Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
17.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.05.2018. ::
Trajanje turnira
21.05.2018. :: - 25.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
32/32/16 Ž
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
15.05.2018. 14:49:00
NE

2. Mikrut Luka (Split 1950)
MR2
14.05.2018. 16:25:13
NE

3. Prižmić Dino (Split 1950)
MR3
15.05.2018. 15:01:39
NE

4. Babić brajko Leon (Đakovo)
1
11.05.2018. 11:09:49
NE

5. Vukadin Noa (Iteam)
3
14.05.2018. 20:19:19
NE

6. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
7
07.05.2018. 20:04:58
NE

7. Šodan Ivan (Split 1950)
8
17.05.2018. 13:22:13
NE

8. Vasung Dorian (HATK Mladost)
10
15.05.2018. 07:55:31
NE

9. Markovina Duje (Split 1950)
12
07.05.2018. 22:51:20
NE

10. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
13
08.05.2018. 14:03:09
NE

11. Plosnić Luka (Pomak)
14
15.05.2018. 10:24:34
NE

12. Majcan Lovro (Samobor 1890)
15
01.05.2018. 18:22:43
NE

13. Ferega Filip (Iteam)
16
09.05.2018. 10:08:08
NE

14. Klaić Karlo (Ragusa)
17
10.05.2018. 15:03:25
NE

15. Borse Bartol (HTK Zagreb)
22
16.05.2018. 12:20:00
NE

16. Boban Viktor (Medveščak)
23
07.05.2018. 09:32:43
NE

17. Jančić Daniel (San Spin)
24
09.05.2018. 09:04:54
NE

18. Mišura Roko (Split 1950)
25
13.05.2018. 11:24:32
NE

19. Markovina Roko (Split 1950)
29
07.05.2018. 22:47:17
NE

20. Ivanišević Vito (Zadar 08)
31
13.05.2018. 20:09:36
NE

21. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
32
07.05.2018. 08:53:27
NE

22. Kuna Fran (Osijek)
34
08.05.2018. 12:19:02
NE

23. Baničević Marko (Dubrovnik)
35
16.05.2018. 08:47:43
NE

24. Horvatić Max ivan (Ponikve)
39
02.05.2018. 13:35:37
NE

25. Marić Vid (Top Spin)
46
15.05.2018. 11:45:51
NE

26. Jamić Jurica (Movens)
47
16.05.2018. 07:57:24
NE

27. Kljaić Noa (Iteam)
50
14.05.2018. 16:06:42
NE

28. Šarić Frane (Stobreč)
51
08.05.2018. 15:55:41
NE

29. Mađor Roko (Stobreč)
52
14.05.2018. 20:59:42
NE

30. Knezović Niko (Dalmacijacement)
54
16.05.2018. 19:24:46
NE

31. Smolčić Nikola (Split 1950)
60
11.05.2018. 11:46:14
NE

32. Bradvić Marko (Gem)
65
17.05.2018. 11:22:15
NE

33. Majić Ivan (Poen)
67
16.05.2018. 14:06:50
NE

34. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
73
16.05.2018. 08:40:28
NE

35. Šimundža Josip (Split 1950)
74
16.05.2018. 10:48:57
NE

36. Sikirica Matej (Split 1950)
78
14.05.2018. 21:00:24
NE

37. Kačer Roko (Stobreč)
81
27.04.2018. 18:18:48
NE

38. Halambek Jakov (Rally)
95
14.05.2018. 20:03:34
NE

39. Terze Bruno (Stobreč)
103
16.05.2018. 22:02:20
NE

40. Jelavić Ratko (Split 1950)
116
07.05.2018. 19:24:41
NE

41. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
128
17.05.2018. 07:24:10
NE

42. Mrduljaš Toni (Split 1950)
153
14.05.2018. 12:01:54
NE

43. Angelini Marco (Split 1950)
171
16.05.2018. 12:25:49
NE

44. Knezović Josip (Split 1950)
196
09.05.2018. 12:34:06
NE

45. Knezović Marin (Split 1950)
239
09.05.2018. 12:28:54
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
MR2
14.05.2018. 08:46:58
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
1
14.05.2018. 10:10:43
NE

3. Knežević Nora (Medveščak)
2
07.05.2018. 09:42:24
NE

4. Cindrić Rebeka (Varteks)
3
14.05.2018. 11:40:55
NE

5. Martinčić Korina (Zaprešić)
4
14.05.2018. 23:52:24
NE

6. Midžić Ema (Osijek)
5
12.05.2018. 15:07:52
NE

7. Marčinko Petra (Top Spin)
6
16.05.2018. 08:50:41
NE

8. Tarocco Leticia (Ragusa)
7
04.05.2018. 09:22:20
NE

9. Marnika Angela (Dalmacija)
8
19.04.2018. 13:41:49
NE

10. Sladaković Tara (Smrikve)
9
16.05.2018. 22:00:16
NE

11. Rajki Tena (HTK Zagreb)
10
04.05.2018. 10:17:44
NE

12. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
11
10.05.2018. 15:43:33
NE

13. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
13
06.05.2018. 17:02:31
NE

14. Knez Stella (Dalmacijacement)
14
12.05.2018. 17:30:43
NE

15. Bubalo Ema (Split 1950)
16
16.05.2018. 14:56:34
NE

16. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
19
16.05.2018. 16:37:07
NE

17. Miljanić Lucija (Ponikve)
21
16.05.2018. 21:30:09
NE

18. Vlainić Tani (Iteam)
23
14.05.2018. 16:07:09
NE

19. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
29
24.04.2018. 22:40:22
NE

20. Derniković Ria (Iteam)
30
14.05.2018. 16:06:17
NE

21. Roso Korina (Slavonija-Žito)
31
15.05.2018. 10:40:49
NE

22. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
14.05.2018. 08:40:38
NE

23. Živković Laura (Iteam)
34
08.05.2018. 17:30:36
NE

24. Kovačić Valentina (Iteam)
38
17.05.2018. 13:53:27
NE

25. Žuvela Nora (Split 1950)
39
09.05.2018. 13:54:28
NE

26. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
40
16.05.2018. 10:01:10
NE

27. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
41
16.05.2018. 10:52:45
NE

28. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
43
17.05.2018. 11:26:00
NE

29. Kožul Karla (Split 1950)
46
17.05.2018. 13:35:02
NE

30. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
48
16.05.2018. 10:23:20
NE

31. Mikulić Iva (Split 1950)
53
17.05.2018. 13:08:44
NE

32. Škegro Marina (Zagi)
58
23.04.2018. 15:02:25
NE

33. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
61
01.05.2018. 15:02:31
NE

34. Projić Ivana marija (Split 1950)
62
14.05.2018. 12:05:09
NE

35. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
84
15.05.2018. 10:44:57
NE

36. Vojnović Nera (Stobreč)
85
17.05.2018. 12:06:12
NE

37. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
101
17.05.2018. 08:04:50
NE

38. Marinović Matija (Zadar 08)
108
17.05.2018. 13:41:44
NE

39. Komadina Morana (Dalmacija)
113
09.05.2018. 12:53:07
NE

40. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
156
17.05.2018. 13:42:08
NE

41. Zeko Lara (Dalmacijacement)
169
16.05.2018. 21:23:33
NE


Ćirić-Bagarić Lucija (Iteam)
MR1
18.05.2018. 10:03:24
NE

Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
2
18.05.2018. 06:48:53
NE

Oliynykov Nazar (Ponikve)
58
16.05.2018. 16:20:55
NE

Makjanić Darko (Split 1950)
75
18.05.2018. 12:53:41
NE

Afanaseva Evgenia (Split 1950)
93
17.05.2018. 23:44:03
NE

Sučić Frano (Stobreč)
126
17.05.2018. 11:59:50
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument