Turnir
METEOR KUP
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
02.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
04.05.2018. ::
Trajanje turnira
04.05.2018. :: - 07.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
MAKARSKA
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Makarska
  • Adresa: Ivana Gorana Kovačića 35
  • Grad: MAKARSKA
  • Telefon: (098) 299 446
  • Fax: (021) 611 800
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mladen Buvinić
  • Tel: (098) 299 446
  • Fax:(021) 611 800
  • E-mail: tkmakarska@gmail.com

1. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
13
30.04.2018. 20:48:02
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
17
30.04.2018. 16:37:28
NE

3. Mišura Roko (Split 1950)
25
30.04.2018. 17:09:42
NE

4. Šarić Frane (Stobreč)
51
17.04.2018. 14:31:29
NE

5. Mađor Roko (Stobreč)
52
30.04.2018. 21:40:04
NE

6. Allen August Jack (Split 1950)
53
30.04.2018. 06:25:16
DA

7. Smolčić Nikola (Split 1950)
60
02.05.2018. 10:04:37
NE

8. Majić Ivan (Poen)
67
30.04.2018. 16:33:09
NE

9. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
73
02.05.2018. 11:30:10
NE

10. Bogdan Stjepan (Ragusa)
79
02.05.2018. 16:06:51
NE

11. Kačer Roko (Stobreč)
81
15.04.2018. 19:28:17
NE

12. Kardum Luka (Split 1950)
99
02.05.2018. 13:49:26
NE

13. Papac Lukas (Dubrovnik)
151
02.05.2018. 08:38:42
NE

14. Šarić Ivano (Stobreč)
159
17.04.2018. 14:24:19
NE

15. Buvinić Vito (Makarska)
170
20.04.2018. 08:37:43
NE

16. Angelini Marco (Split 1950)
171
25.04.2018. 14:45:55
NE

17. Ruso Petar (Ragusa)
182
02.05.2018. 16:07:44
NE

18. MeĐurečan Marin (Makarska)
NEMA
02.05.2018. 10:58:42
NE


1. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
01.05.2018. 12:17:25
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
39
03.05.2018. 12:20:18
NE

3. Mikulić Iva (Split 1950)
53
01.05.2018. 09:34:00
NE

4. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
61
01.05.2018. 15:01:13
NE

5. Vojnović Nera (Stobreč)
85
02.05.2018. 13:05:43
NE

6. Ivanković Petra (Ragusa)
89
02.05.2018. 16:07:05
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
106
19.04.2018. 09:58:54
NE

8. Bokšić Laura (Makarska)
149
02.05.2018. 10:42:00
NE


Afanaseva Evgenia (Split 1950)
93
28.04.2018. 08:37:26
NE

Obrvan Miho (Ragusa)
193
03.05.2018. 11:41:42
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument