Turnir
45. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.05.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
01.06.2018. ::
Trajanje turnira
01.06.2018. :: - 04.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Karlovac
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Karlovac
  • Adresa: Vrabanićev perivoj 7
  • Grad: Karlovac
  • Telefon: 047615242
  • Fax: 047615242
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Božidar Brajković
  • Tel: 091 8808 715
  • Fax: 047 615242
  • E-mail: tkkarlovac@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
2
29.05.2018. 13:29:34
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
4
27.05.2018. 19:47:17
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
10
29.05.2018. 07:21:42
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
16
26.05.2018. 15:53:28
NE

5. Nazarov Abbas (Iteam)
18
28.05.2018. 11:00:14
NE

6. Jurlina Luka (Iteam)
21
28.05.2018. 17:04:01
NE

7. Dubovečak Filip (Iteam)
23
29.05.2018. 21:58:13
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
26
28.05.2018. 08:14:50
NE

9. Kržić Tin (Purger)
28
29.05.2018. 19:57:13
NE

10. Bulović Matija (Vulpes)
33
24.05.2018. 13:58:31
NE

11. Oliynykov Nazar (Ponikve)
37
08.05.2018. 13:55:18
NE

12. Popović Mario (Kvarner)
49
30.05.2018. 03:00:18
NE

13. Neralić Luka (Ogulin)
50
28.05.2018. 20:03:15
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
52
28.05.2018. 07:37:23
NE

15. Halambek Jakov (Rally)
78
29.05.2018. 14:22:42
NE

16. Severović Patrik (Samobor 1890)
194
30.05.2018. 11:34:02
NE

17. Ivanišević Vito (Zadar 08)
NEMA
28.05.2018. 18:19:36
NE

18. Jakin JoŠko (Karlovac)
NEMA
25.05.2018. 12:35:13
NE

19. Jakin Julijan (Karlovac)
NEMA
25.05.2018. 12:35:42
NE

20. Jelušić Noah (Opatija)
NEMA
29.05.2018. 20:57:11
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
1
29.05.2018. 16:26:11
NE

2. Cindrić Rebeka (Varteks)
2
30.05.2018. 11:13:57
NE

3. Martinčić Korina (Zaprešić)
3
29.05.2018. 22:26:59
NE

4. Preis Lana (Zlatar)
5
28.05.2018. 15:11:09
NE

5. Sladaković Tara (Smrikve)
7
30.05.2018. 11:10:09
NE

6. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
11
29.05.2018. 20:28:21
NE

7. Stojanović Sara (Iteam)
14
30.05.2018. 07:33:05
NE

8. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
15
30.05.2018. 09:41:21
NE

9. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
18
31.05.2018. 12:50:24
NE

10. Persson Manuella (Opatija)
19
31.05.2018. 10:15:11
NE

11. Ivković Luna (Iteam)
31
29.05.2018. 20:37:48
NE

12. Magdić Tena (Ogulin)
49
25.05.2018. 00:29:31
NE

13. Pešut Laura (San Spin)
67
27.05.2018. 21:17:59
NE

14. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
70
28.05.2018. 08:41:59
NE

15. Andrijašević Nika (Karlovac)
NEMA
28.05.2018. 20:15:28
NE


Vukić Marta (Ponikve)
60
31.05.2018. 12:54:59
NE

Ferega Filip (Iteam)

31.05.2018. 17:26:30
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument