Turnir
MEMORIJAL BRAĆE FRIEDRICH
Kategorija
16
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
06.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.06.2018. ::
Trajanje turnira
08.06.2018. :: - 11.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Krešimir Šifkorn
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: kresimir.sifkorn@gmail.com

1. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
22
04.06.2018. 14:31:36
NE

2. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
28
04.06.2018. 21:49:43
NE

3. Margetić Matija (Prečko)
29
04.06.2018. 14:38:06
NE

4. Samac Tin (HTK Zagreb)
38
06.06.2018. 12:55:25
NE

5. Oštro Tin (Chromos-Savica)
40
05.06.2018. 19:58:52
NE

6. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
58
06.06.2018. 13:33:21
NE

7. Dubovečak Filip (Iteam)
70
05.06.2018. 20:31:33
NE

8. Kržić Tin (Purger)
71
06.06.2018. 07:06:48
NE

9. Brkić Vinko (Franjo Punčec)
94
11.05.2018. 09:14:09
NE

10. Kovač Luka (Koprivnica)
96
04.06.2018. 20:39:01
NE

11. Vidović Luka (Varteks)
115
02.06.2018. 08:18:07
NE

12. Odobašić Stjepan Luka (Koprivnica)
NEMA
07.06.2018. 10:36:53
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
03.06.2018. 15:43:38
NE

2. Cindrić Rebeka (Varteks)
10
06.06.2018. 13:25:14
NE

3. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
20
05.06.2018. 19:03:48
NE

4. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
26
03.06.2018. 14:55:33
NE

5. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
39
03.06.2018. 20:28:54
NE

6. Miljanić Lucija (Ponikve)
43
06.06.2018. 12:25:33
NE

7. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
48
02.06.2018. 23:13:04
NE

8. Fuček Korina (Koprivnica)
117
04.06.2018. 20:41:14
NE

9. Tonklin Iva (Koprivnica)
189
04.06.2018. 20:39:57
NE


Dundović Nika (Kvarner)
14
07.06.2018. 15:06:33
NE

Šijak Rea (Koprivnica)
134
07.06.2018. 10:58:07
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument