Turnir
OP TK RABAC
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
22.08.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
24.08.2018. ::
Trajanje turnira
24.08.2018. :: - 27.08.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: bojan.baznik@gmail.com

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
3
15.07.2018. 09:34:01
NE

2. Popović Mario (Kvarner)
49
01.08.2018. 19:55:05
NE

3. Ćiković Julian (Kvarner)
79
31.07.2018. 13:33:26
NE

4. Čalić Borna (Kastav)
93
22.08.2018. 11:39:46
NE

5. Salković Marko (Pro 2000)
109
21.08.2018. 17:46:24
NE

6. Sladaković Stefan (Smrikve)
125
22.08.2018. 07:54:15
NE

7. Glavičić Nino (Rabac)
207
14.08.2018. 16:26:51
NE

8. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
13.08.2018. 14:19:33
DA

9. Hrvatin Toni (Rabac)
NEMA
14.08.2018. 16:27:05
NE

10. Fotez Benjamin (Ivanec 97)
NEMA
21.08.2018. 22:31:55
NE

11. Jelčić Adrian (Rabac)
NEMA
14.08.2018. 16:27:20
NE

12. Soldatić Leon (Kvarner)
NEMA
21.08.2018. 17:35:27
NE

13. Vozila Petar (Rabac)
NEMA
14.08.2018. 16:27:58
NE

14. Jelušić Noah (Opatija)
NEMA
18.08.2018. 13:52:57
NE

15. Nothig Karlo (Top Spin)
NEMA
20.08.2018. 14:26:33
NE

16. Priskić Ian (Opatija)
NEMA
20.08.2018. 21:12:46
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
7
22.08.2018. 07:48:08
NE

2. Persson Manuella (Opatija)
19
20.08.2018. 14:59:32
NE

3. Biondić Dora (Opatija)
21
21.08.2018. 23:37:51
NE

4. Zupičić Lucija (Rabac)
43
14.08.2018. 16:28:15
NE

5. Piškulić Nina (Rukavac)
59
21.08.2018. 10:28:02
NE

6. Stupar Maja (Rukavac)
62
21.08.2018. 15:26:22
NE

7. Piškulić Roza (Rukavac)
83
21.08.2018. 10:27:16
NE

8. Trunečkova Ema (Zagi)
111
02.08.2018. 13:18:33
NE

9. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
118
21.08.2018. 06:56:20
NE

10. Čarapović Viky (Pro 2000)
119
22.08.2018. 12:19:07
NE

11. Čupić Ani (Rabac)
130
14.08.2018. 16:26:21
NE

12. Petrović Nika (Opatija)
140
21.08.2018. 10:30:30
NE

13. Milevoj Nicoletta (Rabac)
176
14.08.2018. 16:27:34
NE

14. Žiganto Ema (Opatija)
192
22.08.2018. 13:06:18
NE

15. Belušić Nina (Rabac)
199
14.08.2018. 16:26:06
NE

16. Glavičić Gloria (Rabac)
NEMA
14.08.2018. 16:26:36
NE

17. Mihelić Tara (Arenaturist)
NEMA
20.08.2018. 22:09:49
NE


Nikolić Erik (Purger)
2
23.08.2018. 15:37:03
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument