Turnir
OP TK RUKAVAC
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
26.09.2018 do 14:00 sati
Kvalifikacije
28.09.2018. ::
Trajanje turnira
28.09.2018. :: - 01.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
MATULJI
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rukavac
  • Adresa: Rukavac 70
  • Grad: MATULJI
  • Telefon: (051) 276 531
  • Fax: (051) 276 023
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Marko Šepić
  • Tel: (098) 815 147
  • Fax:(051) 276 023
  • E-mail: sepic_marko@yahoo.com

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
9
22.09.2018. 13:42:09
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
10
23.09.2018. 18:25:09
NE

3. Soldatić Leon (Kvarner)
17
25.09.2018. 22:59:10
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
27
26.09.2018. 13:19:14
NE

5. Popović Mario (Kvarner)
70
14.09.2018. 14:01:35
NE

6. Priskić Ian (Opatija)
78
11.09.2018. 19:58:38
NE

7. Neralić Luka (Ogulin)
86
24.09.2018. 07:14:29
NE

8. Jelušić Noah (Opatija)
89
10.09.2018. 13:56:41
NE

9. Biondić Luka (Opatija)
119
25.09.2018. 19:45:02
NE

10. Čalić Borna (Kastav)
124
25.09.2018. 21:55:53
NE

11. Lukač Patrik (Pećine)
131
19.09.2018. 15:49:41
NE

12. Sladaković Stefan (Smrikve)
161
25.09.2018. 15:02:11
NE

13. Klarić Andrea (Opatija)
186
25.09.2018. 19:44:43
NE

14. Pupić Martin (HTK Zagreb)
212
23.09.2018. 14:41:49
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
10
25.09.2018. 15:01:28
NE

2. Persson Manuella (Pećine)
29
25.09.2018. 20:52:21
NE

3. Biondić Dora (Opatija)
36
25.09.2018. 13:03:32
NE

4. Sikirica Nika (Top Spin)
54
26.09.2018. 13:23:05
NE

5. Žufić Mia (Bale)
62
25.09.2018. 19:58:33
NE

6. Zupičić Lucija (Rabac)
65
25.09.2018. 13:43:47
NE

7. Stupar Maja (Rukavac)
86
11.09.2018. 11:11:51
NE

8. Piškulić Nina (Rukavac)
89
25.09.2018. 21:13:15
NE

9. Medić Kata (Terra)
96
25.09.2018. 23:47:19
NE

10. Piškulić Roza (Rukavac)
122
25.09.2018. 21:12:29
NE

11. Leko Maja eva (Bale)
124
25.09.2018. 19:57:52
NE

12. SejdinoviĆ Tania (Bale)
128
25.09.2018. 19:58:04
NE

13. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
148
26.09.2018. 08:16:08
NE

14. Čupić Ani (Rabac)
155
25.09.2018. 13:43:33
NE

15. Petrović Nika (Opatija)
172
25.09.2018. 19:45:22
NE

16. Omeragić Ivona (Opatija)
181
25.09.2018. 13:21:13
NE

17. Vratović Agata (Bale)
195
25.09.2018. 19:58:21
NE

18. Žiganto Ema (Opatija)
228
10.09.2018. 16:59:42
NE

19. ĆURčIN TIJANA (Stranac)
NEMA
24.09.2018. 18:15:04
DA

20. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
26.09.2018. 09:57:57
NE


Stipetić Anton (Ogulin)
34
27.09.2018. 17:56:15
NE

Jurlina Luka (Iteam)
38
27.09.2018. 14:38:56
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument