Turnir
HARTMANN KUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
05.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
08.09.2018. ::
Trajanje turnira
08.09.2018. :: - 11.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
KOPRIVNICA
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Koprivnica
  • Adresa: M. P. Miškine 12
  • Grad: KOPRIVNICA
  • Telefon: (048) 622 262
  • Fax: (048) 623 756
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Krešimir Šifkorn
  • Tel: (048) 622 262
  • Fax:(048) 623 756
  • E-mail: kresimir.sifkorn@gmail.com

1. Horvat Juraj (Prelog)
30
04.09.2018. 10:14:01
NE

2. Cindrić Karlo (Varteks)
NEMA
05.09.2018. 08:52:10
NE

3. Skenderović Vid (Varteks)
NEMA
04.09.2018. 22:18:24
NE

4. Kreković Filip (Movens)
NEMA
05.09.2018. 10:52:22
NE

5. Posavec Paris (Franjo Punčec)
NEMA
16.04.2018. 22:28:09
NE

6. Povijač Sven (Koprivnica)
NEMA
04.09.2018. 09:49:31
NE

7. Stunja Tin (Koprivnica)
NEMA
04.09.2018. 09:48:05
NE

8. Petrović Viktor (Koprivnica)
NEMA
04.09.2018. 09:47:44
NE

9. Vertuš Tomo (Varteks)
NEMA
04.09.2018. 09:24:05
NE

10. Janušić Mauro (Franjo Punčec)
NEMA
07.09.2018. 21:13:43
NE


1. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
4
03.09.2018. 14:53:50
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
13
30.08.2018. 17:02:58
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
14
05.09.2018. 11:12:38
NE

4. Šantić Ema (Didon)
25
04.09.2018. 13:38:25
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
26
02.09.2018. 15:08:08
NE

6. Maslać Dora (Medveščak)
45
04.09.2018. 17:00:16
NE

7. Podravac Lucija (Didon)
59
03.09.2018. 17:00:13
NE

8. Hudinčec Ana (Futur)
60
04.09.2018. 11:49:43
NE

9. Gojmerac Nina (Futur)
63
04.09.2018. 11:49:07
NE

10. Šurija Kiara (Top Spin)
93
01.09.2018. 22:03:53
NE

11. Novinčak Leonora (Movens)
NEMA
04.09.2018. 21:47:52
NE

12. Šoda Tea (Futur)
NEMA
04.09.2018. 11:50:04
NE

13. Poljan Ena (Varteks)
NEMA
04.09.2018. 09:28:04
NE


Sučić Frano (Stobreč)
23
13.05.2018. 23:53:37
NE

Dunković Dea (Osijek)
28
06.09.2018. 16:42:30
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument