Turnir
OP ČAKOVCA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
19.09.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
21.09.2018. ::
Trajanje turnira
21.09.2018. :: - 24.09.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Franjo Punčec Čakovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Ružić
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Ivanek Stjepan (Varaždin 1181)
5
18.09.2018. 14:32:48
NE

2. Ferega Filip (Iteam)
13
18.09.2018. 11:00:11
NE

3. Majcan Lovro (Samobor 1890)
24
17.09.2018. 21:10:55
NE

4. Vertuš Tomo (Varteks)
25
19.09.2018. 11:34:22
NE

5. Karačić Vilim (Terra)
29
17.09.2018. 20:54:40
NE

6. Horvatić Max ivan (Ponikve)
32
09.09.2018. 12:28:46
NE

7. Adlašić Denis (Varaždin 1181)
33
18.09.2018. 18:16:11
NE

8. Slivar Lukas (Medveščak)
39
19.09.2018. 11:55:47
NE

9. Stipetić Anton (Ogulin)
40
19.09.2018. 12:15:54
NE

10. Sabolić Dominik (Didon)
42
17.09.2018. 15:42:56
NE

11. Levak Noa (Franjo Punčec)
44
18.09.2018. 09:54:09
NE

12. Jamić Jurica (Movens)
45
17.09.2018. 13:35:24
NE

13. Skenderović Vid (Varteks)
79
18.09.2018. 06:40:59
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
4
19.09.2018. 08:50:58
NE

2. Sladaković Tara (Smrikve)
10
19.09.2018. 07:22:25
NE

3. Marnika Angela (Dalmacija)
12
17.09.2018. 14:02:05
NE

4. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
28
03.09.2018. 22:34:52
NE

5. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
30
18.09.2018. 23:06:30
NE

6. Olij Petra (Vinkovci)
42
15.09.2018. 15:29:31
NE

7. Rimac Elena (Vinkovci)
57
18.09.2018. 15:51:25
NE

8. Ivković Luna (Iteam)
58
18.09.2018. 12:29:06
NE

9. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
60
16.09.2018. 19:14:34
NE

10. Poljan Ena (Varteks)
69
11.09.2018. 11:45:49
NE

11. Balent Tamara (Prelog)
95
18.09.2018. 07:05:10
NE

12. Fuček Korina (Koprivnica)
141
18.09.2018. 10:12:16
NE

13. PTIčAR DORA (Zlatar)
NEMA
18.09.2018. 23:03:32
NE

14. Hadžiselimović Neja (Europska unija)
NEMA
18.09.2018. 19:52:20
NE

15. KACJAN ZALA ()
NEMA
17.09.2018. 21:58:50
DA

16. Jozić Gabrijela (Chromos-Savica)
NEMA
18.09.2018. 20:09:10
NE


Nikolić Erik (Zagi)
9
19.09.2018. 22:04:20
NE

Cindrić Karlo (Varteks)
41
20.09.2018. 07:41:46
NE

Rastočić Lucija (Zagi)
51
13.09.2018. 12:03:41
NE

Bulović Matija (Vulpes)
57
18.09.2018. 19:31:20
NE

Sikirica Nika (Top Spin)
65
20.09.2018. 09:52:05
NE

Cerezin Vito (Zagi)
73
20.09.2018. 14:02:16
NE

Halambek Jakov (Rally)
112
19.09.2018. 21:22:11
NE