Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.10.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
05.10.2018. ::
Trajanje turnira
05.10.2018. :: - 08.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobreč
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
21
01.10.2018. 21:10:33
NE

2. Makjanić Darko (Split 1950)
24
03.10.2018. 10:22:56
NE

3. Terze Bruno (Stobreč)
43
02.10.2018. 19:08:26
NE

4. Ćupić Bruno (Zadar 08)
45
01.10.2018. 19:18:30
NE

5. Mardešić Dario (Split 1950)
47
02.10.2018. 19:08:16
NE

6. Sučić Frano (Stobreč)
58
13.05.2018. 23:50:43
NE

7. Ćupić Marin (Zadar 08)
67
01.10.2018. 19:18:03
NE

8. Erceg Marko (Split 1950)
70
30.09.2018. 20:12:10
NE

9. Šarić Ivano (Stobreč)
81
28.08.2018. 23:35:35
NE

10. Krešić Marino (Metković)
111
02.10.2018. 12:42:28
NE

11. Baldoni Kristian (Zadar 08)
116
03.10.2018. 08:37:35
NE

12. Padovan Toma (Pomak)
122
02.10.2018. 20:15:00
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
136
02.10.2018. 15:30:05
NE

14. Mrše Luka (Stobreč)
143
30.09.2018. 19:34:34
NE

15. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
04.09.2018. 09:18:04
NE

16. Knezović Marino Ante (Stobreč)
NEMA
29.08.2018. 23:02:55
NE

17. Banić Luka (Pomak)
NEMA
02.10.2018. 16:21:42
NE

18. SokanoviĆ Boris (Stobreč)
NEMA
03.10.2018. 12:23:35
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
23
01.10.2018. 15:20:07
NE

2. Sokanović Klara (Stobreč)
24
03.10.2018. 12:19:05
NE

3. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
31
03.09.2018. 22:10:44
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
33
29.09.2018. 21:14:33
NE

5. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
49
03.09.2018. 11:39:36
NE

6. Bakalar Karla (Metković)
51
02.10.2018. 11:50:56
NE

7. Bilota Manuela (Resnik)
53
02.10.2018. 12:46:21
NE

8. Lončar Antonija (Stobreč)
56
30.09.2018. 12:09:17
NE

9. Bulić Katarina (Pomak)
60
28.08.2018. 19:23:31
NE

10. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
63
01.10.2018. 17:32:45
NE

11. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
71
05.09.2018. 17:43:56
NE

12. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
74
02.10.2018. 13:58:04
NE

13. Varga Timea (Dalmacijacement)
78
29.08.2018. 10:40:27
NE

14. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
81
01.10.2018. 18:36:16
NE

15. Vukić Klara (Zadar 08)
92
02.10.2018. 21:31:00
NE

16. Šerić Lara (Pomak)
101
30.09.2018. 12:40:49
NE

17. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
108
01.10.2018. 10:01:53
NE

18. Hrvačić Lana (Resnik)
139
01.10.2018. 11:39:35
NE

19. Babić Kristina (Pomak)
140
03.10.2018. 09:27:27
NE

20. Sušac Kleopatra (Metković)
141
02.10.2018. 12:42:58
NE

21. ZEBIć LARA (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:57:46
NE

22. Orlić Anabel (Resnik)
NEMA
01.10.2018. 20:19:02
NE


Mrduljaš Toni (Split 1950)
74
03.10.2018. 13:33:00
NE

Knezović Roza (Stobreč)

02.10.2018. 21:08:37
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument