Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 16 GODINA
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
22.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
27.05.2018. ::
Trajanje turnira
27.05.2018. :: - 31.05.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Vinkovci
Broj terena
13
Podloga
Zemlja, tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
64/32/16 M
32/32/16 Ž
  • Organizator:Teniski klub Vinkovci
  • Adresa: Lenije b.b.
  • Grad: Vinkovci
  • Telefon: 099 3019 331
  • Fax: 032 307 834
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Zoran Horvat i Goran Puškarić
  • Tel: 091 5162 657
  • Fax:099 3019 331
  • E-mail: tk.vinkovci@vk.t-com.hr

1. Ban Ivan karlo (Ogulin)
1
09.05.2018. 13:22:18
NE

2. Jakić Marino (Split 1950)
2
12.05.2018. 16:50:11
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
3
01.05.2018. 09:11:51
NE

4. Škreb Dorian (Vulpes)
4
10.05.2018. 22:17:20
NE

5. Suevich Lovro (Zagi)
5
14.05.2018. 12:05:04
NE

6. Krolo Karlo (Split 1950)
8
05.04.2018. 14:49:28
NE

7. Vukadin Noa (Iteam)
9
21.05.2018. 14:18:11
NE

8. Babić brajko Leon (Đakovo)
10
13.05.2018. 08:58:33
NE

9. Šimunović Dominik (Zagi)
12
21.05.2018. 23:43:47
NE

10. Bašković Roko (Kvarner)
14
17.05.2018. 11:57:36
NE

11. Hržić Adrijan (Rukavac)
15
21.05.2018. 06:31:39
NE

12. Bill Alen (Pro 2000)
16
08.05.2018. 12:41:04
NE

13. Sabljak Filip (Ogulin)
17
14.05.2018. 19:47:15
NE

14. Jamnicki Marin (Zadar 08)
18
17.04.2018. 13:22:02
NE

15. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
19
20.05.2018. 14:01:27
NE

16. Stipetić Roko (Ogulin)
20
21.05.2018. 20:25:53
NE

17. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
22
18.05.2018. 16:33:47
NE

18. Mitrović Fran (Ponikve)
23
18.05.2018. 16:00:58
NE

19. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
25
21.05.2018. 09:57:03
NE

20. Sain Francesco (Ogulin)
26
05.05.2018. 15:27:24
NE

21. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
28
01.05.2018. 17:47:52
NE

22. Margetić Matija (Prečko)
29
18.05.2018. 23:42:03
NE

23. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
31
18.05.2018. 15:28:27
NE

24. Zorović Dominic (Kvarner)
33
16.05.2018. 18:14:56
NE

25. Ilić Jovan (Osijek)
35
14.05.2018. 09:36:14
NE

26. Oštro Tin (Chromos-Savica)
40
15.05.2018. 07:50:55
NE

27. Boban Viktor (Medveščak)
48
18.05.2018. 21:08:13
NE

28. Rihtar Filip (Vinkovci)
55
08.05.2018. 11:59:14
NE

29. Horvatić Max ivan (Ponikve)
64
13.05.2018. 08:21:23
NE

30. Kopić Ilija (Vinkovci)
68
22.05.2018. 08:21:41
NE

31. Vuković Ante (Borovo Naselje)
69
04.05.2018. 18:42:07
NE

32. Harc Lovro (Osijek)
80
20.04.2018. 12:38:38
NE

33. Bek Matej (Osijek)
98
17.05.2018. 12:32:18
NE

34. Glavaš Dino (Top Spin)
105
14.05.2018. 21:43:02
NE

35. Cener Luka (Vinkovci)
108
19.05.2018. 18:31:01
NE

36. Vidović Luka (Varteks)
115
09.04.2018. 18:50:18
NE

37. Zrilić Roko (Vinkovci)
118
15.04.2018. 17:56:39
NE

38. Vodopija Luka (Vinkovci)
124
14.05.2018. 09:45:52
NE

39. Blažić Filip (Iteam)
134
21.05.2018. 08:46:31
NE

40. Kalac Gabrijel (Vinkovci)
151
17.04.2018. 23:06:09
NE

41. Kajić Gabrijel (Iteam)
NEMA
22.05.2018. 10:58:43
NE


1. Wurth Tara (Iteam)
MR2
17.05.2018. 22:28:02
NE

2. Majetić Marijana (Victoria)
1
14.05.2018. 08:47:14
NE

3. Hunčak Kornelia (Opatija)
2
20.05.2018. 13:20:58
NE

4. Hraščanec Lara (Varteks)
3
21.05.2018. 10:56:34
NE

5. Svetac Sara (Split 1950)
4
14.05.2018. 10:11:00
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
01.05.2018. 12:15:36
NE

7. Habeković Ita (HTK Zagreb)
6
20.05.2018. 17:59:30
NE

8. Matković Eva (Kvarner)
8
14.05.2018. 18:21:57
NE

9. Žunić Mare (Dalmacija)
11
18.05.2018. 22:15:16
NE

10. Midžić Ema (Osijek)
13
20.05.2018. 15:59:35
NE

11. Dundović Nika (Kvarner)
14
14.05.2018. 13:37:59
NE

12. Bubalo Ema (Split 1950)
15
22.05.2018. 21:36:41
NE

13. Vukičević Klara (Pomak)
18
24.04.2018. 08:15:34
NE

14. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
20
17.05.2018. 14:47:31
NE

15. Boderištanac Matea (Iteam)
23
24.04.2018. 22:08:41
NE

16. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
25
22.05.2018. 13:23:31
NE

17. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
26
19.05.2018. 11:30:47
NE

18. Marić Greta (Iteam)
28
06.05.2018. 16:06:03
NE

19. Olij Petra (Vinkovci)
30
27.04.2018. 21:44:43
NE

20. Hunčak Renata (Opatija)
31
20.05.2018. 13:21:48
NE

21. Škegro Marina (Zagi)
33
23.04.2018. 15:02:45
NE

22. Stanić Maja (Kastav)
34
19.05.2018. 11:09:23
NE

23. Vićan Mia Rae (Top Spin)
35
21.05.2018. 10:34:16
NE

24. Vlainić Tani (Iteam)
37
21.05.2018. 14:17:51
NE

25. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
39
01.05.2018. 15:22:43
NE

26. Grulović Lara (Medveščak)
47
18.05.2018. 21:08:37
NE

27. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
48
15.05.2018. 14:12:44
NE

28. Roso Korina (Osijek)
49
15.05.2018. 10:40:39
NE

29. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
51
22.05.2018. 11:28:14
NE

30. Hunčak Daniela (Opatija)
59
20.05.2018. 13:22:56
NE

31. Crnolatac Nataša (Zagi)
90
21.05.2018. 16:12:42
NE

32. Sindičić Dora (Ogulin)
91
13.05.2018. 14:37:16
NE

33. Jovčić Nevena (Olimpija Osijek 1984)
118
19.05.2018. 18:21:11
NE

34. Benković Marija (Olimpija Osijek 1984)
155
16.04.2018. 14:26:26
NE


Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
27
21.05.2018. 22:03:42
NE

Jurina Patrik (HTK Zagreb)
34
23.05.2018. 22:05:52
NE

Čopčić Ena (Vinkovci)
40
22.05.2018. 16:49:11
NE

Ercegović Ante Petar (Vulpes)
41
21.05.2018. 21:03:12
NE

Brkić Vinko (Franjo Punčec)
94
22.05.2018. 17:30:28
NE

Draušnik Eugen (Medveščak)

23.05.2018. 17:49:18
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument