Turnir
OP TK RUDEš - GRAND CASINO ADMIRAL 10.000 KN - SENIORI
Kategorija
S
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
20.06.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
23.06.2018. ::
Trajanje turnira
23.06.2018. :: - 26.06.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rudeš Zagreb
  • Adresa: Rudeška 25
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3862 029
  • Fax: (01) 3862 029
  • WiFi:DA

1. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
1
18.06.2018. 10:45:34
NE

2. Šaler Filip (Ponikve)
4
19.06.2018. 13:38:40
NE

3. Dizdarević Tin (Zagi)
6
20.06.2018. 11:09:06
NE

4. Topić Joško (HTK Zagreb)
7
20.06.2018. 09:57:07
NE

5. Marić Filip (Iteam)
9
18.06.2018. 23:14:29
NE

6. Ilić Marko (Zagi)
11
18.06.2018. 11:02:50
NE

7. Inđić Marko (Vulpes)
14
12.06.2018. 23:08:53
NE

8. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
15
20.06.2018. 07:23:26
NE

9. Jurković Marin (Top Spin)
18
19.06.2018. 08:25:04
NE

10. Martinović Mateo (Kvarner)
22
19.06.2018. 12:43:55
NE

11. Žeželj Nikola (Vulpes)
24
18.06.2018. 15:41:38
NE

12. Antonić Tin (Tweener)
27
18.06.2018. 13:08:14
NE

13. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
37
19.06.2018. 18:38:24
NE

14. Kranjčević Andro (Opatija)
38
09.06.2018. 10:11:40
NE

15. Šiprak Marko (Varaždin 1181)
39
19.06.2018. 18:17:08
NE

16. Suevich Lovro (Zagi)
47
17.06.2018. 11:15:01
NE

17. Volarević Matija (Pro 2000)
49
29.05.2018. 19:30:06
NE

18. Mlinar Janko (Iteam)
61
14.06.2018. 22:53:02
NE

19. Martinis Nikola (HTK Zagreb)
62
20.06.2018. 13:34:02
NE

20. Sokolić Sven (Iteam)
65
18.06.2018. 09:38:11
NE

21. Gajdek Martin (Vulpes)
73
20.06.2018. 11:49:19
NE

22. Šimunović Dominik (Zagi)
79
17.06.2018. 21:19:25
NE

23. Bubalo Mateo (Opatija)
81
18.06.2018. 15:32:28
NE

24. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
87
04.06.2018. 08:07:30
NE

25. Franov Lovro (Tweener)
97
17.06.2018. 10:28:00
NE

26. Kos Jan (Iteam)
98
12.06.2018. 12:34:07
NE

27. Balaž Matija (Franjo Punčec)
115
19.06.2018. 18:30:19
NE

28. Erceg Roko (Iteam)
130
23.05.2018. 08:15:23
NE

29. Sekošan Domagoj (Didon)
149
07.06.2018. 10:09:20
NE

30. Herceg Josip (Futur)
150
20.06.2018. 10:32:14
NE

31. Veselić Luka (HATK Mladost)
164
04.06.2018. 20:54:19
NE

32. Melša Morris (Hrvoje)
168
19.06.2018. 15:50:15
NE

33. Zubčić Luka (Ponikve)
179
14.06.2018. 11:44:43
NE

34. Gaura Dominik (Iteam)
208
21.06.2018. 15:49:47
NE

35. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
237
18.06.2018. 23:10:28
NE

36. Hadžalić Dino (Ogulin)
239
06.06.2018. 10:24:49
NE

37. Femec Tedi (Top Spin)
253
17.06.2018. 23:38:29
NE

38. Šalinger Mario (Tvin)
284
18.06.2018. 16:32:49
NE

39. Eberhardt-bakota Luka (Chromos-Savica)
285
18.06.2018. 13:56:51
NE

40. Zanjko Tino (Franjo Punčec)
358
20.06.2018. 11:28:44
NE

41. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
15.06.2018. 12:22:33
NE


1. Brežanin Lana (Iteam)
41
19.06.2018. 10:15:12
NE

2. Vlainić Tani (Iteam)
45
21.06.2018. 15:05:36
NE

3. Špoljarić Anamarija (Iteam)
79
20.06.2018. 11:12:53
NE


Žmak Deni (Ogulin)
3
21.06.2018. 09:24:15
NE

Šunjić Neli (Iteam)
9
14.06.2018. 10:36:44
NE

Baković Tin (Samobor 1890)
13
17.06.2018. 19:57:48
NE

Šeravić Maja (Pomak)
56
15.06.2018. 22:32:51
NE

Mohač Borna (Ponikve)
74
18.06.2018. 08:59:00
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument