Turnir
OP TK KVARNER
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
20.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
22.06.2018. ::
Trajanje turnira
22.06.2018. :: - 25.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
RIJEKA
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Kvarner Rijeka
  • Adresa: Ede Jardasa 27a
  • Grad: RIJEKA
  • Telefon: (051) 621 601
  • Fax: (051) 621 444
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Darko Sušanj
  • Tel: (099) 2114 842
  • Fax: (051) 621 444
  • E-mail: info@ttk.hr

1. Karačić Vilim (Terra)
6
08.06.2018. 12:47:54
NE

2. Kolić Kristijan (Ogulin)
13
11.06.2018. 16:07:00
NE

3. Skenderović Vid (Varteks)
29
18.06.2018. 09:57:00
NE

4. Biondić Luka (Opatija)
61
18.06.2018. 16:00:15
NE

5. Martinović Marino (Kvarner)
76
07.06.2018. 17:29:16
NE

6. Markan Jan (Iteam)
80
18.06.2018. 07:46:00
NE

7. Salković Marko (Pro 2000)
92
18.06.2018. 22:04:30
NE

8. Klarić Andrea (Opatija)
103
17.06.2018. 11:41:31
NE

9. ZORICA DARIO (Kastav)
106
20.06.2018. 12:39:51
NE

10. Dobrila Theo (Kvarner)
112
19.06.2018. 22:39:25
NE

11. Čaklović Saša (Medveščak)
142
19.06.2018. 18:44:32
NE

12. Hrvatin Toni (Rabac)
NEMA
18.06.2018. 23:34:56
NE

13. Mezhibovskiy Ivan (Ponikve)
NEMA
13.06.2018. 14:32:46
DA

14. Jelčić Adrian (Rabac)
NEMA
18.06.2018. 23:35:34
NE


1. Žufić Mia (Bale)
22
19.06.2018. 14:22:45
NE

2. Zupičić Lucija (Rabac)
28
18.06.2018. 23:35:54
NE

3. SejdinoviĆ Tania (Bale)
63
19.06.2018. 14:23:05
NE

4. Maslać Dora (Medveščak)
64
20.06.2018. 07:12:47
NE

5. Trunečkova Ema (Zagi)
72
18.06.2018. 20:08:39
NE

6. Hrvatin Viktoria (Rabac)
73
18.06.2018. 23:35:10
NE

7. Babić Corina (Pećine)
74
19.06.2018. 21:50:28
NE

8. Čarapović Viky (Pro 2000)
93
18.06.2018. 22:03:51
NE

9. Matijević Magdalena (Vinkovci)
100
19.06.2018. 10:25:15
NE

10. Čupić Ani (Rabac)
102
20.06.2018. 00:09:01
NE

11. Omeragić Ivona (Opatija)
103
20.06.2018. 07:52:25
NE

12. Petrović Nika (Opatija)
111
16.06.2018. 13:16:43
NE

13. Milevoj Nicoletta (Rabac)
135
20.06.2018. 00:09:22
NE

14. Belušić Nina (Rabac)
141
18.06.2018. 23:34:39
NE

15. Baki Nika (Pećine)
149
21.06.2018. 19:12:05
NE

16. Špitova Michaela (Zagi)
NEMA
18.06.2018. 20:12:45
NE

17. Kovačić Sofia (Pećine)
NEMA
20.06.2018. 12:26:05
NE

18. Buršić Lana (Bale)
NEMA
20.06.2018. 22:43:04
NE


Držanić Doris (Iteam)
10
21.06.2018. 12:04:59
NE

Dunković Dea (Osijek)
67
21.06.2018. 12:55:10
NE

Mikšaj Sara (Zlatar)
82
21.06.2018. 13:41:46
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument