Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA
Kategorija
12
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
08.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
12.05.2018. ::
Trajanje turnira
12.05.2018. :: - 17.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VARAŽDIN
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
64/32/16 Ž
  • Organizator:TK Varteks Varaždin
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: VARAŽDIN
  • Telefon: (042) 241 766
  • Fax: (042) 240 602
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Marijan Dugandžić
  • Tel: (098) 284 754
  • Fax:(042) 240 602
  • E-mail: tk.varteks@vz.t-com.hr

1. Voljavec Antonio (Ponikve)
1
04.05.2018. 18:52:27
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
2
27.04.2018. 21:11:44
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
3
17.04.2018. 13:37:58
NE

4. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
4
23.04.2018. 12:16:44
NE

5. Markovina Duje (Split 1950)
5
26.04.2018. 12:54:47
NE

6. Karačić Vilim (Terra)
6
27.04.2018. 13:43:01
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
7
07.05.2018. 21:44:47
NE

8. Slivar Lukas (Medveščak)
8
07.05.2018. 10:55:21
NE

9. Stipetić Anton (Ogulin)
9
02.05.2018. 14:04:03
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
10
01.05.2018. 07:54:46
NE

11. Levak Noa (Franjo Punčec)
11
02.05.2018. 19:41:27
NE

12. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
14
07.05.2018. 10:56:06
NE

13. Cindrić Karlo (Varteks)
15
08.05.2018. 11:40:42
NE

14. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
02.05.2018. 10:05:31
NE

15. Brkić Karlo (Vinkovci)
18
08.05.2018. 13:15:17
NE

16. Maričić Lovro (Top Spin)
19
04.04.2018. 10:26:37
NE

17. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
03.05.2018. 20:49:15
NE

18. Cerezin Vito (Zagi)
21
29.04.2018. 19:45:11
NE

19. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
02.05.2018. 20:34:09
NE

20. Bogdan Stjepan (Ragusa)
23
04.05.2018. 09:21:28
NE

21. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
06.05.2018. 19:05:37
NE

22. Makjanić Darko (Split 1950)
25
04.05.2018. 10:19:10
NE

23. Jurišić Kuzma (Ragusa)
26
08.05.2018. 09:38:46
NE

24. Viduka Noa (Hrvoje)
27
05.05.2018. 06:09:38
NE

25. Pižurica Beka (Iteam)
28
07.05.2018. 22:05:29
NE

26. Skenderović Vid (Varteks)
29
07.05.2018. 21:49:26
NE

27. Kukrika Matej (Futur)
30
07.05.2018. 12:54:09
NE

28. Geets Antony (Dalmacijacement)
31
07.05.2018. 15:45:04
NE

29. Pasarić Noa (Vulpes)
34
06.05.2018. 17:26:54
NE

30. Ivanišević Emanuel (Zagi)
38
07.05.2018. 07:27:07
NE

31. Šagovac Erik (Ponikve)
42
09.05.2018. 11:06:39
NE

32. Kreković Filip (Movens)
44
08.05.2018. 12:22:12
NE

33. Božičević Matej (HTK Zagreb)
45
08.05.2018. 18:33:28
NE

34. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
48
07.05.2018. 15:47:30
NE

35. Markotić Lovro (Iteam)
51
08.05.2018. 16:52:21
NE

36. Angelini Marco (Split 1950)
53
04.05.2018. 17:25:36
NE

37. Jovanović Ivon (Iteam)
54
06.05.2018. 16:19:58
NE

38. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
57
07.05.2018. 12:51:00
NE

39. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
58
09.05.2018. 12:29:14
NE

40. Šainović Luka (Top Spin)
62
07.05.2018. 09:22:58
NE

41. Neralić Luka (Ogulin)
63
01.05.2018. 20:52:16
NE

42. Klaričić Niko (Top Spin)
64
07.05.2018. 09:24:58
NE

43. Posavec Paris (Franjo Punčec)
65
16.04.2018. 22:31:39
NE

44. Puškar Alem (Futur)
68
07.05.2018. 21:14:30
NE

45. Mahmet Jan (Medveščak)
75
07.05.2018. 10:52:58
NE

46. Kovačević Niko (Iteam)
81
06.05.2018. 14:32:13
NE

47. Horvat Juraj (Prelog)
83
09.05.2018. 11:06:09
NE

48. Banović Dominik (Smrikve)
89
06.05.2018. 13:33:43
NE

49. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
07.05.2018. 23:59:36
NE

50. Grdinić Maks zvonimir (Iteam)
94
09.05.2018. 14:12:07
NE

51. Fattorini Ivan viggo (Iteam)
109
06.05.2018. 16:19:14
NE

52. Nadali Niko (Medveščak)
130
07.05.2018. 10:53:13
NE

53. Čaklović Saša (Medveščak)
135
09.05.2018. 08:40:24
NE

54. Grdinić Lovro (Iteam)
NEMA
09.05.2018. 14:13:02
NE

55. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
NEMA
07.05.2018. 20:27:27
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
1
03.05.2018. 20:56:07
NE

2. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
2
08.05.2018. 06:37:24
NE

3. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
3
03.05.2018. 13:23:32
NE

4. Stojanović Sara (Iteam)
4
06.05.2018. 16:21:22
NE

5. Tomić Lorena (HATK Mladost)
5
06.05.2018. 19:19:38
NE

6. Granić Nika (Makarska rivijera)
6
01.05.2018. 12:18:09
NE

7. Mišković Dora (Vulpes)
7
06.05.2018. 17:26:29
NE

8. Držanić Doris (Iteam)
8
06.05.2018. 16:18:49
NE

9. Zorić Anamarija (Dubrovnik)
9
02.05.2018. 10:31:58
NE

10. Biondić Dora (Opatija)
10
06.05.2018. 20:44:54
NE

11. Rastočić Lucija (Zagi)
11
03.05.2018. 13:43:10
NE

12. Ivković Luna (Iteam)
13
06.05.2018. 16:19:34
NE

13. Brnić Maja (Iteam)
14
06.05.2018. 16:18:33
NE

14. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
15
07.05.2018. 20:03:22
NE

15. Riđan Ivona (Brod)
17
01.05.2018. 12:01:35
NE

16. Palikuća Petra (Iteam)
18
06.05.2018. 16:21:03
NE

17. Magdić Tena (Ogulin)
20
05.05.2018. 18:14:03
NE

18. Žufić Mia (Bale)
21
07.05.2018. 10:52:07
NE

19. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
22
03.05.2018. 13:03:25
NE

20. Poljan Ena (Varteks)
27
07.05.2018. 21:53:27
NE

21. Turčić Lucija (Iteam)
28
01.05.2018. 14:42:08
NE

22. Tomeljak Niki (Top Spin)
31
01.05.2018. 20:24:02
NE

23. Ćorić Sofija (Vulpes)
32
06.05.2018. 17:26:01
NE

24. Zupičić Lucija (Rabac)
34
07.05.2018. 13:21:34
NE

25. Sabljić Ruta (Iteam)
35
01.05.2018. 14:42:23
NE

26. Mažuran Lara (Futur)
36
06.05.2018. 20:01:16
NE

27. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
03.05.2018. 12:21:05
NE

28. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
30.04.2018. 10:04:07
NE

29. Sikirica Nika (Top Spin)
43
08.05.2018. 10:54:11
NE

30. Balent Tamara (Prelog)
44
25.04.2018. 18:01:23
NE

31. Tomas Tia (Makarska rivijera)
48
01.05.2018. 16:22:16
NE

32. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
06.05.2018. 17:27:12
NE

33. Pavlović Ana karla (Ponikve)
51
05.05.2018. 18:49:50
NE

34. Bekavac Dora (Iteam)
55
05.05.2018. 13:32:54
NE

35. Vićan Klara (Iteam)
56
06.05.2018. 16:25:43
NE

36. Maslać Dora (Medveščak)
58
07.05.2018. 10:52:30
NE

37. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
28.04.2018. 21:33:34
NE

38. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
66
07.05.2018. 15:30:48
NE

39. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
70
07.05.2018. 18:17:45
NE

40. Mikšaj Sara (Zlatar)
74
08.05.2018. 18:39:33
NE

41. Kardum Andrea (Iteam)
75
07.05.2018. 13:31:31
NE

42. Jančiković Ika (Top Spin)
82
07.05.2018. 09:23:10
NE

43. Hrvatin Viktoria (Rabac)
85
07.05.2018. 13:21:21
NE

44. Čupić Ani (Rabac)
86
07.05.2018. 13:21:07
NE

45. DragiČeviĆ Nika (Didon)
92
08.05.2018. 19:34:27
NE

46. Šoda Tea (Futur)
93
08.05.2018. 13:56:09
NE

47. Hudinčec Ana (Futur)
103
08.05.2018. 16:15:24
NE

48. Bulaku Veronika (Futur)
112
08.05.2018. 13:57:58
NE

49. Rajčević Lora (Varteks)
113
07.05.2018. 21:41:26
NE

50. Gojmerac Lea (Futur)
115
08.05.2018. 13:55:45
NE

51. Balić Helena (Zlatar)
122
07.05.2018. 19:01:41
NE

52. Resanović Nela (Samobor 1890)
125
09.05.2018. 16:19:48
NE

53. Bukvić Lana (Samobor 1890)
129
09.05.2018. 16:44:46
NE

54. Vukoja Nikolina (Medveščak)
NEMA
07.05.2018. 10:55:40
NE

55. Drašković Isabela (Šubićevac)
NEMA
30.04.2018. 20:50:26
NE

56. Podravac Lucija (Didon)
NEMA
08.05.2018. 19:34:43
NE

57. Likić Lara (Varteks)
NEMA
08.05.2018. 14:31:10
NE


Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
16
30.04.2018. 15:10:59
NE

Sivrić Iva (Ploče)
40
08.05.2018. 10:20:43
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument