Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
17.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.05.2018. ::
Trajanje turnira
21.05.2018. :: - 25.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
32/32/16 Ž
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Poljičak Mili (Pomak)
MR1
15.05.2018. 14:49:00
NE

2. Prižmić Dino (Split 1950)
MR2
15.05.2018. 15:01:39
NE

3. Mikrut Luka (Split 1950)
MR3
14.05.2018. 16:25:13
NE

4. Vukadin Noa (Iteam)
1
14.05.2018. 20:19:19
NE

5. Borse Bartol (HTK Zagreb)
2
16.05.2018. 12:20:00
NE

6. Babić brajko Leon (Đakovo)
3
11.05.2018. 11:09:49
NE

7. Vasung Dorian (HATK Mladost)
5
15.05.2018. 07:55:31
NE

8. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
8
07.05.2018. 20:04:58
NE

9. Ferega Filip (Iteam)
13
09.05.2018. 10:08:08
NE

10. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
14
08.05.2018. 14:03:09
NE

11. Šodan Ivan (Split 1950)
15
17.05.2018. 13:22:13
NE

12. Plosnić Luka (Pomak)
16
15.05.2018. 10:24:34
NE

13. Markovina Duje (Split 1950)
19
07.05.2018. 22:51:20
NE

14. Boban Viktor (Medveščak)
20
07.05.2018. 09:32:43
NE

15. Ivanišević Vito (Zadar 08)
21
13.05.2018. 20:09:36
NE

16. Klaić Karlo (Ragusa)
22
10.05.2018. 15:03:25
NE

17. Jančić Daniel (San Spin)
23
09.05.2018. 09:04:54
NE

18. Markovina Roko (Split 1950)
25
07.05.2018. 22:47:17
NE

19. Majcan Lovro (Samobor 1890)
26
01.05.2018. 18:22:43
NE

20. Kuna Fran (Osijek)
27
08.05.2018. 12:19:02
NE

21. Baničević Marko (Dubrovnik)
29
16.05.2018. 08:47:43
NE

22. Horvatić Max ivan (Ponikve)
30
02.05.2018. 13:35:37
NE

23. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
36
07.05.2018. 08:53:27
NE

24. Mišura Roko (Split 1950)
38
13.05.2018. 11:24:32
NE

25. Kljaić Noa (Iteam)
42
14.05.2018. 16:06:42
NE

26. Šarić Frane (Stobreč)
47
08.05.2018. 15:55:41
NE

27. Knezović Niko (Dalmacijacement)
53
16.05.2018. 19:24:46
NE

28. Mađor Roko (Stobreč)
58
14.05.2018. 20:59:42
NE

29. Smolčić Nikola (Split 1950)
59
11.05.2018. 11:46:14
NE

30. Jamić Jurica (Movens)
60
16.05.2018. 07:57:24
NE

31. Marić Vid (Top Spin)
62
15.05.2018. 11:45:51
NE

32. Majić Ivan (Poen)
70
16.05.2018. 14:06:50
NE

33. Bradvić Marko (Gem)
71
17.05.2018. 11:22:15
NE

34. Šimundža Josip (Split 1950)
75
16.05.2018. 10:48:57
NE

35. Zečević Ivan (Dalmacijacement)
77
17.05.2018. 07:24:10
NE

36. Kačer Roko (Stobreč)
80
27.04.2018. 18:18:48
NE

37. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
83
16.05.2018. 08:40:28
NE

38. Sikirica Matej (Split 1950)
96
14.05.2018. 21:00:24
NE

39. Halambek Jakov (Rally)
111
14.05.2018. 20:03:34
NE

40. Jelavić Ratko (Split 1950)
117
07.05.2018. 19:24:41
NE

41. Angelini Marco (Split 1950)
127
16.05.2018. 12:25:49
NE

42. Knezović Josip (Split 1950)
145
09.05.2018. 12:34:06
NE

43. Mrduljaš Toni (Split 1950)
146
14.05.2018. 12:01:54
NE

44. Terze Bruno (Stobreč)
150
16.05.2018. 22:02:20
NE

45. Knezović Marin (Split 1950)
206
09.05.2018. 12:28:54
NE


1. Majetić Marijana (Victoria)
MR1
14.05.2018. 08:46:58
NE

2. Svetac Sara (Split 1950)
1
14.05.2018. 10:10:43
NE

3. Marčinko Petra (Top Spin)
2
16.05.2018. 08:50:41
NE

4. Midžić Ema (Osijek)
3
12.05.2018. 15:07:52
NE

5. Rajki Tena (HTK Zagreb)
4
04.05.2018. 10:17:44
NE

6. Tarocco Leticia (Ragusa)
5
04.05.2018. 09:22:20
NE

7. Martinčić Korina (Zaprešić)
6
14.05.2018. 23:52:24
NE

8. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
7
10.05.2018. 15:43:33
NE

9. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
8
06.05.2018. 17:02:31
NE

10. Cindrić Rebeka (Varteks)
9
14.05.2018. 11:40:55
NE

11. Knežević Nora (Medveščak)
10
07.05.2018. 09:42:24
NE

12. Sladaković Tara (Smrikve)
11
16.05.2018. 22:00:16
NE

13. Bubalo Ema (Split 1950)
13
16.05.2018. 14:56:34
NE

14. Knez Stella (Dalmacijacement)
15
12.05.2018. 17:30:43
NE

15. Marnika Angela (Dalmacija)
17
19.04.2018. 13:41:49
NE

16. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
18
16.05.2018. 16:37:07
NE

17. Derniković Ria (Iteam)
20
14.05.2018. 16:06:17
NE

18. Vlainić Tani (Iteam)
22
14.05.2018. 16:07:09
NE

19. Miljanić Lucija (Ponikve)
23
16.05.2018. 21:30:09
NE

20. Roso Korina (Slavonija-Žito)
29
15.05.2018. 10:40:49
NE

21. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
32
16.05.2018. 10:52:45
NE

22. Škegro Marina (Zagi)
33
23.04.2018. 15:02:25
NE

23. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
34
24.04.2018. 22:40:22
NE

24. Kovačić Valentina (Iteam)
35
17.05.2018. 13:53:27
NE

25. Granić Nika (Makarska rivijera)
36
14.05.2018. 08:40:38
NE

26. Živković Laura (Iteam)
38
08.05.2018. 17:30:36
NE

27. Kožul Karla (Zadar 08)
39
17.05.2018. 13:35:02
NE

28. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
42
17.05.2018. 11:26:00
NE

29. Žuvela Nora (Split 1950)
46
09.05.2018. 13:54:28
NE

30. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
48
16.05.2018. 10:01:10
NE

31. Projić Ivana marija (Split 1950)
49
14.05.2018. 12:05:09
NE

32. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
52
16.05.2018. 10:23:20
NE

33. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
60
17.05.2018. 08:04:50
NE

34. Mikulić Iva (Split 1950)
63
17.05.2018. 13:08:44
NE

35. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
75
15.05.2018. 10:44:57
NE

36. Vojnović Nera (Stobreč)
78
17.05.2018. 12:06:12
NE

37. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
79
01.05.2018. 15:02:31
NE

38. Marinović Matija (Zadar 08)
82
17.05.2018. 13:41:44
NE

39. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
92
17.05.2018. 13:42:08
NE

40. Komadina Morana (Dalmacija)
201
09.05.2018. 12:53:07
NE

41. Zeko Lara (Dalmacijacement)
239
16.05.2018. 21:23:33
NE


Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
7
18.05.2018. 06:48:53
NE

Oliynykov Nazar (Ponikve)
48
16.05.2018. 16:20:55
NE

Ćirić-bagarić Lucija (Iteam)
81
18.05.2018. 10:03:24
NE

Makjanić Darko (Split 1950)
82
18.05.2018. 12:53:41
NE

Afanaseva Evgenia (Split 1950)
104
17.05.2018. 23:44:03
DA

Sučić Frano (Stobreč)
159
17.05.2018. 11:59:50
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument