Turnir
OP TK VARAŽDIN 1181
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
12.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
14.09.2018. ::
Trajanje turnira
14.09.2018. :: - 17.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Varadin 1181
  • Adresa: Miroslava Krleže 1a
  • Grad:
  • Telefon: (095)905 1084
  • Fax: (042)214 940
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Novosel
  • Tel: 098 745 372
  • Fax:
  • E-mail: tkvarazdin1181@gmail.com

1. Margetić Matija (Preko)
10
12.09.2018. 11:01:13
NE

2. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
12
10.09.2018. 19:41:20
NE

3. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
13.09.2018. 21:56:01
NE

4. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
11.09.2018. 19:50:13
NE

5. Jagetić Borna (Varadin 1181)
30
10.09.2018. 19:41:32
NE

6. Brkić Vinko (Franjo Punec)
33
11.09.2018. 18:16:44
NE

7. Jančić Daniel (San Spin)
35
12.09.2018. 07:52:38
NE

8. Garifullin Ainur (Split 1950)
56
12.09.2018. 11:30:13
DA

9. Maričić Lovro (Top Spin)
58
04.07.2018. 16:26:08
NE

10. Burec Oliver (Vrbovec)
79
09.09.2018. 11:51:13
NE

11. Adlašić Denis (Varadin 1181)
82
10.09.2018. 19:40:37
NE

12. Miniri Edvin (Victoria)
87
13.09.2018. 10:28:45
NE

13. Horvat Ivan (Tennislab)
93
11.09.2018. 12:43:06
NE

14. Vertuš Tomo (Varteks)
102
12.09.2018. 11:22:01
NE

15. Cindrić Karlo (Varteks)
108
12.09.2018. 10:40:24
NE

16. Najvirt Kolarič Maj (Varadin 1181)
NEMA
12.09.2018. 10:47:09
NE

17. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
NEMA
12.09.2018. 08:30:23
NE

18. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
13.09.2018. 09:10:18
NE

19. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
13.09.2018. 09:10:26
NE

20. Hanzl Karlo (Varadin 1181)
NEMA
10.09.2018. 19:41:08
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
10
12.09.2018. 10:49:56
NE

2. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
44
10.09.2018. 19:40:50
NE

3. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
47
09.09.2018. 16:49:47
NE

4. Kožul Karla (Split 1950)
78
12.09.2018. 13:38:48
NE

5. Poljan Ena (Varteks)
82
10.09.2018. 14:12:21
NE

6. Šimić Ana (Franjo Punčec)
98
11.09.2018. 22:21:03
NE

7. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
09.09.2018. 22:18:12
NE


Nikoli Erik (Purger)
7
13.09.2018. 12:25:17
NE

Buri Karlo (Vrbovec)
90
13.09.2018. 07:50:07
NE

Kuzman Ivana (Ponikve)
167
13.09.2018. 14:55:30
NE

Muki Ana (Varadin 1181)

10.09.2018. 20:03:25
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument