Turnir
TROFEJ DALMACIJACEMENTA
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
11.07.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
13.07.2018. ::
Trajanje turnira
13.07.2018. :: - 16.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SOLIN
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: SOLIN
  • Telefon: TE
  • Fax: TE
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    TE
  • Tel: 021212442
  • Fax:021212442
  • E-mail: tenis.dc@gmail.com

1. Klaić Karlo (Ragusa)
42
10.07.2018. 10:11:16
NE

2. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
44
04.07.2018. 08:55:46
NE

3. Mišura Roko (Split 1950)
53
09.07.2018. 11:20:49
NE

4. Knezović Niko (Dalmacijacement)
72
10.07.2018. 13:14:03
NE

5. Šarić Frane (Stobreč)
77
25.06.2018. 11:59:57
NE

6. Asanović Roko (Dalmacijacement)
84
09.07.2018. 10:58:40
NE

7. Garifullin Ainur (Split 1950)
91
10.07.2018. 08:58:48
DA

8. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
93
08.07.2018. 17:27:44
NE

9. Jelavić Ratko (Split 1950)
125
11.07.2018. 11:27:34
NE

10. Krstić Karlo (Zadar 08)
127
11.07.2018. 15:20:45
NE

11. Makjanić Darko (Split 1950)
144
11.07.2018. 10:58:03
NE

12. Kikanović Berin (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
11.07.2018. 09:22:16
DA

13. Ćupić Mauro (Zadar 08)
NEMA
11.07.2018. 15:22:07
NE


1. Marnika Angela (Dalmacija)
22
09.07.2018. 14:55:42
NE

2. Knez Stella (Dalmacijacement)
27
09.07.2018. 18:36:23
NE

3. Mihačić Nera (Dalmacijacement)
58
10.07.2018. 22:59:09
NE

4. Vuletić Ivana magdalena (Stobreč)
60
09.07.2018. 23:11:50
NE

5. Pavić Nika (Zadar 08)
68
11.07.2018. 15:21:16
NE

6. Kuzmanić Lorena (Split 1950)
74
11.07.2018. 09:45:00
NE

7. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
76
02.07.2018. 08:55:10
NE

8. Projić Ivana marija (Split 1950)
77
21.06.2018. 13:28:55
NE

9. Filipović Šušter Katarina (Resnik)
82
11.07.2018. 12:12:16
NE

10. Sindičić Dora (Ogulin)
91
11.07.2018. 11:29:08
NE

11. Radošević Lea (Dalmacijacement)
95
10.07.2018. 17:45:50
NE

12. Komadina Morana (Dalmacija)
97
11.07.2018. 13:06:56
NE

13. Giergia Vita (Zadar 08)
192
11.07.2018. 15:49:15
NE


Markovina Duje (Split 1950)
51
12.07.2018. 11:06:32
NE

Markovina Roko (Split 1950)
54
12.07.2018. 11:02:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument