE

5. Marić Nina (Vinkovci)
57
01.05.2018. 09:27:32
NE

6. Dunković Dea (Osijek)
67
30.04.2018. 15:54:55
NE

7. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
81
02.05.2018. 09:32:30
NE

8. Garić Lea (Brod)
108
02.05.2018. 14:58:29
NE

9. Završki Karla (Osijek)
134
30.04.2018. 23:04:30
NE

10. Taslidžić Renata (Osijek)
147
30.04.2018. 14:16:31
NE

11. Taslidžić Maja (Osijek)
NEMA
30.04.2018. 14:16:00
NE

12. Ubrekić Ana (Osijek)
NEMA
02.05.2018. 10:56:51
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument