Turnir
OP RIJEKE
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
27.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
29.06.2018. ::
Trajanje turnira
29.06.2018. :: - 02.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Kvarner Rijeka
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: (051) 621 601
  • Fax: (051) 621 444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Darko Sušanj
  • Tel: (099) 2114 842
  • Fax: (051) 621 444
  • E-mail: info@ttk.hr

1. Nikolić Erik (Zagi)
6
27.06.2018. 12:18:18
NE

2. Ivkić Emanuel (Opatija)
9
01.06.2018. 07:19:14
NE

3. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
13
15.06.2018. 12:40:55
NE

4. Mišura Roko (Split 1950)
25
17.06.2018. 10:23:24
NE

5. Dubovečak Filip (Iteam)
42
25.06.2018. 13:19:49
NE

6. Popović Mario (Kvarner)
69
04.06.2018. 17:44:27
NE

7. Priskić Ian (Opatija)
76
20.06.2018. 18:45:35
NE

8. Jelušić Noah (Opatija)
89
27.06.2018. 19:35:13
NE

9. Čalić Borna (Kastav)
124
27.06.2018. 09:01:02
NE

10. Martinović Marino (Kvarner)
147
09.06.2018. 18:41:45
NE

11. Desanti Leonardo (Lošinj-Jadranka)
169
06.06.2018. 13:33:48
NE

12. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
27.06.2018. 09:35:39
NE

13. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
25.06.2018. 18:58:59
DA


1. Marnika Angela (Dalmacija)
8
24.06.2018. 07:12:48
NE

2. Sladaković Tara (Smrikve)
9
26.06.2018. 17:26:29
NE

3. Hunčak Renata (Opatija)
27
23.06.2018. 21:26:21
NE

4. Persson Manuella (Pećine)
28
23.06.2018. 17:05:25
NE

5. Žuvela Nora (Split 1950)
39
15.06.2018. 13:13:12
NE

6. Hunčak Daniela (Opatija)
42
23.06.2018. 21:30:06
NE

7. Gladan Dina (Dalmacijacement)
49
26.06.2018. 07:16:49
NE

8. Žufić Mia (Bale)
63
27.06.2018. 09:36:06
NE

9. Zupičić Lucija (Rabac)
78
27.06.2018. 12:08:59
NE

10. Stupar Maja (Rukavac)
81
05.06.2018. 18:23:24
NE

11. Piškulić Nina (Rukavac)
88
26.06.2018. 09:30:03
NE

12. Leko Maja eva (Bale)
102
27.06.2018. 09:35:19
NE

13. Piškulić Roza (Rukavac)
123
26.06.2018. 09:29:31
NE

14. Babić Corina (Pećine)
137
27.06.2018. 18:21:04
NE

15. Šelendić Magdalena (Vulpes)
152
26.06.2018. 12:30:11
NE

16. Čarapović Viky (Pro 2000)
164
27.06.2018. 12:57:56
NE

17. Omeragić Ivona (Opatija)
177
27.06.2018. 09:03:09
NE

18. Vratović Agata (Bale)
187
27.06.2018. 09:35:55
NE

19. Žiganto Ema (Opatija)
224
24.06.2018. 11:05:41
NE

20. Glavičić Gloria (Rabac)
239
27.06.2018. 12:08:43
NE


Klaić Karlo (Ragusa)
17
21.06.2018. 07:53:52
NE

Maričić Bruna (HTK Zagreb)
33
28.06.2018. 12:26:55
NE

Baki Nika (Pećine)
243
26.06.2018. 17:29:58
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument