Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
15.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.08.2018. ::
Trajanje turnira
17.08.2018. :: - 20.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
3
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis klub Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Margetić Matija (Preko)
10
12.08.2018. 09:34:30
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
23
14.08.2018. 09:03:03
NE

3. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
27
08.08.2018. 13:00:46
NE

4. Markovina Duje (Split 1950)
28
13.08.2018. 11:25:22
NE

5. Markovina Roko (Split 1950)
41
13.08.2018. 11:10:29
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
42
13.08.2018. 22:17:03
NE

7. Mađor Roko (Stobre)
53
09.08.2018. 12:07:27
NE

8. Šarić Frane (Stobre)
66
15.08.2018. 09:10:23
NE

9. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
98
14.08.2018. 07:22:07
NE

10. Krstić Karlo (Zadar 08)
121
14.08.2018. 17:00:42
NE

11. Maroević Jakov (Split 1950)
126
14.08.2018. 12:09:09
NE

12. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
131
28.07.2018. 10:55:34
NE


1. Knez Stella (Kaštela)
27
14.08.2018. 20:44:20
NE

2. Čopčić Ena (Vinkovci)
36
15.08.2018. 13:43:02
NE

3. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
63
13.08.2018. 14:01:35
NE

4. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
67
14.08.2018. 16:54:45
NE

5. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
69
14.08.2018. 11:27:30
NE

6. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
71
08.08.2018. 14:06:45
NE

7. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
72
16.08.2018. 09:15:32
NE

8. Gladan Dina (Dalmacijacement)
76
14.08.2018. 12:24:02
NE

9. Rado�evi� Lea (Dalmacijacement)
91
13.08.2018. 17:49:17
NE

10. Pavić Nika (Zadar 08)
109
14.08.2018. 17:01:09
NE

11. Giergia Vita (Zadar 08)
179
14.08.2018. 17:07:34
NE

12. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
06.08.2018. 10:01:56
NE

13. Mukić Ana (Varaždin 1181)
NEMA
01.08.2018. 15:59:33
NE

14. Berger Rebeka (Pomak)
NEMA
16.08.2018. 09:21:56
NE

15. Anić Eni (Split 1950)
NEMA
16.08.2018. 09:46:26
NE


Jamnicki Marin (Zadar 08)

16.08.2018. 13:18:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument