Turnir
DVORANSKO OP TK SPLIT 1950
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
14.11.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
17.11.2018. ::
Trajanje turnira
17.11.2018. :: - 19.11.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
16
13.11.2018. 15:59:52
NE

2. Makjanić Darko (Split 1950)
24
06.11.2018. 20:34:36
NE

3. Geets Antony (Dalmacijacement)
35
14.11.2018. 13:57:58
NE

4. Kardum Luka (Split 1950)
40
09.11.2018. 16:25:39
NE

5. Terze Bruno (Stobreč)
43
13.11.2018. 20:33:59
NE

6. Mardešić Dario (Split 1950)
47
13.11.2018. 19:09:43
NE

7. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
52
18.08.2018. 09:25:19
NE

8. Sučić Frano (Stobreč)
58
06.06.2018. 16:06:25
NE

9. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
59
14.11.2018. 08:49:47
NE

10. Mrduljaš Toni (Split 1950)
74
13.11.2018. 13:51:11
NE

11. Šarić Ivano (Stobreč)
81
31.10.2018. 15:35:12
NE

12. Krešić Marino (Metković)
111
12.11.2018. 11:11:11
NE

13. Jabuka Anton marko (Split 1950)
121
13.11.2018. 17:15:32
NE

14. Padovan Toma (Pomak)
122
07.11.2018. 16:41:59
NE

15. Knezović Marin (Split 1950)
124
13.10.2018. 13:37:32
NE

16. Čotić Teo (Pomak)
146
13.11.2018. 21:49:34
NE

17. Knezović Marino Ante (Stobreč)
NEMA
29.08.2018. 23:08:28
NE

18. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
16.10.2018. 18:19:58
NE

19. Zahirović Roko (Split 1950)
NEMA
12.11.2018. 22:23:11
NE


1. Sokanović Klara (Stobreč)
24
14.11.2018. 12:03:02
NE

2. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
31
17.09.2018. 18:59:34
NE

3. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
25.09.2018. 20:41:24
NE

4. Henjak Nika (Zadar 08)
50
13.11.2018. 21:59:53
NE

5. Bakalar Karla (Metković)
51
24.10.2018. 23:44:56
NE

6. Bilota Manuela (Resnik)
53
12.11.2018. 16:27:37
NE

7. Šušnjar Tara (Split 1950)
54
26.08.2018. 21:10:51
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
56
13.11.2018. 08:42:30
NE

9. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
63
12.11.2018. 17:35:04
NE

10. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
13.11.2018. 19:48:18
NE

11. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
74
12.11.2018. 11:09:49
NE

12. Varga Timea (Dalmacijacement)
78
17.08.2018. 19:04:36
NE

13. Bumbak Nika (Dalmacija)
97
14.11.2018. 13:22:09
NE

14. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
98
12.11.2018. 16:51:36
NE

15. Šerić Lara (Pomak)
101
05.11.2018. 20:49:24
NE

16. Hrvačić Lana (Resnik)
139
13.11.2018. 11:07:55
NE

17. Babić Kristina (Pomak)
140
15.10.2018. 18:30:30
NE

18. Šverko Iva (Split 1950)
NEMA
27.10.2018. 16:53:35
NE

19. Capan Iris (Split 1950)
NEMA
08.11.2018. 17:14:46
NE

20. Projić Arijana slavica (Split 1950)
NEMA
13.11.2018. 15:08:01
NE

21. ZEBIć LARA (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:56:59
NE

22. Ševerdija Lola (Šubićevac)
NEMA
13.11.2018. 20:46:40
NE


Šprung Juraj (Dalmacijacement)
21
23.10.2018. 21:18:57
NE

Bulić Katarina (Pomak)
60
14.11.2018. 13:42:37
NE

Kajtazi Lorenca (Stobreč)
81
10.11.2018. 12:31:15
NE

Pereža Laura chiara (Resnik)
125
13.11.2018. 21:20:14
NE

Sušac Kleopatra (Metković)
141
14.11.2018. 14:15:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument