Turnir
OP PONIKVA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
18.07.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
20.07.2018. ::
Trajanje turnira
20.07.2018. :: - 23.07.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Nikolić Erik (Purger)
2
18.07.2018. 12:02:14
NE

2. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
7
17.07.2018. 10:45:52
NE

3. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
11
18.07.2018. 12:32:12
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
16
11.07.2018. 09:32:29
NE

5. Šveljo Marcos (Futur)
36
18.07.2018. 09:06:17
NE

6. Oliynykov Nazar (Ponikve)
37
17.07.2018. 13:28:19
NE

7. Marić Hrvoje (Ponikve)
40
13.07.2018. 10:30:05
NE

8. Bradvić Marko (Gem)
41
17.07.2018. 17:42:21
NE

9. Popović Mario (Kvarner)
49
16.07.2018. 15:21:04
NE

10. Burić Karlo (Vrbovec)
52
17.07.2018. 07:43:06
NE

11. Lukić Marko (Požega)
60
18.07.2018. 12:32:44
NE

12. Kreković Filip (Movens)
71
17.07.2018. 11:53:52
NE

13. Božičević Matej (HTK Zagreb)
75
17.07.2018. 11:23:20
NE

14. Halambek Jakov (Rally)
78
15.07.2018. 21:21:39
NE

15. Ćiković Julian (Kvarner)
79
18.07.2018. 13:47:15
NE

16. Pupić Martin (HTK Zagreb)
162
14.07.2018. 14:57:55
NE

17. Bokun Marko (Iteam)
190
10.07.2018. 08:18:25
NE

18. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
NEMA
17.07.2018. 19:46:09
NE

19. Štabek Domagoj (Terra)
NEMA
17.07.2018. 16:48:04
NE

20. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
17.07.2018. 09:44:17
DA

21. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
19.07.2018. 10:29:44
NE

22. Jagetić Borna (Varaždin 1181)
NEMA
18.07.2018. 07:28:49
NE


1. Miljanić Lucija (Ponikve)
13
18.07.2018. 11:25:39
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
14
18.07.2018. 13:23:37
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
26
18.07.2018. 13:52:02
NE

4. Poljan Ena (Varteks)
38
18.07.2018. 13:49:04
NE

5. Žufić Mia (Bale)
40
19.07.2018. 10:30:20
NE

6. Turčić Lucija (Iteam)
46
17.07.2018. 07:27:38
NE

7. Ćorić Sofija (Vulpes)
53
18.07.2018. 12:26:01
NE

8. Bilić Lea (Zagi)
64
17.07.2018. 23:39:35
NE

9. Sabljić Ruta (Iteam)
68
17.07.2018. 07:27:21
NE

10. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
70
16.07.2018. 13:15:56
NE

11. Vukoja Rebeka (Medveščak)
73
16.07.2018. 22:36:30
NE

12. Bekavac Dora (Iteam)
79
17.07.2018. 07:27:50
NE

13. Leko Maja eva (Bale)
122
19.07.2018. 10:29:26
NE

14. Vratović Agata (Bale)
164
19.07.2018. 10:30:05
NE

15. Božić Iva (Iteam)
168
02.07.2018. 11:02:20
NE

16. Kuzman Ivana (Ponikve)
169
17.07.2018. 15:18:31
NE

17. Komadina Morana (Dalmacija)
NEMA
18.07.2018. 13:09:04
NE


Slivar Lukas (Zagi)
22
19.07.2018. 14:19:51
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument