Turnir
OP TRNJA
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
09.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
11.05.2018. ::
Trajanje turnira
11.05.2018. :: - 14.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK CHROMOS-SAVICA
  • Adresa: Prisavlje bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 01/604 3006
  • Fax: 01/604 3006
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    SVJETLANA SALOPEK MIŠČEVIĆ
  • Tel: 01/604 3006
  • Fax:01/604 3006
  • E-mail: t.k.chrosavica@gmail.com

1. Nikolić Erik (Zagi)
12
09.05.2018. 08:04:32
NE

2. Boban Viktor (Medveščak)
20
10.05.2018. 11:23:48
NE

3. Jančić Daniel (San Spin)
23
09.05.2018. 08:59:44
NE

4. Nazarov Abbas (Iteam)
33
08.05.2018. 10:09:44
NE

5. Kljaić Noa (Iteam)
42
09.05.2018. 13:47:21
NE

6. Oliynykov Nazar (Ponikve)
48
08.05.2018. 13:52:36
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
56
04.04.2018. 10:28:49
NE

8. Bulović Matija (Vulpes)
57
09.05.2018. 13:48:04
NE

9. Jamić Jurica (Movens)
60
07.05.2018. 08:22:01
NE

10. Štabek Domagoj (Terra)
61
03.05.2018. 22:07:07
NE

11. Marić Vid (Top Spin)
62
09.05.2018. 23:08:39
NE

12. Šveljo Marcos (Futur)
66
09.05.2018. 09:13:04
NE

13. Jelušić Noah (Opatija)
90
06.05.2018. 08:22:00
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
92
08.05.2018. 14:27:19
NE

15. Đerek Nikola (Medveščak)
105
08.05.2018. 21:33:39
NE

16. Severović Patrik (Samobor 1890)
116
08.05.2018. 10:20:02
NE

17. Lukić Marko (Požega)
118
09.05.2018. 12:48:57
NE

18. Pupić Martin (HTK Zagreb)
183
04.05.2018. 22:27:58
NE

19. Horvat Ivan (Tennislab)
194
09.05.2018. 09:08:17
NE

20. Bokun Marko (Iteam)
198
08.05.2018. 14:56:44
NE

21. Dražić David (Ogulin)
199
08.05.2018. 09:13:55
NE

22. Romanović Zvonimir (Pro Junior)
NEMA
06.05.2018. 14:33:11
NE

23. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
08.05.2018. 08:58:19
NE

24. Čiček Mateo (Križevci)
NEMA
10.05.2018. 15:09:35
NE


1. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
34
16.04.2018. 22:26:04
NE

2. Živković Laura (Iteam)
38
08.05.2018. 17:26:26
NE

3. Mišković Iva (Iteam)
54
08.05.2018. 19:47:46
NE

4. Bedeković Ines (Zagi)
59
09.05.2018. 15:03:16
NE

5. Vukić Marta (Ponikve)
61
07.05.2018. 13:52:25
NE

6. Bilić Lea (Zagi)
88
29.04.2018. 07:32:33
NE

7. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
98
09.05.2018. 08:43:36
NE

8. Stipčević Zara (Zaprešić)
110
09.05.2018. 12:24:23
NE

9. Pešut Laura (San Spin)
118
08.05.2018. 12:19:52
NE

10. Šelendić Magdalena (Vulpes)
128
05.05.2018. 19:55:48
NE

11. Dujmović Dora (Zagi)
180
29.04.2018. 18:21:28
NE

12. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
216
30.04.2018. 08:49:26
NE

13. Tabak Katarina (Victoria)
238
07.05.2018. 09:10:57
NE

14. Lugomer Lara (Križevci)
NEMA
10.05.2018. 15:10:09
NE


Horvatić Max ivan (Ponikve)
30
10.05.2018. 14:37:28
NE

Kopić Ilija (Vinkovci)
49
10.05.2018. 11:48:09
NE

Kržić Tin (Purger)
63
09.05.2018. 23:39:51
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
81
10.05.2018. 17:24:11
NE

Božičević Matej (HTK Zagreb)
114
09.05.2018. 21:43:06
NE

Božić Lucija (Pro Junior)
184
08.05.2018. 18:04:28
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument