Turnir
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
02.05.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
04.05.2018. ::
Trajanje turnira
04.05.2018. :: - 07.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Iteam Zagreb
  • Adresa: Oranice 130
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (099) 2466 740
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Maja Jaić
  • Tel: (099) 2466 740
  • Fax:00000000
  • E-mail: majahenezi@yahoo.com

1. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
6
02.05.2018. 06:38:58
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
7
01.05.2018. 21:16:37
NE

3. Kukrika Matej (Tweener)
11
02.05.2018. 11:56:12
NE

4. Pasarić Noa (Vulpes)
12
02.05.2018. 11:29:08
NE

5. Ivanišević Emanuel (Zagi)
15
01.05.2018. 10:31:14
NE

6. Mavračić Mauro (Iteam)
18
02.05.2018. 19:40:08
NE

7. Jovanović Ivon (Top Spin)
25
01.05.2018. 20:50:32
NE

8. Horvat Juraj (Prelog)
31
02.05.2018. 10:21:51
NE

9. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
33
01.05.2018. 15:54:26
NE

10. Mahmet Jan (Medveščak)
34
02.05.2018. 06:37:26
NE

11. Kovačević Niko (Iteam)
41
30.04.2018. 12:30:22
NE

12. Dubovečak Jakov (Iteam)
43
01.05.2018. 16:42:26
NE

13. Bokun Natan (Iteam)
50
01.05.2018. 21:14:58
NE

14. Klisović Roko (Iteam)
58
30.04.2018. 20:35:25
NE

15. Čaklović Saša (Medveščak)
86
02.05.2018. 12:10:49
NE

16. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
NEMA
02.05.2018. 13:04:38
NE

17. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
NEMA
02.05.2018. 12:41:09
NE

18. Kreković Filip (Movens)
NEMA
30.04.2018. 10:20:13
NE

19. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
NEMA
02.05.2018. 12:26:28
NE

20. Šutalo Luka (Tweener)
NEMA
02.05.2018. 11:56:55
NE

21. Pižurica Beka (Iteam)
NEMA
02.05.2018. 10:04:45
NE

22. Novaković Roko (HTK Zagreb)
NEMA
02.05.2018. 09:14:01
NE

23. Karačić Vilim (Terra)
NEMA
01.05.2018. 18:54:08
NE

24. Puškar Alem (Tweener)
NEMA
02.05.2018. 11:56:27
NE


1. Zupičić Lucija (Rabac)
6
01.05.2018. 13:18:35
NE

2. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
7
30.04.2018. 15:04:34
NE

3. Turčić Lucija (Iteam)
8
30.04.2018. 16:32:19
NE

4. Ćorić Sofija (Vulpes)
10
02.05.2018. 11:29:25
NE

5. Dobrić Marta (Šubićevac)
13
30.04.2018. 21:08:22
NE

6. Stipčević Zara (Zaprešić)
15
02.05.2018. 13:39:40
NE

7. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
18
01.05.2018. 22:43:55
NE

8. Šaban Paula (Zagi)
27
02.05.2018. 11:12:31
NE

9. Kardum Andrea (Iteam)
33
03.05.2018. 19:02:37
NE

10. Maslać Dora (Medveščak)
45
01.05.2018. 18:28:57
NE

11. Bulaku Veronika (Futur)
52
02.05.2018. 11:55:10
NE

12. Hudinčec Ana (Futur)
54
02.05.2018. 11:55:58
NE

13. Gojmerac Nina (Futur)
58
02.05.2018. 11:55:44
NE

14. Gojmerac Lea (Futur)
59
02.05.2018. 11:55:30
NE

15. Dvoršek Ami (Iteam)
NEMA
02.05.2018. 14:47:44
NE

16. Čurik Laura ina (Zagi)
NEMA
02.05.2018. 13:56:18
NE

17. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
30.04.2018. 12:29:34
NE

18. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
01.05.2018. 21:46:00
NE

19. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
30.04.2018. 10:03:34
NE

20. Palikuća Petra (Iteam)
NEMA
30.04.2018. 21:48:00
NE

21. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
30.04.2018. 21:47:16
NE

22. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
30.04.2018. 12:30:42
NE

23. Šoda Tea (Futur)
NEMA
02.05.2018. 11:56:41
NE


Mikšaj Sara (Zlatar)
48
03.05.2018. 16:44:23
NE

Nadali Niko (Medveščak)
72
03.05.2018. 12:43:55
NE

Marić Hrvoje (Ponikve)

30.04.2018. 13:02:01
NE

Sabljić Ruta (Iteam)

02.05.2018. 14:07:16
NE

Ivkić Emanuel (Opatija)

02.05.2018. 21:47:33
NE

Skenderović Vid (Varteks)

03.05.2018. 11:20:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument