Turnir
KUP LAVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
15.08.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.08.2018. ::
Trajanje turnira
17.08.2018. :: - 20.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SOLIN
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 22
  • Grad: SOLIN
  • Telefon: (021)212442
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
22
23.07.2018. 10:36:08
NE

2. Makjanić Darko (Split 1950)
25
16.08.2018. 20:00:52
NE

3. Sikirica Matej (Split 1950)
32
16.08.2018. 15:34:51
NE

4. Geets Antony (Dalmacijacement)
33
13.08.2018. 20:44:01
NE

5. Kardum Luka (Split 1950)
36
13.08.2018. 19:01:56
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
38
14.08.2018. 12:09:16
NE

7. Begović Dino (Zadar 08)
40
14.08.2018. 16:59:22
NE

8. Stiblik Dorian (Šubićevac)
44
14.08.2018. 18:09:24
NE

9. Ćupić Bruno (Zadar 08)
47
14.08.2018. 17:01:30
NE

10. Mardešić Dario (Split 1950)
54
16.08.2018. 20:00:29
NE

11. Terze Bruno (Stobreč)
62
14.08.2018. 23:15:19
NE

12. Mrduljaš Toni (Split 1950)
63
12.08.2018. 14:20:38
NE

13. Ćupić Marin (Zadar 08)
70
14.08.2018. 16:59:38
NE

14. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
75
09.08.2018. 18:53:20
NE

15. Sučić Frano (Stobreč)
77
18.06.2018. 13:01:42
NE

16. Šarić Ivano (Stobreč)
99
15.08.2018. 09:05:34
NE

17. Erceg Marko (Split 1950)
102
13.08.2018. 09:21:13
NE

18. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
10.08.2018. 13:10:13
NE


1. Sokanović Klara (Stobreč)
22
15.08.2018. 10:02:26
NE

2. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
28
12.08.2018. 21:29:39
NE

3. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
32
14.08.2018. 17:00:15
NE

4. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
36
07.08.2018. 14:41:41
NE

5. Stipčević Zara (Zaprešić)
45
12.08.2018. 18:38:23
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
47
14.08.2018. 16:59:54
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
14.08.2018. 19:39:32
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
53
31.07.2018. 13:24:49
NE

9. Henjak Nika (Zadar 08)
54
13.08.2018. 13:51:49
NE

10. Pavlović Ana karla (Ponikve)
56
15.08.2018. 11:17:13
NE

11. Bilota Manuela (Resnik)
57
14.08.2018. 16:12:42
NE

12. Šušnjar Tara (Split 1950)
60
03.08.2018. 12:22:54
NE

13. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
70
06.07.2018. 22:29:23
NE

14. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
73
09.08.2018. 16:34:09
NE

15. Varga Timea (Dalmacijacement)
80
08.08.2018. 11:22:34
NE

16. Bulić Katarina (Pomak)
83
18.07.2018. 20:55:49
NE

17. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
84
13.08.2018. 09:21:19
NE

18. Justić Ema (Zadar 08)
85
14.08.2018. 14:12:27
NE

19. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
92
13.08.2018. 21:29:46
NE

20. MarceliĆ Marija (Zadar 08)
120
14.08.2018. 17:00:55
NE

21. Burić Mia (Vrbovec)
122
15.08.2018. 07:39:20
NE

22. Sunara Nika (Zagi)
132
12.08.2018. 17:42:57
NE

23. Novinščak Leonora (Movens)
NEMA
06.08.2018. 09:20:14
NE

24. Šurija Kiara (Top Spin)
NEMA
10.08.2018. 16:50:38
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument