Turnir
OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
30.05.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
01.06.2018. ::
Trajanje turnira
01.06.2018. :: - 04.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Cindrić Karlo (Varteks)
15
30.05.2018. 11:17:19
NE

2. Kukrika Matej (Futur)
30
30.05.2018. 09:02:51
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
34
28.05.2018. 22:31:20
NE

4. Štih Luka (Futur)
35
29.05.2018. 10:17:28
NE

5. Ivanišević Emanuel (Zagi)
38
28.05.2018. 08:12:08
NE

6. JutreŠa Hrvoje (Futur)
40
30.05.2018. 09:01:55
NE

7. Kreković Filip (Movens)
44
29.05.2018. 23:20:07
NE

8. Jovanović Ivon (Iteam)
54
30.05.2018. 13:34:41
NE

9. Hainš Domagoj (Futur)
61
30.05.2018. 13:06:35
NE

10. Puškar Alem (Futur)
68
29.05.2018. 10:17:56
NE

11. Horvat Juraj (Prelog)
83
30.05.2018. 11:49:08
NE

12. Novaković Roko (HTK Zagreb)
90
30.05.2018. 07:34:36
NE

13. Kaić Lovro (Žar)
124
23.05.2018. 12:43:00
NE

14. Maslić Daniel (HTK Zagreb)
NEMA
30.05.2018. 11:46:21
NE

15. Bokun Natan (Iteam)
NEMA
29.05.2018. 12:49:41
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
14
30.05.2018. 10:30:41
NE

2. Lebo Lea (Zaprešić)
25
28.05.2018. 20:26:01
NE

3. Turčić Lucija (Iteam)
28
28.05.2018. 11:00:42
NE

4. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
30
28.05.2018. 18:45:05
NE

5. Ćorić Sofija (Vulpes)
32
28.05.2018. 22:30:53
NE

6. Sabljić Ruta (Iteam)
35
28.05.2018. 11:00:30
NE

7. Mažuran Lara (Futur)
36
29.05.2018. 09:06:32
NE

8. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
39
30.05.2018. 08:11:51
NE

9. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
42
30.05.2018. 07:44:10
NE

10. Sikirica Nika (Top Spin)
43
29.05.2018. 15:33:41
NE

11. Balent Tamara (Prelog)
44
29.05.2018. 06:52:45
NE

12. Plavljanić Lana (Vulpes)
49
30.05.2018. 10:27:31
NE

13. Stipčević Zara (Zaprešić)
50
28.05.2018. 20:26:25
NE

14. Pavlović Ana karla (Ponikve)
51
30.05.2018. 09:23:24
NE

15. Bekavac Dora (Iteam)
55
28.05.2018. 11:00:53
NE

16. Ćorković Iva (Ponikve)
63
30.05.2018. 12:19:43
NE

17. Šaban Paula (Zagi)
64
28.05.2018. 20:59:45
NE

18. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
70
30.05.2018. 09:15:16
NE

19. Jurković Petra (HTK Zagreb)
73
30.05.2018. 08:26:43
NE

20. Kardum Andrea (Iteam)
75
30.05.2018. 14:21:05
NE

21. Jančiković Ika (Top Spin)
82
29.05.2018. 17:35:08
NE

22. Mišić Mia (Purger)
89
29.05.2018. 23:07:38
NE

23. Gojmerac Lea (Futur)
115
30.05.2018. 19:38:49
NE

24. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
120
13.04.2018. 13:53:44
NE

25. Balić Helena (Zlatar)
122
27.05.2018. 16:39:24
NE

26. Resanović Nela (Samobor 1890)
125
28.05.2018. 12:55:04
NE

27. DmitroviĆ Nora (Futur)
NEMA
29.05.2018. 10:17:04
NE

28. Novinščak Leonora (Movens)
NEMA
31.05.2018. 11:35:41
NE


Vukić Marta (Ponikve)
19
31.05.2018. 12:55:17
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument