Turnir
OTVORENO GRADSKOPRVENSTVO SPLITA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
19.09.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.09.2018. ::
Trajanje turnira
21.09.2018. :: - 24.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Hirons Ethan lovre george (Split 1950)
13
09.09.2018. 21:15:39
NE

2. Klaić Karlo (Ragusa)
17
19.09.2018. 07:57:53
NE

3. Mišura Roko (Split 1950)
25
15.09.2018. 14:38:41
NE

4. Šarić Frane (Stobreč)
51
18.09.2018. 17:00:48
NE

5. Mađor Roko (Stobreč)
52
18.09.2018. 07:35:15
NE

6. Allen August Jack (Split 1950)
53
19.09.2018. 06:19:09
DA

7. Knezović Niko (Dalmacijacement)
54
19.09.2018. 07:08:28
NE

8. Smolčić Nikola (Split 1950)
60
18.09.2018. 12:37:51
NE

9. Asanović Roko (Dalmacijacement)
63
19.09.2018. 13:30:59
NE

10. Majić Ivan (Poen)
67
18.09.2018. 17:32:47
NE

11. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
70
10.09.2018. 07:29:20
NE

12. Makjanić Darko (Split 1950)
75
18.09.2018. 11:19:33
NE

13. Kačer Roko (Stobreč)
81
16.09.2018. 22:02:00
NE

14. Kardum Luka (Split 1950)
99
17.09.2018. 09:39:02
NE

15. Mardešić Dario (Split 1950)
111
19.09.2018. 12:05:09
NE

16. Jelavić Ratko (Split 1950)
116
08.09.2018. 20:57:05
NE

17. Mrduljaš Toni (Split 1950)
153
18.09.2018. 12:52:44
NE

18. Šarić Ivano (Stobreč)
159
18.09.2018. 17:04:21
NE

19. Knezović Josip (Split 1950)
196
07.09.2018. 18:18:10
NE

20. Kraljević Anton (Kaštela)
225
19.09.2018. 13:33:34
NE

21. Knezović Marin (Split 1950)
239
07.09.2018. 18:14:57
NE

22. ZEBIć MIHAEL (Resnik)
NEMA
25.08.2018. 13:23:58
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
19
19.09.2018. 12:31:10
NE

2. Granić Nika (Makarska rivijera)
32
16.09.2018. 14:38:08
NE

3. Kožul Karla (Split 1950)
46
19.09.2018. 13:21:31
NE

4. Mikulić Iva (Split 1950)
53
16.09.2018. 13:46:46
NE

5. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
61
19.09.2018. 08:17:00
NE

6. Radošević Lea (Dalmacijacement)
72
05.09.2018. 09:59:09
NE

7. Sokanović Klara (Stobreč)
73
19.09.2018. 07:05:56
NE

8. Sivrić Iva (Ploče)
75
17.09.2018. 10:23:37
NE

9. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
93
03.09.2018. 22:11:32
NE

10. Lončar Antonija (Stobreč)
110
05.09.2018. 18:07:28
NE

11. Šušnjar Tara (Split 1950)
111
06.09.2018. 19:13:04
NE

12. Komadina Morana (Dalmacija)
113
10.09.2018. 14:43:17
NE

13. Bilota Manuela (Resnik)
114
16.09.2018. 10:30:29
NE

14. Bulić Katarina (Pomak)
120
17.09.2018. 17:32:16
NE

15. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
132
05.09.2018. 17:46:47
NE

16. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
NEMA
11.09.2018. 20:52:43
NE

17. Knezović Roza (Stobreč)
NEMA
29.08.2018. 22:53:19
NE


Gladan Dina (Dalmacijacement)
49
19.09.2018. 18:36:13
NE

Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
54
20.09.2018. 12:20:53
NE

Dobrić Marta (Šubićevac)
83
20.09.2018. 16:52:48
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument