Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
13.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
15.06.2018. ::
Trajanje turnira
15.06.2018. :: - 18.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Jančić Daniel (San Spin)
23
13.06.2018. 13:13:41
NE

2. Horvatić Max ivan (Ponikve)
30
11.06.2018. 17:08:36
NE

3. Nazarov Abbas (Iteam)
33
13.06.2018. 13:03:56
NE

4. Michurin Egor (Rukavac)
40
13.06.2018. 08:38:20
DA

5. Oliynykov Nazar (Ponikve)
48
08.05.2018. 13:56:47
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
56
13.06.2018. 07:02:31
NE

7. Bulović Matija (Vulpes)
57
13.06.2018. 09:39:00
NE

8. Štabek Domagoj (Terra)
61
12.06.2018. 20:43:18
NE

9. Šveljo Marcos (Futur)
66
13.06.2018. 12:05:43
NE

10. Bradvić Marko (Gem)
71
13.06.2018. 13:30:47
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
72
13.06.2018. 12:45:53
NE

12. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
81
13.06.2018. 13:41:17
NE

13. Pižurica Beka (Iteam)
87
13.06.2018. 13:45:34
NE

14. Burić Karlo (Vrbovec)
92
12.06.2018. 11:33:35
NE

15. Đerek Nikola (Medveščak)
105
13.06.2018. 08:21:06
NE

16. Halambek Jakov (Rally)
111
13.06.2018. 07:36:06
NE

17. Krstanović Luka (Movens)
124
13.06.2018. 22:20:10
NE

18. Pupić Martin (HTK Zagreb)
183
13.06.2018. 06:55:36
NE

19. Horvat Ivan (Tennislab)
194
13.06.2018. 17:07:44
NE

20. Bokun Marko (Iteam)
198
13.06.2018. 06:44:20
NE

21. Romanović Zvonimir (Pro Junior)
NEMA
12.06.2018. 23:38:39
NE


1. Marnika Angela (Dalmacija)
17
13.06.2018. 12:19:50
NE

2. Držanić Doris (Iteam)
25
12.06.2018. 21:36:58
NE

3. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
34
04.06.2018. 15:38:47
NE

4. Ivković Luna (Iteam)
55
12.06.2018. 18:28:26
NE

5. Bedeković Ines (Zagi)
59
12.06.2018. 21:59:07
NE

6. Palikuća Petra (Iteam)
66
13.06.2018. 09:30:14
NE

7. Turčić Lucija (Iteam)
73
12.06.2018. 19:15:43
NE

8. Bilić Lea (Zagi)
88
13.06.2018. 16:35:23
NE

9. Sabljić Ruta (Iteam)
90
12.06.2018. 19:15:54
NE

10. Pešut Laura (San Spin)
118
12.06.2018. 17:32:09
NE

11. Hadžiselimović Neja (Europska unija)
157
14.06.2018. 15:18:00
NE

12. Dujmović Dora (Zagi)
180
26.05.2018. 14:14:54
NE

13. Božić Lucija (Pro Junior)
184
13.06.2018. 08:16:13
NE

14. Blašković Mia (Samobor 1890)
205
14.06.2018. 17:01:33
NE


Vukić Marta (Ponikve)
61
14.06.2018. 17:18:59
NE

Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
98
14.06.2018. 11:06:55
NE

Pavlović Ana karla (Ponikve)
111
14.06.2018. 09:09:38
NE

Bekavac Dora (Iteam)
115
13.06.2018. 15:40:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument