Turnir
OP PREČKOG
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
04.07.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
06.07.2018. ::
Trajanje turnira
06.07.2018. :: - 09.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Prečko Zagreb
  • Adresa: Dekanići bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3885 495
  • Fax: (01) 3885 495
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Davor Marojević
  • Tel: (091) 5015 457
  • Fax:(01) 3885 495
  • E-mail: davor.marojevic@zg.t-com.hr

1. Nikolić Erik (Zagi)
9
04.07.2018. 10:23:51
NE

2. Majcan Lovro (Samobor 1890)
24
27.06.2018. 21:53:58
NE

3. Nazarov Abbas (Iteam)
35
04.07.2018. 06:59:14
NE

4. Kljaić Noa (Iteam)
38
02.07.2018. 19:46:45
NE

5. Slivar Lukas (Medveščak)
39
03.07.2018. 17:31:51
NE

6. Jamić Jurica (Movens)
45
03.07.2018. 13:53:21
NE

7. Dubovečak Filip (Iteam)
46
03.07.2018. 19:56:41
NE

8. Marić Vid (Top Spin)
54
04.07.2018. 09:08:14
NE

9. Jurlina Luka (Iteam)
55
04.07.2018. 11:49:01
NE

10. Štabek Domagoj (Terra)
61
03.07.2018. 23:12:38
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
64
04.07.2018. 11:27:20
NE

12. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
65
04.07.2018. 13:55:06
NE

13. Burić Karlo (Vrbovec)
91
04.07.2018. 08:41:23
NE

14. Horvat Ivan (Tennislab)
189
04.07.2018. 17:46:13
NE

15. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
04.07.2018. 17:27:40
NE

16. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
02.07.2018. 11:22:20
NE


1. Knez Stella (Dalmacijacement)
13
03.07.2018. 23:19:29
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
19
03.07.2018. 13:44:16
NE

3. Držanić Doris (Iteam)
21
02.07.2018. 20:00:48
NE

4. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
22
04.07.2018. 13:36:28
NE

5. Persson Manuella (Pećine)
29
05.07.2018. 12:11:57
NE

6. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
30
03.07.2018. 21:39:37
NE

7. Gladan Dina (Dalmacijacement)
48
04.07.2018. 08:17:20
NE

8. Brnić Maja (Iteam)
49
04.07.2018. 12:55:32
NE

9. Bedeković Ines (Zagi)
59
03.07.2018. 22:21:05
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
64
02.07.2018. 13:54:26
NE

11. Sikirica Nika (Top Spin)
65
03.07.2018. 12:03:16
NE

12. Žufić Mia (Bale)
72
04.07.2018. 17:28:09
NE

13. Lebo Lea (Zaprešić)
78
04.07.2018. 12:53:22
NE

14. Bilić Lea (Zagi)
85
02.07.2018. 19:18:54
NE

15. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
94
02.07.2018. 14:29:09
NE

16. Leko Maja eva (Bale)
96
04.07.2018. 17:27:24
NE

17. Stipčević Zara (Zaprešić)
101
04.07.2018. 12:53:46
NE

18. Pešut Laura (San Spin)
115
03.07.2018. 15:21:25
NE

19. Kuzman Ivana (Ponikve)
169
04.07.2018. 13:15:02
NE

20. Božić Iva (Top Spin)
NEMA
02.07.2018. 11:01:55
NE

21. Vratović Agata (Bale)
NEMA
04.07.2018. 17:27:55
NE


Mišković Iva (Iteam)
56
05.07.2018. 12:44:40
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument