Turnir
OP TK HRVOJE
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
05.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
07.09.2018. ::
Trajanje turnira
07.09.2018. :: - 10.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: hrvojetenissesvete@gmail.com

1. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
11
04.09.2018. 13:50:35
NE

2. Margetić Matija (Prečko)
16
04.09.2018. 16:43:16
NE

3. Oštro Tin (Chromos-Savica)
22
04.09.2018. 13:14:54
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
42
04.09.2018. 13:57:00
NE

5. Ivanišević Vito (Zadar 08)
43
05.09.2018. 12:50:09
NE

6. Djokić Stefan (Bale)
46
05.09.2018. 10:31:11
NE

7. Jamić Jurica (Movens)
48
05.09.2018. 13:25:50
NE

8. Bulović Matija (Vulpes)
58
05.09.2018. 13:00:21
NE

9. Garifullin Ainur (Split 1950)
63
03.09.2018. 21:25:41
DA

10. Bradvić Marko (Gem)
72
04.09.2018. 16:20:34
NE

11. Burec Oliver (Vrbovec)
81
02.09.2018. 08:47:42
NE

12. Viduka Noa (Hrvoje)
84
03.09.2018. 16:25:12
NE

13. Horvat Ivan (Tennislab)
95
03.09.2018. 10:35:29
NE

14. Marić Hrvoje (Ponikve)
99
04.09.2018. 10:16:03
NE

15. Halambek Jakov (Rally)
103
03.09.2018. 20:48:32
NE

16. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
143
07.08.2018. 10:24:43
NE

17. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
NEMA
04.09.2018. 11:16:05
NE

18. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
03.09.2018. 16:06:00
NE

19. Lučić Lovro (Tennislab)
NEMA
03.09.2018. 10:35:40
NE

20. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
03.09.2018. 16:04:40
NE

21. Obućina Maks (Hrvoje)
NEMA
03.09.2018. 16:24:40
NE

22. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
NEMA
26.08.2018. 12:49:49
NE

23. Martinović Fran (Hrvoje)
NEMA
03.09.2018. 16:24:07
NE

24. Šarunić Anton (Opatija)
NEMA
04.09.2018. 15:04:05
NE

25. Samac Tin (Prečko)
NEMA
04.09.2018. 20:22:06
NE

26. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
NEMA
03.09.2018. 07:57:37
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
9
05.09.2018. 08:49:51
NE

2. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
34
04.09.2018. 06:38:24
NE

3. Čopčić Ena (Vinkovci)
35
04.09.2018. 22:51:54
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
39
05.09.2018. 20:59:11
NE

5. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
41
03.09.2018. 22:37:38
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
45
06.09.2018. 08:47:32
NE

7. Mišković Iva (Iteam)
54
04.09.2018. 12:08:16
NE

8. Bilić Lea (Zagi)
82
04.09.2018. 22:16:24
NE

9. Žufić Mia (Bale)
95
05.09.2018. 10:32:17
NE

10. Kontent Chiara (Hrvoje)
107
03.09.2018. 16:23:18
NE

11. Kuzman Ivana (Ponikve)
163
05.09.2018. 13:42:37
NE

12. Jelić-rozić Magdalena (Hrvoje)
174
03.09.2018. 16:25:38
NE

13. Pintar Lorena (Ponikve)
NEMA
04.09.2018. 20:14:34
NE

14. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
04.09.2018. 18:46:51
NE

15. Mukić Ana (Varaždin 1181)
NEMA
04.09.2018. 15:15:29
NE


Marnika Angela (Dalmacija)
17
01.09.2018. 15:12:53
NE

Kos Dora (Ponikve)
49
06.09.2018. 08:41:25
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument