Turnir
OP TK OSIJEK
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
02.05.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
04.05.2018. ::
Trajanje turnira
04.05.2018. :: - 07.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Osijek
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Brkić Karlo (Vinkovci)
8
25.04.2018. 10:19:57
NE

2. Jelić Fran (Brod)
24
27.04.2018. 12:17:40
NE

3. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
37
29.04.2018. 13:17:42
NE

4. Škrinjar Mirko (Brod)
47
28.04.2018. 16:56:25
NE

5. Đitko Fabian (Osijek)
51
16.04.2018. 13:15:10
NE

6. Maltašić Josip (Našice)
63
02.05.2018. 13:09:45
NE

7. Jelenić Nikola (Borovo Naselje)
74
01.05.2018. 11:43:33
NE

8. Peterka Marko (Osijek)
77
30.04.2018. 17:34:15
NE

9. Tenko Jurij (Osijek)
95
09.04.2018. 13:07:36
NE

10. Bek Filip (Osijek)
NEMA
16.04.2018. 10:49:25
NE

11. Beneš Ivor (Osijek)
NEMA
02.05.2018. 12:25:56
NE

12. Mićić Leon (Vinkovci)
NEMA
02.05.2018. 12:21:50
NE

13. Bilić Ivan (Osijek)
NEMA
02.05.2018. 11:43:16
NE

14. Vezmar Stefan (Borovo Naselje)
NEMA
02.05.2018. 08:57:55
NE

15. Ogrizović Andrej (Borovo Naselje)
NEMA
01.05.2018. 20:25:18
NE

16. Jurič Jagor (Vinkovci)
NEMA
27.04.2018. 13:46:12
NE

17. Vegar Mihovil (Osijek)
NEMA
27.04.2018. 16:21:58
NE

18. Smoljo Mark (Osijek)
NEMA
29.04.2018. 08:46:03
NE

19. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
01.05.2018. 07:54:36
NE

20. Valentić Patrick (Osijek)
NEMA
30.04.2018. 20:01:37
NE

21. Čokolić Andro (Osijek)
NEMA
24.04.2018. 14:14:42
NE


1. Riđan Ivona (Brod)
3
01.05.2018. 11:59:10
NE

2. Belvanović Anja (Đakovo)
14
30.04.2018. 09:22:16
NE

3. Šantić Ema (Didon)
23
01.05.2018. 10:59:03
NE

4. Marić Nina (Vinkovci)
28
01.05.2018. 09:27:32
NE

5. Dunković Dea (Osijek)
30
30.04.2018. 15:54:55
NE

6. Garić Lea (Brod)
63
02.05.2018. 14:58:29
NE

7. Taslidžić Renata (Osijek)
89
30.04.2018. 14:16:31
NE

8. Barbarić Sara (Osijek)
NEMA
30.04.2018. 11:20:37
NE

9. Ubrekić Ana (Osijek)
NEMA
02.05.2018. 10:56:51
NE

10. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
02.05.2018. 09:32:30
NE

11. Taslidžić Maja (Osijek)
NEMA
30.04.2018. 14:16:00
NE

12. Završki Karla (Osijek)
NEMA
30.04.2018. 23:04:30
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument