Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
23.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.05.2018. ::
Trajanje turnira
25.05.2018. :: - 28.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Markovina Duje (Split 1950)
12
22.05.2018. 13:52:57
NE

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
13
20.05.2018. 21:39:03
NE

3. Plosnić Luka (Pomak)
14
23.05.2018. 11:17:36
NE

4. Mišura Roko (Split 1950)
25
20.05.2018. 18:53:15
NE

5. Markovina Roko (Split 1950)
29
22.05.2018. 13:51:12
NE

6. Baničević Marko (Dubrovnik)
35
22.05.2018. 11:44:26
NE

7. Šarić Frane (Stobreč)
51
17.05.2018. 11:07:25
NE

8. Mađor Roko (Stobreč)
52
23.05.2018. 09:43:28
NE

9. Knezović Niko (Dalmacijacement)
54
22.05.2018. 16:46:55
NE

10. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
73
22.05.2018. 15:55:48
NE

11. Makjanić Darko (Split 1950)
75
22.05.2018. 18:38:17
NE

12. Kačer Roko (Stobreč)
81
08.05.2018. 17:23:31
NE

13. Jelavić Ratko (Split 1950)
116
22.05.2018. 19:29:32
NE

14. Sučić Frano (Stobreč)
126
20.04.2018. 17:04:44
NE

15. Mrduljaš Toni (Split 1950)
153
22.05.2018. 16:14:29
NE

16. Šarić Ivano (Stobreč)
159
17.05.2018. 11:19:51
NE

17. Buvinić Vito (Makarska)
170
23.05.2018. 09:46:49
NE

18. MeĐurečan Marin (Makarska)
NEMA
23.05.2018. 10:10:57
NE

19. Tumbas Kajgo Kristian (Ploče)
NEMA
19.05.2018. 11:40:34
DA


1. Knez Stella (Dalmacijacement)
14
22.05.2018. 22:40:02
NE

2. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
20
22.05.2018. 11:44:40
NE

3. Žuvela Nora (Split 1950)
39
22.05.2018. 16:42:54
NE

4. Gladan Dina (Dalmacijacement)
49
23.05.2018. 10:28:18
NE

5. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
54
23.05.2018. 10:13:33
NE

6. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
61
21.05.2018. 20:30:20
NE

7. Projić Ivana marija (Split 1950)
62
23.05.2018. 13:12:42
NE

8. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
93
06.04.2018. 16:05:37
NE

9. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
106
18.05.2018. 17:38:57
NE

10. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
21.05.2018. 21:09:12
NE

11. Capan Laura (Split 1950)
NEMA
21.05.2018. 21:06:48
NE


Kardum Luka (Split 1950)
99
23.05.2018. 17:14:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument