Turnir
SAN SPIN CUP
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
11.07.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
13.07.2018. ::
Trajanje turnira
13.07.2018. :: - 16.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK SAN-SPIN
  • Adresa: Miroševečina 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 2985-363
  • Fax: (01) 2912-629
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091/171-4239
  • Fax:(01) 2912-629
  • E-mail: san-spin@zg.t-com.hr

1. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
10.07.2018. 13:43:10
NE

2. Božičević Matej (HTK Zagreb)
15
10.07.2018. 15:54:19
NE

3. Šagovac Erik (Ponikve)
16
11.07.2018. 00:06:13
NE

4. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
11.07.2018. 13:20:58
NE

5. Horvat Juraj (Prelog)
24
11.07.2018. 08:10:39
NE

6. Štih Luka (Tweener)
30
10.07.2018. 19:52:38
NE

7. Bokun Natan (Iteam)
32
10.07.2018. 08:33:18
NE

8. Hasan Ivan (Ogulin)
41
10.07.2018. 20:57:45
NE

9. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
46
02.07.2018. 11:49:26
NE

10. Brozović Deni (Ogulin)
48
11.07.2018. 11:12:10
NE

11. Dubovečak Jakov (Iteam)
51
12.07.2018. 08:42:05
NE

12. Petrušić Dominik (Ogulin)
80
10.07.2018. 20:12:29
NE

13. Klepec Luka (Vrbovec)
92
10.07.2018. 07:45:36
NE

14. Hulaj Edon (San Spin)
129
11.07.2018. 09:33:03
NE

15. Kreković Filip (Movens)
NEMA
11.07.2018. 09:01:37
NE

16. Marić Hrvoje (Ponikve)
NEMA
11.07.2018. 11:11:13
NE

17. Puškar Alem (Tweener)
NEMA
11.07.2018. 13:31:09
NE

18. Šainović Luka (Top Spin)
NEMA
09.07.2018. 16:23:27
NE


1. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
12.07.2018. 11:22:21
NE

2. Lebo Lea (Zaprešić)
20
10.07.2018. 16:36:01
NE

3. Šantić Ema (Didon)
24
10.07.2018. 14:49:43
NE

4. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
10.07.2018. 07:12:03
NE

5. Sunara Nika (Zagi)
35
10.07.2018. 11:46:58
NE

6. Rašan-Buha Milana (Movens)
44
09.07.2018. 14:39:49
NE

7. Burić Mia (Vrbovec)
53
10.07.2018. 14:41:51
NE

8. Bulaku Veronika (Futur)
68
10.07.2018. 22:33:39
NE

9. Hudinčec Ana (Futur)
78
10.07.2018. 11:53:59
NE

10. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
07.07.2018. 14:28:43
NE

11. Ćorković Iva (Ponikve)
NEMA
10.07.2018. 22:38:47
NE

12. Mažuran Lara (Futur)
NEMA
11.07.2018. 08:29:52
NE

13. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
NEMA
10.07.2018. 15:10:54
NE

14. Bjelovučić kopilović Leona (Iteam)
NEMA
11.07.2018. 12:19:14
NE

15. Poljan Ena (Varteks)
NEMA
11.07.2018. 12:38:45
NE

16. Šoda Tea (Futur)
NEMA
10.07.2018. 09:36:00
NE

17. Novinčak Leonora (Movens)
NEMA
11.07.2018. 16:59:19
NE

18. BERIš MARIJA (San Spin)
NEMA
12.07.2018. 17:41:59
NE


Balent Tamara (Prelog)
2
12.07.2018. 07:29:59
NE

Stip?evi Zara (Zaprei)
16
11.07.2018. 15:28:32
NE

Bukvi Lana (Samobor 1890)
37
12.07.2018. 13:52:58
NE

Viduka Noa (VII)

11.07.2018. 04:47:52
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument