Turnir
VINDI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
13.06.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
16.06.2018. ::
Trajanje turnira
16.06.2018. :: - 19.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VARAŽDIN
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Varteks Varaždin
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: VARAŽDIN
  • Telefon: (042) 241 766
  • Fax: (042) 240 602
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Marijan Dugandžić
  • Tel: (098) 284 754
  • Fax:(042) 240 602
  • E-mail: tk.varteks@vz.t-com.hr

1. Levak Noa (Franjo Punčec)
3
11.06.2018. 12:15:05
NE

2. Zuberbuhler Ryan (Medveščak)
6
12.06.2018. 15:13:44
NE

3. Jovanović Ivon (Top Spin)
25
13.06.2018. 11:36:34
NE

4. Horvat Juraj (Prelog)
31
13.06.2018. 13:30:08
NE

5. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
94
13.06.2018. 11:32:10
NE

6. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
NEMA
14.06.2018. 20:03:38
NE

7. Povijač Sven (Koprivnica)
NEMA
13.06.2018. 11:52:19
NE

8. Sabolić Dominik (Didon)
NEMA
11.06.2018. 09:25:23
NE

9. Stunja Tin (Koprivnica)
NEMA
11.06.2018. 14:32:33
NE

10. Skenderović Vid (Varteks)
NEMA
12.06.2018. 08:33:55
NE

11. Petrović Viktor (Koprivnica)
NEMA
12.06.2018. 08:37:20
NE

12. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
12.06.2018. 08:52:28
NE

13. Vertuš Tomo (Varteks)
NEMA
12.06.2018. 12:48:49
NE

14. Slivar Lukas (Zagi)
NEMA
12.06.2018. 15:12:41
NE

15. Posavec Paris (Franjo Punčec)
NEMA
05.06.2018. 18:17:10
NE

16. Granić Frane (Hrvoje)
NEMA
15.06.2018. 08:26:02
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
1
13.06.2018. 11:08:56
NE

2. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
4
11.06.2018. 22:40:26
NE

3. Balent Tamara (Prelog)
11
06.06.2018. 11:03:54
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
18
12.06.2018. 22:38:41
NE

5. Šantić Ema (Didon)
23
12.06.2018. 12:35:29
NE

6. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
26
11.06.2018. 11:39:52
NE

7. Dragičević Nika (Didon)
29
08.06.2018. 09:05:52
NE

8. Balić Helena (Zlatar)
55
12.06.2018. 00:56:28
NE

9. Šurija Kiara (Top Spin)
88
12.06.2018. 09:22:03
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
NEMA
13.06.2018. 11:04:18
NE

11. Stojanović Sara (Iteam)
NEMA
13.06.2018. 10:01:57
NE

12. Jurković Petra (HTK Zagreb)
NEMA
13.06.2018. 09:50:45
NE

13. Sikirica Nika (Top Spin)
NEMA
13.06.2018. 09:44:27
NE

14. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
13.06.2018. 09:38:13
NE

15. Brnić Maja (Iteam)
NEMA
13.06.2018. 13:46:02
NE

16. Rajčević Lora (Varteks)
NEMA
12.06.2018. 20:56:04
NE

17. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
NEMA
11.06.2018. 12:01:31
NE

18. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
NEMA
12.06.2018. 07:11:11
NE

19. Plavljanić Lana (Vulpes)
NEMA
12.06.2018. 17:35:05
NE

20. Poljan Ena (Varteks)
NEMA
12.06.2018. 18:46:34
NE


Granić Nika (Makarska rivijera)

11.06.2018. 18:12:26
NE

Marić Hrvoje (Ponikve)

14.06.2018. 14:14:45
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument