Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
23.05.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
25.05.2018. ::
Trajanje turnira
25.05.2018. :: - 28.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Markovina Duje (Split 1950)
5
22.05.2018. 13:52:57
NE

2. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
6
20.05.2018. 21:39:03
NE

3. Plosnić Luka (Pomak)
8
23.05.2018. 11:17:36
NE

4. Markovina Roko (Split 1950)
12
22.05.2018. 13:51:12
NE

5. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
22.05.2018. 11:44:26
NE

6. Mađor Roko (Stobreč)
29
23.05.2018. 09:43:28
NE

7. Makjanić Darko (Split 1950)
45
22.05.2018. 18:38:17
NE

8. Kačer Roko (Stobreč)
53
08.05.2018. 17:23:31
NE

9. Sučić Frano (Stobreč)
82
20.04.2018. 17:04:44
NE

10. Jelavić Ratko (Split 1950)
84
22.05.2018. 19:29:32
NE

11. Šarić Ivano (Stobreč)
112
17.05.2018. 11:19:51
NE

12. Mrduljaš Toni (Split 1950)
113
22.05.2018. 16:14:29
NE

13. Buvinić Vito (Makarska)
131
23.05.2018. 09:46:49
NE

14. Šarić Frane (Stobreč)
NEMA
17.05.2018. 11:07:25
NE

15. MeĐurečan Marin (Makarska)
NEMA
23.05.2018. 10:10:57
NE

16. Tumbas Kajgo Kristian (Ploče)
NEMA
19.05.2018. 11:40:34
DA

17. Knezović Niko (Dalmacijacement)
NEMA
22.05.2018. 16:46:55
NE

18. Mišura Roko (Split 1950)
NEMA
20.05.2018. 18:53:15
NE

19. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
NEMA
22.05.2018. 15:55:48
NE


1. Knez Stella (Dalmacijacement)
8
22.05.2018. 22:40:02
NE

2. Žuvela Nora (Split 1950)
25
22.05.2018. 16:42:54
NE

3. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
35
23.05.2018. 10:13:33
NE

4. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
39
21.05.2018. 20:30:20
NE

5. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
58
06.04.2018. 16:05:37
NE

6. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
77
18.05.2018. 17:38:57
NE

7. Gladan Dina (Dalmacijacement)
NEMA
23.05.2018. 10:28:18
NE

8. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
NEMA
22.05.2018. 11:44:40
NE

9. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
21.05.2018. 21:06:48
NE

10. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
21.05.2018. 21:09:12
NE

11. Projić Ivana marija (Split 1950)
NEMA
23.05.2018. 13:12:42
NE


Kardum Luka (Split 1950)
67
23.05.2018. 17:14:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument