Turnir
OP TK RUDEš - GRAND CASINO ADMIRAL 10.000 KN - SENIORI
Kategorija
S
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
20.06.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
23.06.2018. ::
Trajanje turnira
23.06.2018. :: - 26.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rudeš Zagreb
  • Adresa: Rudeška 25
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3862 029
  • Fax: (01) 3862 029
  • WiFi:DA

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
2
18.06.2018. 10:45:34
NE

2. Dizdarević Tin (Zagi)
3
20.06.2018. 11:09:06
NE

3. Topić Joško (HTK Zagreb)
4
20.06.2018. 09:57:07
NE

4. Ilić Marko (Zagi)
10
18.06.2018. 11:02:50
NE

5. Šaler Filip (Ponikve)
12
19.06.2018. 13:38:40
NE

6. Inđić Marko (Vulpes)
13
12.06.2018. 23:08:53
NE

7. Marić Filip (Iteam)
15
18.06.2018. 23:14:29
NE

8. Jurković Marin (Top Spin)
16
19.06.2018. 08:25:04
NE

9. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
17
20.06.2018. 07:23:26
NE

10. Antonić Tin (Tweener)
18
18.06.2018. 13:08:14
NE

11. Žeželj Nikola (Vulpes)
24
18.06.2018. 15:41:38
NE

12. Martinović Mateo (Kvarner)
27
19.06.2018. 12:43:55
NE

13. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
38
19.06.2018. 18:17:08
NE

14. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
40
19.06.2018. 18:38:24
NE

15. Kranjčević Andro (Opatija)
43
09.06.2018. 10:11:40
NE

16. Volarević Matija (Pro 2000)
45
29.05.2018. 19:30:06
NE

17. Suevich Lovro (Zagi)
46
17.06.2018. 11:15:01
NE

18. Mlinar Janko (Prečko)
57
14.06.2018. 22:53:02
NE

19. Martinis Nikola (HTK Zagreb)
58
20.06.2018. 13:34:02
NE

20. Sokolić Sven (Prečko)
59
18.06.2018. 09:38:11
NE

21. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
77
17.06.2018. 21:19:25
NE

22. Bubalo Mateo (Opatija)
79
18.06.2018. 15:32:28
NE

23. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
84
04.06.2018. 08:07:30
NE

24. Kos Jan (Prečko)
95
12.06.2018. 12:34:07
NE

25. Gajdek Martin (Vulpes)
97
20.06.2018. 11:49:19
NE

26. Franov Lovro (Tweener)
105
17.06.2018. 10:28:00
NE

27. Erceg Roko (Iteam)
135
23.05.2018. 08:15:23
NE

28. Balaž Matija (Franjo Punčec)
137
19.06.2018. 18:30:19
NE

29. Veselić Luka (HATK Mladost)
140
04.06.2018. 20:54:19
NE

30. Sekošan Domagoj (Didon)
157
07.06.2018. 10:09:20
NE

31. Herceg Josip (Futur)
158
20.06.2018. 10:32:14
NE

32. Melša Morris (Hrvoje)
170
19.06.2018. 15:50:15
NE

33. Zubčić Luka (Ponikve)
181
14.06.2018. 11:44:43
NE

34. Gaura Dominik (Iteam)
211
21.06.2018. 15:49:47
NE

35. Hadžalić Dino (Ogulin)
242
06.06.2018. 10:24:49
NE

36. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
244
18.06.2018. 23:10:28
NE

37. Femec Tedi (Top Spin)
262
17.06.2018. 23:38:29
NE

38. Šalinger Mario (Tvin)
291
18.06.2018. 16:32:49
NE

39. Eberhardt-bakota Luka (Chromos-Savica)
292
18.06.2018. 13:56:51
NE

40. Zanjko Tino (Franjo Punčec)
385
20.06.2018. 11:28:44
NE

41. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
15.06.2018. 12:22:33
NE


1. Vlainić Tani (Iteam)
39
21.06.2018. 15:05:36
NE

2. Brežanin Lana (Iteam)
42
19.06.2018. 10:15:12
NE

3. Špoljarić Anamarija (Iteam)
83
20.06.2018. 11:12:53
NE


Šunjić Neli (HTK Zagreb)
6
14.06.2018. 10:36:44
NE

Žmak Deni (Ogulin)
11
21.06.2018. 09:24:15
NE

Baković Tin (Samobor 1890)
23
17.06.2018. 19:57:48
NE

Šeravić Maja (Pomak)
69
15.06.2018. 22:32:51
NE

Mohač Borna (Ponikve)
77
18.06.2018. 08:59:00
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument