Turnir
OP TK VRBOVEC
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
06.06.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
08.06.2018. ::
Trajanje turnira
08.06.2018. :: - 11.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: ivor.koretic@gmail.com

1. Levak Noa (Franjo Punec)
2
06.06.2018. 12:58:06
NE

2. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
06.06.2018. 11:49:38
NE

3. Horvat Juraj (Prelog)
24
05.06.2018. 14:45:13
NE

4. Čaklović Saša (Medveak)
64
05.06.2018. 20:13:51
NE

5. Klepec Luka (Vrbovec)
92
05.06.2018. 08:41:14
NE

6. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
07.06.2018. 13:02:29
NE

7. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
06.06.2018. 13:31:47
NE

8. Šilipetar Lovro (Iteam)
NEMA
06.06.2018. 09:40:50
NE

9. Vertuš Tomo (Varteks)
NEMA
06.06.2018. 13:16:34
NE

10. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
06.06.2018. 13:02:51
NE

11. Petrović Viktor (Koprivnica)
NEMA
06.06.2018. 09:39:18
NE

12. Skenderović Vid (Varteks)
NEMA
06.06.2018. 08:52:41
NE

13. Kreković Filip (Movens)
NEMA
05.06.2018. 21:28:53
NE

14. Posavec Paris (Franjo Punec)
NEMA
05.06.2018. 18:17:56
NE

15. Stunja Tin (Koprivnica)
NEMA
03.06.2018. 18:53:47
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
2
06.06.2018. 11:05:23
NE

2. Balić Helena (Zlatar)
36
04.06.2018. 22:56:38
NE

3. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
56
06.06.2018. 12:13:34
NE

4. Bulaku Veronika (Futur)
68
07.06.2018. 12:43:33
NE

5. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
02.06.2018. 15:20:28
NE

6. Vrljić Iva (VIŽI)
135
05.06.2018. 20:35:43
NE

7. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
06.06.2018. 13:48:39
NE

8. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
06.06.2018. 18:49:08
NE

9. Šoda Tea (Futur)
NEMA
06.06.2018. 11:55:59
NE

10. Poljan Ena (Varteks)
NEMA
06.06.2018. 11:03:17
NE

11. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
06.06.2018. 10:26:50
NE

12. Jurković Petra (HTK Zagreb)
NEMA
06.06.2018. 08:27:46
NE

13. Bekavac Dora (Iteam)
NEMA
05.06.2018. 08:24:05
NE

14. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
NEMA
04.06.2018. 22:00:11
NE

15. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
NEMA
04.06.2018. 18:39:26
NE


Tur?i Lucija (Iteam)
5
06.06.2018. 09:41:55
NE

Kukrika Matej (Tweener)
7
07.06.2018. 10:39:47
NE

Sablji Ruta (Iteam)

05.06.2018. 14:17:45
NE

Novakovi Roko (HTK Zagreb)

07.06.2018. 08:35:47
NE

Vuki Marta (Ponikve)

07.06.2018. 17:04:46
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)

07.06.2018. 17:51:21
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument