Turnir
25. OP OPATIJE
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
23.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
25.05.2018. ::
Trajanje turnira
25.05.2018. :: - 28.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 0911853594
  • Fax: (051)271 075
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivor Eržišnik
  • Tel: 091 5425777
  • Fax:(051)271 075
  • E-mail: tenisopatija1931@gmail.com

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
9
19.05.2018. 10:50:16
NE

2. Nikolić Erik (Zagi)
12
23.05.2018. 09:03:45
NE

3. Boban Viktor (Medveščak)
20
23.05.2018. 09:24:30
NE

4. Jančić Daniel (San Spin)
23
23.05.2018. 11:37:23
NE

5. Dubovečak Filip (Iteam)
51
22.05.2018. 17:48:22
NE

6. Jurlina Luka (Iteam)
54
21.05.2018. 18:50:59
NE

7. Kržić Tin (Purger)
63
22.05.2018. 21:35:58
NE

8. Bradvić Marko (Gem)
71
23.05.2018. 12:06:14
NE

9. Lukač Patrik (Pećine)
88
21.05.2018. 19:15:13
NE

10. Skenderović Vid (Varteks)
89
22.05.2018. 20:53:49
NE

11. Jelušić Noah (Opatija)
90
06.05.2018. 08:22:16
NE

12. Priskić Ian (Opatija)
100
23.05.2018. 00:20:55
NE

13. Čalić Borna (Kastav)
106
22.05.2018. 21:40:11
NE

14. Neralić Luka (Ogulin)
139
23.05.2018. 13:02:55
NE

15. Dubovečak Jakov (Iteam)
155
22.05.2018. 17:48:39
NE

16. Sladaković Stefan (Smrikve)
162
23.05.2018. 11:22:21
NE

17. Dražić David (Ogulin)
199
21.05.2018. 12:56:50
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
10
23.05.2018. 09:25:13
NE

2. Sladaković Tara (Smrikve)
11
23.05.2018. 11:18:52
NE

3. Miljanić Lucija (Ponikve)
23
22.05.2018. 22:30:29
NE

4. Persson Manuella (Pećine)
28
21.05.2018. 19:33:31
NE

5. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
34
22.05.2018. 08:54:01
NE

6. Velnić Laura (Pećine)
45
21.05.2018. 19:34:11
NE

7. Biondić Dora (Opatija)
47
21.05.2018. 07:18:10
NE

8. Ivković Luna (Iteam)
55
23.05.2018. 09:13:07
NE

9. Piškulić Nina (Rukavac)
62
22.05.2018. 09:33:29
NE

10. Stupar Maja (Rukavac)
64
06.05.2018. 17:32:53
NE

11. Piškulić Roza (Rukavac)
102
22.05.2018. 09:32:31
NE

12. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
119
23.05.2018. 08:56:52
NE

13. Japundža Jana (Smrikve)
122
23.05.2018. 11:45:05
NE

14. Babić Corina (Pećine)
124
23.05.2018. 17:00:37
NE

15. Bijelić Antonija (VIŽI)
147
21.05.2018. 13:06:04
DA

16. Čarapović Viky (Pro 2000)
153
23.05.2018. 12:45:06
NE

17. Omeragić Ivona (Opatija)
178
22.05.2018. 19:26:15
NE

18. Žiganto Ema (Opatija)
219
22.05.2018. 19:25:30
NE

19. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
22.05.2018. 17:43:20
NE

20. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
15.05.2018. 12:16:40
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument