Turnir
OP TK POŽEGA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
23.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.05.2018. ::
Trajanje turnira
25.05.2018. :: - 28.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
34000 Požega
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Požega
  • Adresa: Pavla Radića 2a
  • Grad: 34000 Požega
  • Telefon: +385914641355
  • Fax: 034
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Robert Brkljač
  • Tel: +385914641355
  • Fax:034
  • E-mail: tenispozega@gmail.com

1. Sabolić Dominik (Didon)
10
18.05.2018. 08:56:28
NE

2. Mićić Leon (Vinkovci)
17
21.05.2018. 22:04:20
NE

3. Brkić Karlo (Vinkovci)
18
21.05.2018. 22:38:18
NE

4. Kukrika Matej (Futur)
30
23.05.2018. 10:06:26
NE

5. Bek Filip (Osijek)
36
17.05.2018. 12:26:50
NE

6. JutreŠa Hrvoje (Futur)
40
23.05.2018. 10:04:32
NE

7. Škrinjar Mirko (Brod)
77
22.05.2018. 18:08:25
NE

8. Juras Lovro (Đakovo)
80
29.03.2018. 20:10:55
NE

9. Jelić Fran (Brod)
85
21.05.2018. 12:33:47
NE

10. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
86
21.05.2018. 19:38:16
NE

11. Tomić Jakov (Đakovo)
93
19.04.2018. 19:37:25
NE

12. Bilić Ivan (Osijek)
104
23.05.2018. 13:21:39
NE

13. Maltašić Josip (Našice)
107
22.05.2018. 23:41:15
NE

14. Đitko Fabian (Osijek)
111
20.05.2018. 19:44:37
NE

15. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
113
23.05.2018. 12:48:44
NE

16. Blatančić Romeo (Brod)
126
21.05.2018. 12:40:43
NE

17. Horvat Ino (Požega)
129
23.05.2018. 06:49:27
NE


1. Tomić Lorena (HATK Mladost)
5
23.05.2018. 12:10:40
NE

2. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
12
20.05.2018. 21:56:57
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
17
18.05.2018. 08:49:03
NE

4. Tomeljak Niki (Top Spin)
31
22.05.2018. 07:26:46
NE

5. Belvanović Anja (Đakovo)
38
21.05.2018. 20:53:39
NE

6. Marić Nina (Vinkovci)
69
21.05.2018. 16:21:45
NE

7. Dunković Dea (Osijek)
77
22.05.2018. 09:33:26
NE

8. Tomić Jana (Đakovo)
101
19.04.2018. 19:32:13
NE

9. Ančić Klara (Vinkovci)
110
19.05.2018. 06:27:29
NE

10. Matek Iva (Našice)
140
23.05.2018. 07:07:07
NE

11. Belvanović Dora (Đakovo)
NEMA
21.05.2018. 21:02:54
NE


Zlatevski Leon (HATK Mladost)
24
24.05.2018. 12:45:46
NE

Garić Lea (Brod)
87
24.05.2018. 08:29:34
NE

Taslidžić Renata (Osijek)
139
23.05.2018. 23:25:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument