Turnir
SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
26.06.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
30.06.2018. ::
Trajanje turnira
30.06.2018. :: - 05.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Franjo Punec akovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
24.06.2018. 06:07:54
NE

2. Bašić Nikola (Samobor 1890)
2
17.06.2018. 11:22:28
NE

3. Ilić Marko (Zagi)
7
22.06.2018. 16:29:36
NE

4. Matić Mile (HTK Zagreb)
8
26.06.2018. 13:17:59
NE

5. Kajin Karlo (Ogulin)
10
21.06.2018. 08:56:07
NE

6. Inđić Marko (Vulpes)
12
12.06.2018. 23:12:01
NE

7. Marić Filip (Iteam)
15
18.06.2018. 23:15:28
NE

8. Martinović Mateo (Kvarner)
19
24.06.2018. 19:29:57
NE

9. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
21
26.06.2018. 11:09:39
NE

10. Antonić Tin (Tweener)
22
18.06.2018. 13:08:52
NE

11. Ajduković Duje (HTK Zagreb)
23
26.06.2018. 13:12:46
NE

12. Piper Nikola (Osijek)
25
22.06.2018. 13:41:41
NE

13. Baković Tin (Samobor 1890)
26
04.06.2018. 15:42:27
NE

14. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
29
20.06.2018. 07:25:27
NE

15. Jurković Marin (Top Spin)
32
25.06.2018. 15:03:49
NE

16. Barun Božo (Resnik)
33
23.06.2018. 20:56:10
NE

17. Šaler Filip (Ponikve)
37
26.06.2018. 10:27:30
NE

18. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
45
26.06.2018. 07:57:05
NE

19. Krstanović Josip (Samobor 1890)
46
11.06.2018. 22:04:38
NE

20. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
49
18.06.2018. 14:33:06
NE

21. Marić Robert (Chromos-Savica)
56
21.06.2018. 20:34:22
NE

22. Kranjčević Andro (Opatija)
57
24.06.2018. 17:38:54
NE

23. Mlinar Janko (Preko)
58
26.06.2018. 12:42:19
NE

24. Horvat Roko (Top Spin)
69
22.06.2018. 21:03:10
NE

25. Suevich Lovro (Zagi)
81
17.06.2018. 11:15:32
NE

26. Katanec Antun (Top Spin)
83
26.06.2018. 11:00:34
NE

27. Gadžić Davor (Osijek)
87
20.06.2018. 12:39:36
NE

28. Gajdek Martin (Vulpes)
97
20.06.2018. 11:49:34
NE

29. Podvinski Tomislav (Ponikve)
98
21.06.2018. 11:16:15
NE

30. Franov Lovro (Tweener)
104
26.06.2018. 09:46:02
NE

31. Alpeza Marino (Chromos-Savica)
105
21.06.2018. 17:58:27
NE

32. Bubalo Mateo (Opatija)
108
22.06.2018. 23:03:36
NE

33. Rihtarić Oto (Varadin 1181)
115
05.06.2018. 13:32:01
NE

34. Zalukar Marko (HATK Mladost)
120
26.06.2018. 13:12:51
NE

35. Veselić Luka (HATK Mladost)
133
04.06.2018. 20:57:58
NE

36. Volarević Matija (Pro 2000)
134
26.03.2018. 17:29:59
NE

37. Balaž Matija (Franjo Punec)
136
26.06.2018. 11:32:24
NE

38. Nedeljko Ervin (Franjo Punec)
145
26.06.2018. 11:56:38
NE

39. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
147
09.06.2018. 08:41:35
NE

40. Sekošan Domagoj (Didon)
151
07.06.2018. 10:09:45
NE

41. Melša Morris (Hrvoje)
169
26.06.2018. 11:32:38
NE

42. Culjak Tihomir (Varadin 1181)
170
26.06.2018. 09:30:03
NE

43. Popović Orlando (Ivan Merz)
182
26.06.2018. 11:05:18
NE

44. Herceg Josip (Futur)
185
25.06.2018. 19:05:45
NE

45. Gušćić Sandro (Osijek)
199
23.06.2018. 18:20:00
NE

46. Zubčić Luka (Ponikve)
216
20.06.2018. 18:03:37
NE

47. Hadžalić Dino (Ogulin)
250
21.06.2018. 13:31:46
NE

48. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
252
25.06.2018. 13:11:23
NE

49. Erceg Roko (Iteam)
256
26.06.2018. 10:45:26
NE

50. Femec Tedi (Top Spin)
274
25.06.2018. 18:36:36
NE

51. Šalinger Mario (Tvin)
301
15.06.2018. 12:13:00
NE

52. Šiško Marin (Split 1950)
305
10.06.2018. 11:52:14
NE

53. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
23.06.2018. 18:56:06
NE

54. REZO JURE (Park)
NEMA
24.06.2018. 18:24:18
NE


1. Lukas Tena (Kaštela)
MR5
23.06.2018. 17:39:57
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
1
26.06.2018. 12:16:46
NE

3. Wurth Tara (Iteam)
2
22.06.2018. 17:53:23
NE

4. Svetec Nika (Varaždin 1181)
3
26.06.2018. 09:19:52
NE

5. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
4
22.06.2018. 10:52:15
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
17.06.2018. 10:18:09
NE

7. Marić Greta (Iteam)
6
14.06.2018. 19:16:28
NE

8. Hunčak Kornelia (Opatija)
9
13.06.2018. 17:26:14
NE

9. Pavković Marina (Split 1950)
10
31.05.2018. 16:41:53
NE

10. Cipetić Renata (Kaštela)
17
24.06.2018. 10:04:44
NE

11. Jurković Lea (Futur)
19
24.06.2018. 10:46:04
NE

12. Boderištanac Matea (Victoria)
21
22.06.2018. 17:56:39
NE

13. Turković Domenika (Špansko)
24
05.04.2018. 17:40:43
NE

14. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
28
23.06.2018. 09:45:16
NE

15. Šunjić Margita (HTK Zagreb)
30
10.05.2018. 09:54:21
NE

16. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
32
26.03.2018. 08:44:48
NE

17. Faber Tea (Ponikve)
37
25.06.2018. 17:42:19
NE

18. Škegro Korina (Chromos)
41
19.06.2018. 09:22:05
NE

19. Jurašić Mia (Ogulin)
45
12.06.2018. 21:40:08
NE

20. Brežanin Lana (Iteam)
46
26.06.2018. 08:00:42
NE

21. Lekaj Adrijana (Karlovac)
47
26.06.2018. 12:30:36
NE

22. Kilić Karla (Dalmacijacement)
54
18.06.2018. 08:08:16
NE

23. Bagarić Leonarda (Iteam)
55
26.06.2018. 08:50:16
NE

24. Mandić Antea (Ragusa)
56
21.06.2018. 07:53:23
NE

25. Krznarić Noa (Ponikve)
58
07.06.2018. 09:09:48
NE

26. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
59
20.06.2018. 21:26:15
NE

27. Jovičić Marija (Zagi)
60
24.06.2018. 21:55:14
NE

28. Mamić Matea (Dalmacijacement)
83
21.06.2018. 08:27:59
NE

29. Mohač Borna (Ponikve)
84
18.06.2018. 08:57:12
NE

30. Gavrić Lorena (Iteam)
87
26.06.2018. 08:01:11
NE

31. Špoljarić Anamarija (Iteam)
89
26.06.2018. 08:01:48
NE

32. Deranja Petra (Ragusa)
98
21.06.2018. 07:52:44
NE

33. Medić Ana-Marija (Osijek)
NEMA
26.06.2018. 11:32:24
NE

34. Sirovina Ana (Brod)
NEMA
26.06.2018. 10:08:46
NE

35. Kožić Iva (HTK Zagreb)
NEMA
24.06.2018. 13:21:54
NE


Ban Ivan Karlo (Ogulin)
3
27.06.2018. 11:32:42
NE

Boji Milica (Top Spin)
8
27.06.2018. 13:57:36
NE

?mak Deni (Ogulin)
17
21.06.2018. 09:24:29
NE

Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
69
11.05.2018. 09:30:29
NE

?eravi Maja (Pomak)
79
26.06.2018. 12:21:38
NE

Crleni Dario (Varadin 1181)
400
26.06.2018. 09:31:59
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument