Turnir
LINO KUP
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
16.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
18.08.2018. ::
Trajanje turnira
18.08.2018. :: - 21.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 32/24/8
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: [email protected]

1. Levak Noa (Franjo Punec)
5
14.08.2018. 10:52:11
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
10
13.08.2018. 15:02:41
NE

3. Petrović Viktor (Koprivnica)
45
14.08.2018. 12:28:43
NE

4. Cindrić Karlo (Varteks)
49
15.08.2018. 12:54:58
NE

5. Juras Lovro (akovo)
108
20.07.2018. 09:20:28
NE

6. Skenderović Vid (Varteks)
149
13.08.2018. 06:28:48
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
153
14.08.2018. 11:12:07
NE

8. Povijač Sven (Koprivnica)
212
13.08.2018. 23:35:40
NE

9. Boban Viktor (Top Spin)
NEMA
16.08.2018. 11:59:59
NE

10. Fotez Benjamin (Ivanec 97)
NEMA
13.08.2018. 23:01:39
NE

11. Majcan Lovro (Samobor 1890)
NEMA
05.08.2018. 13:24:35
NE

12. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
08.08.2018. 11:39:47
NE

13. Jančić Daniel (Top Spin)
NEMA
15.08.2018. 09:02:31
NE

14. Jagetić Borna (Varadin 1181)
NEMA
15.08.2018. 06:59:21
NE

15. Čiček Mateo (Krievci)
NEMA
14.08.2018. 23:20:20
NE

16. Perošić Fabian (Koprivnica)
NEMA
14.08.2018. 12:29:41
NE

17. Šalajić Luka (Osijek)
NEMA
13.08.2018. 09:03:01
NE

18. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
13.08.2018. 14:19:17
DA

19. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
14.08.2018. 13:16:14
NE

20. Adlašić Denis (Varadin 1181)
NEMA
13.08.2018. 21:06:48
NE

21. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
NEMA
14.08.2018. 06:13:43
NE

22. Stunja Tin (Koprivnica)
NEMA
13.08.2018. 23:36:16
NE


1. Ivković Luna (Iteam)
4
15.08.2018. 13:46:33
NE

2. Stojanović Sara (Prečko)
6
13.08.2018. 19:50:33
NE

3. Držanić Doris (Zagi)
12
14.08.2018. 08:48:06
NE

4. Poljan Ena (Varteks)
24
16.08.2018. 09:17:30
NE

5. Marnika Angela (Dalmacija)
NEMA
16.08.2018. 11:04:34
NE

6. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
NEMA
15.08.2018. 16:55:13
NE

7. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
NEMA
06.08.2018. 20:42:21
NE

8. Žuvela Nora (Split 1950)
NEMA
15.08.2018. 13:40:08
NE

9. Cindrić Rebeka (Varteks)
NEMA
15.08.2018. 12:56:22
NE

10. Fuček Korina (Koprivnica)
NEMA
15.08.2018. 11:31:57
NE

11. Martinčić Korina (Zaprešić)
NEMA
15.08.2018. 09:35:02
NE

12. Sladaković Tara (Smrikve)
NEMA
15.08.2018. 08:45:38
NE

13. Lugomer Lara (Križevci)
NEMA
14.08.2018. 23:20:39
NE


Kne?evi Nora (Top Spin)

16.08.2018. 11:56:09
NE

Nazarov Abbas (Iteam)

16.08.2018. 14:54:11
NE

Jami Jurica (Movens)

17.08.2018. 16:17:06
NE

Nikoli Erik (Purger)

17.08.2018. 13:33:39
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument