Turnir
OP TK PONIKVE
Kategorija
16
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
19.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
21.09.2018. ::
Trajanje turnira
21.09.2018. :: - 24.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ivan Milinković
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Margetić Matija (Prečko)
16
19.09.2018. 13:11:57
NE

2. Oštro Tin (Chromos-Savica)
22
19.09.2018. 08:11:28
NE

3. Jančić Daniel (San Spin)
33
20.09.2018. 15:03:57
NE

4. Djokić Stefan (Bale)
46
19.09.2018. 12:32:41
NE

5. Maričić Lovro (Top Spin)
47
04.07.2018. 16:26:32
NE

6. Kljaić Noa (Iteam)
52
18.09.2018. 12:30:11
NE

7. Štabek Domagoj (Terra)
54
18.09.2018. 14:08:40
NE

8. Bulović Matija (Vulpes)
58
18.09.2018. 19:31:48
NE

9. Garifullin Ainur (Split 1950)
63
18.09.2018. 17:07:18
DA

10. Priskić Ian (Opatija)
86
19.09.2018. 08:58:15
NE

11. Subotić Leon (Kvarner)
92
18.09.2018. 11:49:57
NE

12. Horvat Ivan (Tennislab)
95
18.09.2018. 12:23:23
NE

13. Marić Hrvoje (Ponikve)
99
19.09.2018. 10:23:39
NE

14. Samac Tin (Prečko)
NEMA
18.09.2018. 16:46:15
NE

15. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
NEMA
19.09.2018. 11:37:08
NE

16. Zlatar Teodor (Franjo Punčec)
NEMA
18.09.2018. 09:03:04
NE

17. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
19.09.2018. 07:49:49
NE

18. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
19.09.2018. 07:48:23
NE

19. Petrović Jakov (Top Spin)
NEMA
18.09.2018. 22:09:49
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
4
18.09.2018. 12:16:19
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
23
19.09.2018. 07:19:46
NE

3. Čopčić Ena (Vinkovci)
35
19.09.2018. 13:15:27
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
39
19.09.2018. 08:32:08
NE

5. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
41
19.09.2018. 11:30:02
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
45
19.09.2018. 13:50:14
NE

7. Kos Dora (Ponikve)
49
04.09.2018. 15:59:26
NE

8. Bilić Lea (Zagi)
82
18.09.2018. 20:30:45
NE

9. Medić Kata (Terra)
92
18.09.2018. 22:48:07
NE

10. Vukić Marta (Ponikve)
104
19.09.2018. 11:30:27
NE

11. Lavrentova Arina (Smrikve)
117
15.09.2018. 12:26:17
DA

12. Zlatkov Zoe tia (Top Spin)
129
18.09.2018. 22:10:08
NE

13. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
NEMA
16.09.2018. 18:25:45
NE

14. Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
NEMA
17.09.2018. 12:37:35
NE

15. Pintar Lorena (Ponikve)
NEMA
18.09.2018. 19:32:58
NE

16. Jaslar Vanessa (Brod)
NEMA
18.09.2018. 11:02:55
NE


Ferega Filip (Iteam)
26
20.09.2018. 09:05:59
NE

Ivanišević Vito (Zadar 08)
43
20.09.2018. 14:14:56
NE

Vidović Luka (Varteks)
87
19.09.2018. 09:02:27
NE

Vranić Nina (HTK Zagreb)
94
20.09.2018. 09:02:34
NE

Fattorini Ivan Viggo (Iteam)

19.09.2018. 13:52:23
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument