Turnir
45. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
30.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.06.2018. ::
Trajanje turnira
01.06.2018. :: - 04.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Karlovac
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Karlovac
  • Adresa: Vrabanićev perivoj 7
  • Grad: Karlovac
  • Telefon: 047615242
  • Fax: 047615242
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Božidar Brajković
  • Tel: 091 8808 715
  • Fax: 047 615242
  • E-mail: tkkarlovac@gmail.com

1. Nikolić Erik (Zagi)
9
29.05.2018. 13:29:34
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
10
27.05.2018. 19:47:17
NE

3. Ivanišević Vito (Zadar 08)
22
28.05.2018. 18:19:36
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
29
29.05.2018. 07:21:42
NE

5. Horvatić Max ivan (Ponikve)
32
26.05.2018. 15:53:28
NE

6. Nazarov Abbas (Iteam)
35
28.05.2018. 11:00:14
NE

7. Jamić Jurica (Movens)
45
28.05.2018. 08:14:50
NE

8. Dubovečak Filip (Iteam)
46
29.05.2018. 21:58:13
NE

9. Oliynykov Nazar (Ponikve)
53
08.05.2018. 13:55:18
NE

10. Jurlina Luka (Iteam)
55
28.05.2018. 17:04:01
NE

11. Bulović Matija (Vulpes)
57
24.05.2018. 13:58:31
NE

12. Kržić Tin (Purger)
58
29.05.2018. 19:57:13
NE

13. Popović Mario (Kvarner)
67
30.05.2018. 03:00:18
NE

14. Jelušić Noah (Opatija)
88
29.05.2018. 20:57:11
NE

15. Burić Karlo (Vrbovec)
91
28.05.2018. 07:37:23
NE

16. Halambek Jakov (Rally)
112
29.05.2018. 14:22:42
NE

17. Severović Patrik (Samobor 1890)
116
30.05.2018. 11:34:02
NE

18. Neralić Luka (Ogulin)
141
28.05.2018. 20:03:15
NE

19. Jakin Julijan (Karlovac)
NEMA
25.05.2018. 12:35:42
NE

20. Jakin JoŠko (Karlovac)
NEMA
25.05.2018. 12:35:13
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
4
30.05.2018. 11:13:57
NE

2. Martinčić Korina (Zaprešić)
5
29.05.2018. 22:26:59
NE

3. Sladaković Tara (Smrikve)
10
30.05.2018. 11:10:09
NE

4. Knežević Nora (Medveščak)
11
29.05.2018. 16:26:11
NE

5. Preis Lana (Zlatar)
16
28.05.2018. 15:11:09
NE

6. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
18
29.05.2018. 20:28:21
NE

7. Stojanović Sara (Iteam)
19
30.05.2018. 07:33:05
NE

8. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
28
31.05.2018. 12:50:24
NE

9. Persson Manuella (Pećine)
29
31.05.2018. 10:15:11
NE

10. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
30
30.05.2018. 09:41:21
NE

11. Ivković Luna (Iteam)
58
29.05.2018. 20:37:48
NE

12. Magdić Tena (Ogulin)
76
25.05.2018. 00:29:31
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
94
28.05.2018. 08:41:59
NE

14. Pešut Laura (San Spin)
115
27.05.2018. 21:17:59
NE

15. Andrijašević Nika (Karlovac)
NEMA
28.05.2018. 20:15:28
NE


Ferega Filip (Iteam)
13
31.05.2018. 17:26:30
NE

Vukić Marta (Ponikve)
64
31.05.2018. 12:54:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument