Turnir
OP TK POŽEGA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
23.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.05.2018. ::
Trajanje turnira
25.05.2018. :: - 28.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
34000 Požega
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Požega
  • Adresa: Pavla Radića 2a
  • Grad: 34000 Požega
  • Telefon: +385914641355
  • Fax: 034
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Robert Brkljač
  • Tel: +385914641355
  • Fax:034
  • E-mail: tenispozega@gmail.com

1. Sabolić Dominik (Didon)
9
18.05.2018. 08:56:28
NE

2. Brkić Karlo (Vinkovci)
20
21.05.2018. 22:38:18
NE

3. Mićić Leon (Vinkovci)
22
21.05.2018. 22:04:20
NE

4. Kukrika Matej (Futur)
31
23.05.2018. 10:06:26
NE

5. JutreŠa Hrvoje (Futur)
33
23.05.2018. 10:04:32
NE

6. Tomić Jakov (Đakovo)
38
19.04.2018. 19:37:25
NE

7. Juras Lovro (Đakovo)
42
29.03.2018. 20:10:55
NE

8. Bek Filip (Osijek)
47
17.05.2018. 12:26:50
NE

9. Jelić Fran (Brod)
60
21.05.2018. 12:33:47
NE

10. Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
64
23.05.2018. 12:48:44
NE

11. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
65
21.05.2018. 19:38:16
NE

12. Škrinjar Mirko (Brod)
87
22.05.2018. 18:08:25
NE

13. Đitko Fabian (Osijek)
99
20.05.2018. 19:44:37
NE

14. Bilić Ivan (Osijek)
113
23.05.2018. 13:21:39
NE

15. Maltašić Josip (Našice)
114
22.05.2018. 23:41:15
NE

16. Blatančić Romeo (Brod)
133
21.05.2018. 12:40:43
NE

17. Horvat Ino (Požega)
150
23.05.2018. 06:49:27
NE


1. Tomić Lorena (HATK Mladost)
6
23.05.2018. 12:10:40
NE

2. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
11
20.05.2018. 21:56:57
NE

3. Riđan Ivona (Brod)
18
18.05.2018. 08:49:03
NE

4. Tomeljak Niki (Top Spin)
32
22.05.2018. 07:26:46
NE

5. Belvanović Anja (Đakovo)
39
21.05.2018. 20:53:39
NE

6. Marić Nina (Vinkovci)
57
21.05.2018. 16:21:45
NE

7. Dunković Dea (Osijek)
67
22.05.2018. 09:33:26
NE

8. Tomić Jana (Đakovo)
90
19.04.2018. 19:32:13
NE

9. Ančić Klara (Vinkovci)
104
19.05.2018. 06:27:29
NE

10. Matek Iva (Našice)
NEMA
23.05.2018. 07:07:07
NE

11. Belvanović Dora (Đakovo)
NEMA
21.05.2018. 21:02:54
NE


Zlatevski Leon (HATK Mladost)
16
24.05.2018. 12:45:46
NE

Garić Lea (Brod)
108
24.05.2018. 08:29:34
NE

Taslidžić Renata (Osijek)
147
23.05.2018. 23:25:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument