Turnir
OP TK RUKAVAC
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
26.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
28.09.2018. ::
Trajanje turnira
28.09.2018. :: - 01.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
MATULJI
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rukavac
  • Adresa: Rukavac 70
  • Grad: MATULJI
  • Telefon: (051) 276 531
  • Fax: (051) 276 023
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (098) 815 147
  • Fax:(051) 276 023
  • E-mail: sepic_marko@yahoo.com

1. Salopek Dorian (Ogulin)
3
23.09.2018. 18:25:09
NE

2. Ivkić Emanuel (Opatija)
4
22.09.2018. 13:42:09
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
14
26.09.2018. 13:19:14
NE

4. Neralić Luka (Ogulin)
45
24.09.2018. 07:14:29
NE

5. Popović Mario (Kvarner)
51
14.09.2018. 14:01:35
NE

6. Biondić Luka (Opatija)
118
25.09.2018. 19:45:02
NE

7. Čalić Borna (Kastav)
139
25.09.2018. 21:55:53
NE

8. Pupić Martin (HTK Zagreb)
158
23.09.2018. 14:41:49
NE

9. Sladaković Stefan (Smrikve)
199
25.09.2018. 15:02:11
NE

10. Klarić Andrea (Opatija)
218
25.09.2018. 19:44:43
NE

11. Soldatić Leon (Kvarner)
NEMA
25.09.2018. 22:59:10
NE

12. Lukač Patrik (Pro 2000)
NEMA
19.09.2018. 15:49:41
NE

13. Priskić Ian (Opatija)
NEMA
11.09.2018. 19:58:38
NE

14. Jelušić Noah (Opatija)
NEMA
10.09.2018. 13:56:41
NE


1. Sladaković Tara (Smrikve)
6
25.09.2018. 15:01:28
NE

2. Biondić Dora (Opatija)
16
25.09.2018. 13:03:32
NE

3. Persson Manuella (Opatija)
22
25.09.2018. 20:52:21
NE

4. Piškulić Roza (Kvarner)
39
25.09.2018. 21:12:29
NE

5. Sikirica Nika (Top Spin)
44
26.09.2018. 13:23:05
NE

6. Piškulić Nina (Kvarner)
50
25.09.2018. 21:13:15
NE

7. Zupičić Lucija (Rabac)
52
25.09.2018. 13:43:47
NE

8. Žufić Mia (Bale)
69
25.09.2018. 19:58:33
NE

9. Stupar Maja (Rukavac)
70
11.09.2018. 11:11:51
NE

10. Sejdinović Tania (Bale)
95
25.09.2018. 19:58:04
NE

11. Čupić Ani (Rabac)
111
25.09.2018. 13:43:33
NE

12. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
126
26.09.2018. 08:16:08
NE

13. Leko Maja eva (Bale)
163
25.09.2018. 19:57:52
NE

14. Vratović Agata (Bale)
173
25.09.2018. 19:58:21
NE

15. Petrović Nika (Opatija)
178
25.09.2018. 19:45:22
NE

16. Žiganto Ema (Opatija)
217
10.09.2018. 16:59:42
NE

17. Omeragić Ivona (Kvarner)
235
25.09.2018. 13:21:13
NE

18. ĆURčIN TIJANA (Stranac)
NEMA
24.09.2018. 18:15:04
DA

19. Medić Kata (Terra)
NEMA
25.09.2018. 23:47:19
NE

20. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
26.09.2018. 09:57:57
NE


Jurlina Luka (Iteam)
10
27.09.2018. 14:38:56
NE

Stipeti Anton (Ogulin)
17
27.09.2018. 17:56:15
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument