Turnir
MEMORIJAL VLADIMIRA PREŠECKOG
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
16.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
18.05.2018. ::
Trajanje turnira
18.05.2018. :: - 21.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Chromos Zagreb
  • Adresa: Prisavlje 22
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6043 003
  • Fax: (01) 6043 003
  • WiFi:DA

1. Karačić Vilim (Terra)
6
16.05.2018. 12:39:35
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
16.05.2018. 07:20:40
NE

3. Kolić Kristijan (Ogulin)
12
14.05.2018. 14:18:18
NE

4. Maričić Lovro (Top Spin)
19
16.05.2018. 15:01:59
NE

5. Marić Hrvoje (Ponikve)
20
16.05.2018. 12:28:21
NE

6. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
15.05.2018. 21:22:22
NE

7. Pižurica Beka (Iteam)
28
17.05.2018. 12:48:07
NE

8. Kukrika Matej (Futur)
30
16.05.2018. 10:05:15
NE

9. JutreŠa Hrvoje (Futur)
40
17.05.2018. 15:03:53
NE

10. Šagovac Erik (Ponikve)
42
16.05.2018. 09:00:54
NE

11. Kreković Filip (Movens)
44
15.05.2018. 21:14:06
NE

12. Božičević Matej (HTK Zagreb)
45
15.05.2018. 16:01:04
NE

13. Ćupić Bruno (Zadar 08)
49
15.05.2018. 18:08:56
NE

14. Markotić Lovro (Iteam)
51
15.05.2018. 12:06:31
NE

15. Jovanović Ivon (Iteam)
54
16.05.2018. 06:15:53
NE

16. Bagarić Nikola (HTK Zagreb)
57
16.05.2018. 08:40:28
NE

17. Hainš Domagoj (Futur)
61
15.05.2018. 21:21:30
NE

18. Posavec Paris (Franjo Punčec)
65
03.05.2018. 16:40:34
NE

19. Ćupić Marin (Zadar 08)
73
15.05.2018. 18:07:42
NE

20. Mahmet Jan (Medveščak)
75
16.05.2018. 07:48:15
NE

21. Kovačević Niko (Iteam)
81
16.05.2018. 06:15:36
NE

22. Klepec Luka (Vrbovec)
96
14.05.2018. 23:18:51
NE

23. Baldoni Kristian (Zadar 08)
117
15.05.2018. 18:07:20
NE

24. Čaklović Saša (Medveščak)
135
16.05.2018. 07:48:40
NE

25. Radovanović Vito (Chromos)
NEMA
10.05.2018. 19:43:37
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
4
16.05.2018. 15:08:44
NE

2. Tomić Lorena (HATK Mladost)
5
16.05.2018. 12:17:45
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
14
16.05.2018. 12:38:02
NE

4. Vukić Marta (Ponikve)
19
15.05.2018. 21:51:22
NE

5. Lebo Lea (Zaprešić)
25
15.05.2018. 11:53:08
NE

6. Dobrić Marta (Šubićevac)
29
15.05.2018. 15:20:24
NE

7. Ćorić Sofija (Vulpes)
32
15.05.2018. 19:42:22
NE

8. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
17.05.2018. 09:09:47
NE

9. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
42
16.05.2018. 07:48:30
NE

10. Sikirica Nika (Top Spin)
43
16.05.2018. 09:56:04
NE

11. Bumbak Nika (Dalmacija)
46
16.05.2018. 12:24:28
NE

12. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
15.05.2018. 15:51:53
NE

13. Stipčević Zara (Zaprešić)
50
16.05.2018. 13:44:16
NE

14. Giergia Ela (Zadar 08)
54
15.05.2018. 18:17:34
NE

15. Joha-bilić Astrid (Zadar 08)
57
15.05.2018. 18:08:34
NE

16. Maslać Dora (Medveščak)
58
15.05.2018. 21:16:49
NE

17. Vukoja Rebeka (Medveščak)
59
12.05.2018. 21:12:43
NE

18. Šantić Ema (Didon)
62
15.05.2018. 10:04:58
NE

19. Šaban Paula (Zagi)
64
15.05.2018. 22:55:38
NE

20. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
70
16.05.2018. 09:22:58
NE

21. Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
16.05.2018. 09:46:18
NE

22. Kardum Andrea (Iteam)
75
16.05.2018. 18:44:16
NE

23. Jančiković Ika (Top Spin)
82
15.05.2018. 14:11:00
NE

24. Šoda Tea (Futur)
93
16.05.2018. 11:37:47
NE

25. Hudinčec Ana (Futur)
103
16.05.2018. 12:15:30
NE

26. Bulaku Veronika (Futur)
112
16.05.2018. 12:14:52
NE

27. Gojmerac Lea (Futur)
115
16.05.2018. 12:14:26
NE

28. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
116
15.05.2018. 18:11:31
NE

29. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
120
11.04.2018. 15:14:04
NE

30. Balić Helena (Zlatar)
122
15.05.2018. 17:35:04
NE

31. Vukoja Nikolina (Medveščak)
NEMA
16.05.2018. 07:49:20
NE

32. Matić Leonarda (Top Spin)
NEMA
15.05.2018. 11:46:08
NE


Vidović Lucija (Franjo Punčec)
22
19.05.2018. 07:44:48
NE

Tomeljak Niki (Top Spin)
31
16.05.2018. 21:29:16
NE

Crnković Tara antonia (Pro Junior)
41
16.05.2018. 22:06:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument