Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
05.10.2018. ::
Trajanje turnira
05.10.2018. :: - 08.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobre
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
01.10.2018. 21:10:33
NE

2. Terze Bruno (Stobre)
14
02.10.2018. 19:08:26
NE

3. Erceg Marko (Split 1950)
23
30.09.2018. 20:12:10
NE

4. Mardešić Dario (Split 1950)
26
02.10.2018. 19:08:16
NE

5. Sučić Frano (Stobre)
29
13.05.2018. 23:50:43
NE

6. Padovan Toma (Pomak)
48
02.10.2018. 20:15:00
NE

7. Baldoni Kristian (Zadar 08)
54
03.10.2018. 08:37:35
NE

8. Šarić Ivano (Stobre)
55
28.08.2018. 23:35:35
NE

9. Kraljević Anton (Katela)
56
02.10.2018. 15:30:05
NE

10. Krešić Marino (Metkovi)
71
02.10.2018. 12:42:28
NE

11. Mrše Luka (Stobre)
78
30.09.2018. 19:34:34
NE

12. Makjanić Darko (Split 1950)
NEMA
03.10.2018. 10:22:56
NE

13. Banić Luka (Pomak)
NEMA
02.10.2018. 16:21:42
NE

14. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
29.08.2018. 23:02:55
NE

15. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
04.09.2018. 09:18:04
NE

16. Ćupić Marin (Zadar 08)
NEMA
01.10.2018. 19:18:03
NE

17. Ćupić Bruno (Zadar 08)
NEMA
01.10.2018. 19:18:30
NE

18. Sokanović Boris (Stobre)
NEMA
03.10.2018. 12:23:35
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
01.10.2018. 15:20:07
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
29.09.2018. 21:14:33
NE

3. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
03.09.2018. 11:39:36
NE

4. Bakalar Karla (Metković)
22
02.10.2018. 11:50:56
NE

5. Bilota Manuela (Resnik)
24
02.10.2018. 12:46:21
NE

6. Šerić Lara (Pomak)
29
30.09.2018. 12:40:49
NE

7. Bulić Katarina (Pomak)
35
28.08.2018. 19:23:31
NE

8. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
36
02.10.2018. 13:58:04
NE

9. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
01.10.2018. 17:32:45
NE

10. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
01.10.2018. 18:36:16
NE

11. Lončar Antonija (Stobreč)
50
30.09.2018. 12:09:17
NE

12. Babić Kristina (Pomak)
65
03.10.2018. 09:27:27
NE

13. Hrvačić Lana (Resnik)
67
01.10.2018. 11:39:35
NE

14. Vukić Klara (Zadar 08)
72
02.10.2018. 21:31:00
NE

15. Sušac Kleopatra (Metković)
129
02.10.2018. 12:42:58
NE

16. Sokanović Klara (Stobreč)
NEMA
03.10.2018. 12:19:05
NE

17. Orlić Anabel (Resnik)
NEMA
01.10.2018. 20:19:02
NE

18. ZEBIć LARA (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:57:46
NE

19. Varga Timea (Dalmacijacement)
NEMA
29.08.2018. 10:40:27
NE

20. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
NEMA
03.09.2018. 22:10:44
DA

21. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
NEMA
05.09.2018. 17:43:56
NE

22. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
NEMA
01.10.2018. 10:01:53
NE


Knezovi Roza (Stobre)

02.10.2018. 21:08:37
NE

Mrdulja? Toni (Split 1950)

03.10.2018. 13:33:00
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument