Turnir
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
02.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.05.2018. ::
Trajanje turnira
04.05.2018. :: - 07.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Iteam Zagreb
  • Adresa: Oranice 130
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (099) 2466 740
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Maja Jaić
  • Tel: (099) 2466 740
  • Fax:00000000
  • E-mail: majahenezi@yahoo.com

1. Karačić Vilim (Terra)
6
01.05.2018. 18:54:08
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
02.05.2018. 06:38:58
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
21
01.05.2018. 21:16:37
NE

4. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
02.05.2018. 12:41:09
NE

5. Pižurica Beka (Iteam)
28
02.05.2018. 10:04:45
NE

6. Kukrika Matej (Futur)
30
02.05.2018. 11:56:12
NE

7. Pasarić Noa (Vulpes)
34
02.05.2018. 11:29:08
NE

8. Ivanišević Emanuel (Zagi)
38
01.05.2018. 10:31:14
NE

9. Kreković Filip (Movens)
44
30.04.2018. 10:20:13
NE

10. Jovanović Ivon (Iteam)
54
01.05.2018. 20:50:32
NE

11. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
57
02.05.2018. 13:04:38
NE

12. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
58
02.05.2018. 12:26:28
NE

13. Mavračić Mauro (Iteam)
66
02.05.2018. 19:40:08
NE

14. Puškar Alem (Futur)
68
02.05.2018. 11:56:27
NE

15. Dubovečak Jakov (Iteam)
74
01.05.2018. 16:42:26
NE

16. Mahmet Jan (Medveščak)
75
02.05.2018. 06:37:26
NE

17. Kovačević Niko (Iteam)
81
30.04.2018. 12:30:22
NE

18. Horvat Juraj (Prelog)
83
02.05.2018. 10:21:51
NE

19. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
02.05.2018. 09:14:01
NE

20. Fattorini Ivan viggo (Iteam)
109
01.05.2018. 15:54:26
NE

21. Čaklović Saša (Medveščak)
135
02.05.2018. 12:10:49
NE

22. Klisović Roko (Iteam)
141
30.04.2018. 20:35:25
NE

23. Šutalo Luka (Futur)
NEMA
02.05.2018. 11:56:55
NE

24. Bokun Natan (Iteam)
NEMA
01.05.2018. 21:14:58
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
4
30.04.2018. 12:29:34
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
13
30.04.2018. 21:47:16
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
14
30.04.2018. 12:30:42
NE

4. Palikuća Petra (Iteam)
18
30.04.2018. 21:48:00
NE

5. Vukić Marta (Ponikve)
19
01.05.2018. 21:46:00
NE

6. Turčić Lucija (Iteam)
28
30.04.2018. 16:32:19
NE

7. Dobrić Marta (Šubićevac)
29
30.04.2018. 21:08:22
NE

8. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
30
30.04.2018. 15:04:34
NE

9. Ćorić Sofija (Vulpes)
32
02.05.2018. 11:29:25
NE

10. Zupičić Lucija (Rabac)
34
01.05.2018. 13:18:35
NE

11. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
01.05.2018. 22:43:55
NE

12. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
30.04.2018. 10:03:34
NE

13. Stipčević Zara (Zaprešić)
50
02.05.2018. 13:39:40
NE

14. Maslać Dora (Medveščak)
58
01.05.2018. 18:28:57
NE

15. Šaban Paula (Zagi)
64
02.05.2018. 11:12:31
NE

16. Kardum Andrea (Iteam)
75
03.05.2018. 19:02:37
NE

17. Šoda Tea (Futur)
93
02.05.2018. 11:56:41
NE

18. Hudinčec Ana (Futur)
103
02.05.2018. 11:55:58
NE

19. Bulaku Veronika (Futur)
112
02.05.2018. 11:55:10
NE

20. Gojmerac Lea (Futur)
115
02.05.2018. 11:55:30
NE

21. Gojmerac Nina (Futur)
117
02.05.2018. 11:55:44
NE

22. DvorŠek Ami (Iteam)
NEMA
02.05.2018. 14:47:44
NE

23. Čurik Laura ina (Zagi)
NEMA
02.05.2018. 13:56:18
NE


Ivkić Emanuel (Opatija)
3
02.05.2018. 21:47:33
NE

Marić Hrvoje (Ponikve)
20
30.04.2018. 13:02:01
NE

Skenderović Vid (Varteks)
29
03.05.2018. 11:20:56
NE

Sabljić Ruta (Iteam)
35
02.05.2018. 14:07:16
NE

Mikšaj Sara (Zlatar)
74
03.05.2018. 16:44:23
NE

Nadali Niko (Medveščak)
130
03.05.2018. 12:43:55
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument