Turnir
SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
26.06.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
30.06.2018. ::
Trajanje turnira
30.06.2018. :: - 05.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Franjo Punčec Čakovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Ružić
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Bašić Nikola (Samobor 1890)
1
17.06.2018. 11:22:28
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varaždin 1181)
2
24.06.2018. 06:07:54
NE

3. Matić Mile (HTK Zagreb)
5
26.06.2018. 13:17:59
NE

4. Kajin Karlo (Ogulin)
7
21.06.2018. 08:56:07
NE

5. Ajduković Duje (HTK Zagreb)
8
26.06.2018. 13:12:46
NE

6. Ilić Marko (Zagi)
10
22.06.2018. 16:29:36
NE

7. Šaler Filip (Ponikve)
12
26.06.2018. 10:27:30
NE

8. Inđić Marko (Vulpes)
13
12.06.2018. 23:12:01
NE

9. Marić Filip (Iteam)
15
18.06.2018. 23:15:28
NE

10. Jurković Marin (Top Spin)
16
25.06.2018. 15:03:49
NE

11. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
17
20.06.2018. 07:25:27
NE

12. Antonić Tin (Tweener)
18
18.06.2018. 13:08:52
NE

13. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
19
26.06.2018. 11:09:39
NE

14. Horvat Roko (Top Spin)
21
22.06.2018. 21:03:10
NE

15. Baković Tin (Samobor 1890)
23
04.06.2018. 15:42:27
NE

16. Martinović Mateo (Kvarner)
27
24.06.2018. 19:29:57
NE

17. Katanec Antun (Top Spin)
28
26.06.2018. 11:00:34
NE

18. Barun Božo (Resnik)
39
23.06.2018. 20:56:10
NE

19. Grahovac Dragan (HTK Zagreb)
40
26.06.2018. 07:57:05
NE

20. Kranjčević Andro (Opatija)
43
24.06.2018. 17:38:54
NE

21. Krstanović Josip (Samobor 1890)
44
11.06.2018. 22:04:38
NE

22. Volarević Matija (Pro 2000)
45
26.03.2018. 17:29:59
NE

23. Suevich Lovro (Zagi)
46
17.06.2018. 11:15:32
NE

24. Marić Robert (Chromos-Savica)
55
21.06.2018. 20:34:22
NE

25. Piper Nikola (Osijek)
56
22.06.2018. 13:41:41
NE

26. Mlinar Janko (Prečko)
57
26.06.2018. 12:42:19
NE

27. Nedeljko Ervin (Franjo Punčec)
66
26.06.2018. 11:56:38
NE

28. Zalukar Marko (Zagi)
78
26.06.2018. 13:12:51
NE

29. Bubalo Mateo (Opatija)
79
22.06.2018. 23:03:36
NE

30. Lovrić Ivan (Chromos-Savica)
84
09.06.2018. 08:41:35
NE

31. Gadžić Davor (Osijek)
85
20.06.2018. 12:39:36
NE

32. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
96
18.06.2018. 14:33:06
NE

33. Gajdek Martin (Vulpes)
97
20.06.2018. 11:49:34
NE

34. Podvinski Tomislav (Ponikve)
100
21.06.2018. 11:16:15
NE

35. Franov Lovro (Tweener)
105
26.06.2018. 09:46:02
NE

36. Alpeza Marino (Chromos-Savica)
106
21.06.2018. 17:58:27
NE

37. Rihtarić Oto (Varaždin 1181)
110
05.06.2018. 13:32:01
NE

38. Erceg Roko (Iteam)
135
26.06.2018. 10:45:26
NE

39. Popović Orlando (Ivan Merz)
136
26.06.2018. 11:05:18
NE

40. Balaž Matija (Franjo Punčec)
137
26.06.2018. 11:32:24
NE

41. Veselić Luka (HATK Mladost)
140
04.06.2018. 20:57:58
NE

42. Sekošan Domagoj (Didon)
157
07.06.2018. 10:09:45
NE

43. Herceg Josip (Futur)
158
25.06.2018. 19:05:45
NE

44. Melša Morris (Hrvoje)
170
26.06.2018. 11:32:38
NE

45. Culjak Tihomir (Varaždin 1181)
171
26.06.2018. 09:30:03
NE

46. Zubčić Luka (Ponikve)
181
20.06.2018. 18:03:37
NE

47. Gušćić Sandro (Osijek)
193
23.06.2018. 18:20:00
NE

48. Hadžalić Dino (Ogulin)
242
21.06.2018. 13:31:46
NE

49. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
244
25.06.2018. 13:11:23
NE

50. Femec Tedi (Top Spin)
262
25.06.2018. 18:36:36
NE

51. Šalinger Mario (Tvin)
291
15.06.2018. 12:13:00
NE

52. Šiško Marin (Split 1950)
295
10.06.2018. 11:52:14
NE

53. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
23.06.2018. 18:56:06
NE


1. Lukas Tena (Kaštela)
MR5
23.06.2018. 17:39:57
NE

2. Turković Domenika (Špansko)
1
05.04.2018. 17:40:43
NE

3. Mašić Laura (Top Spin)
2
26.06.2018. 12:16:46
NE

4. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
3
22.06.2018. 10:52:15
NE

5. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
26.06.2018. 09:19:52
NE

6. Wurth Tara (Iteam)
5
22.06.2018. 17:53:23
NE

7. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
6
26.03.2018. 08:44:48
NE

8. Hunčak Kornelia (Opatija)
7
13.06.2018. 17:26:14
NE

9. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
8
23.06.2018. 09:45:16
NE

10. Mukić Ana (Varaždin 1181)
9
17.06.2018. 10:18:09
NE

11. Jurković Lea (Futur)
12
24.06.2018. 10:46:04
NE

12. Marić Greta (Iteam)
14
14.06.2018. 19:16:28
NE

13. Cipetić Renata (Kaštela)
15
24.06.2018. 10:04:44
NE

14. Pavković Marina (Split 1950)
16
31.05.2018. 16:41:53
NE

15. Boderištanac Matea (Victoria)
19
22.06.2018. 17:56:39
NE

16. Gavrić Lorena (Iteam)
22
26.06.2018. 08:01:11
NE

17. Šunjić Margita (HTK Zagreb)
26
10.05.2018. 09:54:21
NE

18. Bagarić Leonarda (Iteam)
29
26.06.2018. 08:50:16
NE

19. Kilić Karla (Dalmacijacement)
35
18.06.2018. 08:08:16
NE

20. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
36
20.06.2018. 21:26:15
NE

21. Škegro Korina (Chromos)
38
19.06.2018. 09:22:05
NE

22. Brežanin Lana (Iteam)
42
26.06.2018. 08:00:42
NE

23. Lekaj Adrijana (Karlovac)
43
26.06.2018. 12:30:36
NE

24. Mandić Antea (Ragusa)
49
21.06.2018. 07:53:23
NE

25. Faber Tea (Ponikve)
50
25.06.2018. 17:42:19
NE

26. Jurašić Mia (Ogulin)
53
12.06.2018. 21:40:08
NE

27. Krznarić Noa (Ponikve)
55
07.06.2018. 09:09:48
NE

28. Jovičić Marija (Zagi)
56
24.06.2018. 21:55:14
NE

29. Mohač Borna (Ponikve)
77
18.06.2018. 08:57:12
NE

30. Mamić Matea (Dalmacijacement)
78
21.06.2018. 08:27:59
NE

31. Špoljarić Anamarija (Iteam)
83
26.06.2018. 08:01:48
NE

32. Deranja Petra (Ragusa)
93
21.06.2018. 07:52:44
NE

33. Medić Ana-Marija (Osijek)
NEMA
26.06.2018. 11:32:24
NE

34. Sirovina Ana (Brod)
NEMA
26.06.2018. 10:08:46
NE

35. Kožić Iva (HTK Zagreb)
NEMA
24.06.2018. 13:21:54
NE


Ban Ivan Karlo (Ogulin)
9
27.06.2018. 11:32:42
NE

Žmak Deni (Ogulin)
11
21.06.2018. 09:24:29
NE

Bojić Milica (Top Spin)
20
27.06.2018. 13:57:36
NE

Oliynykova Oleksandra (Ponikve)
64
11.05.2018. 09:30:29
NE

Šeravić Maja (Pomak)
69
26.06.2018. 12:21:38
NE

Crleni Dario (Varaždin 1181)
387
26.06.2018. 09:31:59
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument