Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
15.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.08.2018. ::
Trajanje turnira
17.08.2018. :: - 20.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
3
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis klub Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Margetić Matija (Prečko)
16
12.08.2018. 09:34:30
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
24
14.08.2018. 09:03:03
NE

3. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
25
08.08.2018. 13:00:46
NE

4. Markovina Duje (Split 1950)
27
13.08.2018. 11:25:22
NE

5. Markovina Roko (Split 1950)
34
13.08.2018. 11:10:29
NE

6. Mišura Roko (Split 1950)
35
13.08.2018. 22:17:03
NE

7. Mađor Roko (Stobreč)
61
09.08.2018. 12:07:27
NE

8. Šarić Frane (Stobreč)
62
15.08.2018. 09:10:23
NE

9. Anđelić Marino (Dalmacijacement)
75
14.08.2018. 07:22:07
NE

10. Maroević Jakov (Split 1950)
89
14.08.2018. 12:09:09
NE

11. Krstić Karlo (Zadar 08)
107
14.08.2018. 17:00:42
NE

12. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
143
28.07.2018. 10:55:34
NE


1. Mustapić Matea mirjam (Split 1950)
21
16.08.2018. 09:15:32
NE

2. Knez Stella (Dalmacijacement)
25
14.08.2018. 20:44:20
NE

3. Čopčić Ena (Vinkovci)
35
15.08.2018. 13:43:02
NE

4. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
50
08.08.2018. 14:06:45
NE

5. Gladan Dina (Dalmacijacement)
57
14.08.2018. 12:24:02
NE

6. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
69
14.08.2018. 11:27:30
NE

7. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
70
13.08.2018. 14:01:35
NE

8. Pavić Nika (Zadar 08)
74
14.08.2018. 17:01:09
NE

9. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
84
14.08.2018. 16:54:45
NE

10. Radošević Lea (Dalmacijacement)
87
13.08.2018. 17:49:17
NE

11. Giergia Vita (Zadar 08)
179
14.08.2018. 17:07:34
NE

12. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
06.08.2018. 10:01:56
NE

13. Mukić Ana (Varaždin 1181)
NEMA
01.08.2018. 15:59:33
NE

14. Berger Rebeka (Pomak)
NEMA
16.08.2018. 09:21:56
NE

15. Anić Eni (Split 1950)
NEMA
16.08.2018. 09:46:26
NE


Jamnicki Marin (Zadar 08)

16.08.2018. 13:18:33
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument