Turnir
OP TK VALPOVO
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
27.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
29.06.2018. ::
Trajanje turnira
29.06.2018. :: - 03.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VALPOVO
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Valpovo
  • Adresa: Ive Lole Ribara 5
  • Grad: VALPOVO
  • Telefon: (091) 2221 033
  • Fax: 000000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Josip Cvenić
  • Tel: (091) 2221 033
  • Fax:000000000
  • E-mail: jcvenic@mathos.hr

1. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
8
05.06.2018. 19:19:44
NE

2. Rihtar Filip (Vinkovci)
32
06.06.2018. 11:33:17
NE

3. Sabolić Dominik (Didon)
43
26.06.2018. 13:04:42
NE

4. Kopić Ilija (Vinkovci)
49
06.06.2018. 06:09:22
NE

5. Mićić Leon (Vinkovci)
64
22.06.2018. 15:48:06
NE

6. Zrilić Roko (Vinkovci)
69
15.04.2018. 17:58:07
NE

7. Bek Filip (Osijek)
101
05.06.2018. 12:32:58
NE

8. Lukić Marko (Požega)
118
04.06.2018. 19:05:33
NE

9. Jergić Nikola (Borovo Naselje)
147
24.05.2018. 07:56:24
NE

10. Sebenji Andrej (Osijek)
156
26.06.2018. 14:24:16
NE

11. PuhaniĆ Emanuel (Našice)
173
06.06.2018. 10:01:13
NE

12. Valentić Patrick (Osijek)
209
05.06.2018. 19:58:27
NE

13. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
215
06.06.2018. 06:36:05
NE

14. Dmitrić Kimi (Slavonija-Žito)
NEMA
04.06.2018. 12:09:29
NE

15. Vojvodić Luka (Borovo Naselje)
NEMA
28.04.2018. 18:26:09
NE


1. Koričić Lucija (Olimpija Osijek 1984)
12
26.06.2018. 11:49:04
NE

2. Roso Korina (Slavonija-Žito)
29
05.06.2018. 13:57:08
NE

3. Olij Petra (Vinkovci)
43
04.06.2018. 08:52:09
NE

4. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
52
05.06.2018. 19:20:27
NE

5. Barbarić Sara (Slavonija-Žito)
53
05.06.2018. 15:20:10
NE

6. Rimac Elena (Vinkovci)
56
03.06.2018. 15:12:15
NE

7. Ostojić Lena (Brod)
80
03.06.2018. 20:19:53
NE

8. Belvanović Anja (Đakovo)
93
19.06.2018. 13:31:15
NE

9. Putrić Dora (Olimpija Osijek 1984)
133
27.06.2018. 12:29:26
NE

10. Trošelj Andrea (Našice)
136
04.06.2018. 21:10:34
NE

11. Matijević Magdalena (Vinkovci)
165
26.06.2018. 12:06:08
NE

12. Tomić Jana (Đakovo)
188
25.06.2018. 16:03:53
NE

13. Završki Karla (Osijek)
215
06.06.2018. 09:50:17
NE


Balić Bruno (Olimpija Osijek 1984)
18
28.06.2018. 22:24:56
NE

Klaić Karlo (Ragusa)
22
07.06.2018. 14:02:22
NE

Beneš Ivor (Slavonija-Žito)
214
07.06.2018. 11:47:02
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument