Turnir
LINO KUP
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
16.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
18.08.2018. ::
Trajanje turnira
18.08.2018. :: - 21.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 32/24/8
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: [email protected]

1. Levak Noa (Franjo Punec)
11
14.08.2018. 10:52:11
NE

2. Sabolić Dominik (Didon)
42
13.08.2018. 15:02:41
NE

3. Cindrić Karlo (Varteks)
58
15.08.2018. 12:54:58
NE

4. Adlašić Denis (Varadin 1181)
97
13.08.2018. 21:06:48
NE

5. Juras Lovro (akovo)
105
20.07.2018. 09:20:28
NE

6. Petrović Viktor (Koprivnica)
109
14.08.2018. 12:28:43
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
155
14.08.2018. 11:12:07
NE

8. Skenderović Vid (Varteks)
192
13.08.2018. 06:28:48
NE

9. Povijač Sven (Koprivnica)
261
13.08.2018. 23:35:40
NE

10. Fotez Benjamin (Ivanec 97)
NEMA
13.08.2018. 23:01:39
NE

11. Boban Viktor (Top Spin)
NEMA
16.08.2018. 11:59:59
NE

12. Majcan Lovro (Samobor 1890)
NEMA
05.08.2018. 13:24:35
NE

13. Ferega Filip (Iteam)
NEMA
08.08.2018. 11:39:47
NE

14. Šalajić Luka (Osijek)
NEMA
13.08.2018. 09:03:01
NE

15. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
13.08.2018. 14:19:17
DA

16. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
NEMA
14.08.2018. 13:16:14
NE

17. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
NEMA
14.08.2018. 06:13:43
NE

18. Jančić Daniel (San Spin)
NEMA
15.08.2018. 09:02:31
NE

19. Jagetić Borna (Varadin 1181)
NEMA
15.08.2018. 06:59:21
NE

20. Čiček Mateo (Krievci)
NEMA
14.08.2018. 23:20:20
NE

21. Perošić Fabian (Koprivnica)
NEMA
14.08.2018. 12:29:41
NE

22. Stunja Tin (Koprivnica)
NEMA
13.08.2018. 23:36:16
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
5
15.08.2018. 08:45:38
NE

2. Ivković Luna (Iteam)
7
15.08.2018. 13:46:33
NE

3. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
10
06.08.2018. 20:42:21
NE

4. Stojanović Sara (Iteam)
19
13.08.2018. 19:50:33
NE

5. Cindrić Rebeka (Varteks)
22
15.08.2018. 12:56:22
NE

6. Držanić Doris (Iteam)
32
14.08.2018. 08:48:06
NE

7. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
33
15.08.2018. 16:55:13
NE

8. Poljan Ena (Varteks)
64
16.08.2018. 09:17:30
NE

9. Žuvela Nora (Split 1950)
70
15.08.2018. 13:40:08
NE

10. Fuček Korina (Koprivnica)
101
15.08.2018. 11:31:57
NE

11. Martinčić Korina (Zaprešić)
167
15.08.2018. 09:35:02
NE

12. Marnika Angela (Dalmacija)
NEMA
16.08.2018. 11:04:34
NE

13. Lugomer Lara (Križevci)
NEMA
14.08.2018. 23:20:39
NE


Kne?evi Nora (Medveak)
MR2
16.08.2018. 11:56:09
NE

Nikoli Erik (Purger)
1
17.08.2018. 13:33:39
NE

Nazarov Abbas (Iteam)
6
16.08.2018. 14:54:11
NE

Jami Jurica (Movens)
25
17.08.2018. 16:17:06
NE


KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument