Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
06.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
08.06.2018. ::
Trajanje turnira
08.06.2018. :: - 11.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Allen August Jack (Split 1950)
13
04.06.2018. 06:15:22
DA

2. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
27.05.2018. 17:34:23
NE

3. Makjanić Darko (Split 1950)
25
20.05.2018. 11:29:56
NE

4. Sikirica Matej (Split 1950)
32
24.04.2018. 16:25:39
NE

5. Kardum Luka (Split 1950)
36
21.05.2018. 17:01:41
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
38
01.06.2018. 08:42:39
NE

7. Begović Dino (Zadar 08)
40
06.06.2018. 13:04:10
NE

8. Stiblik Dorian (Šubićevac)
44
05.06.2018. 15:45:13
NE

9. Ćupić Bruno (Zadar 08)
47
06.06.2018. 13:04:46
NE

10. Angelini Marco (Split 1950)
53
31.05.2018. 17:54:06
NE

11. Mardešić Dario (Split 1950)
54
01.06.2018. 12:39:39
NE

12. Buvinić Vito (Makarska)
60
02.06.2018. 16:00:48
NE

13. Terze Bruno (Stobreč)
62
04.06.2018. 18:55:25
NE

14. Mrduljaš Toni (Split 1950)
63
03.06.2018. 22:55:15
NE

15. Ćupić Marin (Zadar 08)
70
06.06.2018. 13:07:50
NE

16. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
75
05.06.2018. 17:40:30
NE

17. Sučić Frano (Stobreč)
77
25.04.2018. 21:25:00
NE

18. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
93
06.06.2018. 12:12:57
NE

19. Šarić Ivano (Stobreč)
99
05.06.2018. 13:20:32
NE

20. Baldoni Kristian (Zadar 08)
119
06.06.2018. 13:03:52
NE

21. Knezović Marin (Split 1950)
130
09.05.2018. 12:30:16
NE

22. Knezović Marino Ante (Stobreč)
NEMA
06.06.2018. 12:26:20
NE

23. Kraljević Anton (Kaštela)
NEMA
06.06.2018. 07:27:06
NE

24. Banić Luka (Pomak)
NEMA
05.06.2018. 11:26:01
NE

25. Mrše Luka (Stobreč)
NEMA
26.05.2018. 18:18:59
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
28
03.06.2018. 17:13:29
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
30
03.06.2018. 09:58:46
NE

3. Ivanković Petra (Ragusa)
31
04.06.2018. 19:25:40
NE

4. Ivanković Maria (Ploče)
33
05.06.2018. 09:41:37
NE

5. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
36
06.04.2018. 16:06:21
NE

6. Sivrić Iva (Ploče)
44
04.06.2018. 11:04:42
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
18.05.2018. 17:35:33
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
53
30.05.2018. 17:55:02
NE

9. Bilota Manuela (Resnik)
57
05.06.2018. 15:13:36
NE

10. Šušnjar Tara (Split 1950)
60
31.05.2018. 12:07:27
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
70
28.05.2018. 22:09:51
NE

12. Bumbak Nika (Dalmacija)
71
06.06.2018. 13:51:53
NE

13. Vukić Klara (Zadar 08)
76
05.06.2018. 18:46:57
NE

14. Varga Timea (Dalmacijacement)
80
04.06.2018. 18:12:48
NE

15. Bulić Katarina (Pomak)
83
25.05.2018. 21:52:00
NE

16. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
84
04.06.2018. 09:48:02
NE

17. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
88
03.06.2018. 21:19:53
NE

18. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
92
05.06.2018. 05:51:45
NE

19. Šerić Lara (Pomak)
107
29.05.2018. 22:23:05
NE

20. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
120
06.06.2018. 20:41:16
NE

21. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
05.06.2018. 08:56:33
NE

22. Kuran Lana (Dalmacijacement)
NEMA
05.06.2018. 12:07:24
NE


Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
73
30.05.2018. 13:29:28
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument