Turnir
DVORANSKO OP TK SPLIT 1950
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
14.11.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
13.11.2018. 15:59:52
NE

2. Terze Bruno (Stobre)
14
13.11.2018. 20:33:59
NE

3. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
20
14.11.2018. 08:49:47
NE

4. Mardešić Dario (Split 1950)
26
13.11.2018. 19:09:43
NE

5. Sučić Frano (Stobre)
29
06.06.2018. 16:06:25
NE

6. Padovan Toma (Pomak)
48
07.11.2018. 16:41:59
NE

7. Šarić Ivano (Stobre)
55
31.10.2018. 15:35:12
NE

8. Jabuka Anton Marko (Split 1950)
60
13.11.2018. 17:15:32
NE

9. Krešić Marino (Metkovi)
71
12.11.2018. 11:11:11
NE

10. Zahirović Roko (Split 1950)
80
12.11.2018. 22:23:11
NE

11. Čotić Teo (Pomak)
86
13.11.2018. 21:49:34
NE

12. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
NEMA
18.08.2018. 09:25:19
NE

13. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
29.08.2018. 23:08:28
NE

14. Knezović Marin (Split 1950)
NEMA
13.10.2018. 13:37:32
NE

15. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
16.10.2018. 18:19:58
NE

16. Mrduljaš Toni (Split 1950)
NEMA
13.11.2018. 13:51:11
NE

17. Kardum Luka (Split 1950)
NEMA
09.11.2018. 16:25:39
NE

18. Makjanić Darko (Split 1950)
NEMA
06.11.2018. 20:34:36
NE

19. Geets Antony (Dalmacijacement)
NEMA
14.11.2018. 13:57:58
NE


1. Henjak Nika (Zadar 08)
16
13.11.2018. 21:59:53
NE

2. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
25.09.2018. 20:41:24
NE

3. Bakalar Karla (Metković)
22
24.10.2018. 23:44:56
NE

4. Bilota Manuela (Resnik)
24
12.11.2018. 16:27:37
NE

5. Šerić Lara (Pomak)
29
05.11.2018. 20:49:24
NE

6. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
36
12.11.2018. 11:09:49
NE

7. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
12.11.2018. 17:35:04
NE

8. Bumbak Nika (Dalmacija)
47
14.11.2018. 13:22:09
NE

9. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
49
12.11.2018. 16:51:36
NE

10. Lončar Antonija (Stobreč)
50
13.11.2018. 08:42:30
NE

11. Babić Kristina (Pomak)
65
15.10.2018. 18:30:30
NE

12. Hrvačić Lana (Resnik)
67
13.11.2018. 11:07:55
NE

13. Šverko Iva (Split 1950)
85
27.10.2018. 16:53:35
NE

14. Ševerdija Lola (Šubićevac)
112
13.11.2018. 20:46:40
NE

15. ZEBIć LARA (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:56:59
NE

16. Sokanović Klara (Stobreč)
NEMA
14.11.2018. 12:03:02
NE

17. Varga Timea (Dalmacijacement)
NEMA
17.08.2018. 19:04:36
NE

18. Šušnjar Tara (Split 1950)
NEMA
26.08.2018. 21:10:51
NE

19. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
NEMA
13.11.2018. 19:48:18
NE

20. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
17.09.2018. 18:59:34
DA

21. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
13.11.2018. 15:08:01
NE

22. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
08.11.2018. 17:14:46
NE


?prung Juraj (Dalmacijacement)
9
23.10.2018. 21:18:57
NE

Buli Katarina (Pomak)
35
14.11.2018. 13:42:37
NE

Kajtazi Lorenca (Stobre)
45
10.11.2018. 12:31:15
NE

Pere?a Laura Chiara (Resnik)
61
13.11.2018. 21:20:14
NE

Su?ac Kleopatra (Metkovi)
129
14.11.2018. 14:15:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument