Turnir
OP TK VARTEKS
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.10.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
06.10.2018. ::
Trajanje turnira
06.10.2018. :: - 08.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
VARAŽDIN
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
Round robin
  • Organizator:TK Varteks Varadin
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: VARAŽDIN
  • Telefon: (042) 241 766
  • Fax: (042) 240 602
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (098) 284 754
  • Fax:(042) 240 602
  • E-mail: tk.varteks@vz.t-com.hr

1. Nikolić Erik (Purger)
2
02.10.2018. 14:39:25
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
23.09.2018. 18:24:53
NE

3. Levak Noa (Franjo Punec)
11
02.10.2018. 14:31:16
NE

4. Bogdan Stjepan (Ragusa)
42
03.10.2018. 10:58:43
NE

5. Adlašić Denis (Varadin 1181)
47
02.10.2018. 18:19:38
NE

6. Bekić Antun (Ragusa)
50
03.10.2018. 10:58:27
NE

7. Vertuš Tomo (Varteks)
62
19.09.2018. 15:51:35
NE

8. Skenderović Vid (Varteks)
137
02.10.2018. 19:27:27
NE

9. Hanzl Karlo (Varadin 1181)
240
01.10.2018. 08:56:25
NE

10. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
NEMA
02.10.2018. 19:03:43
NE

11. Jagetić Borna (Varadin 1181)
NEMA
03.10.2018. 09:08:14
NE


1. Knežević Nora (Medveščak)
1
03.10.2018. 10:32:08
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
2
01.10.2018. 20:56:53
NE

3. Olij Petra (Vinkovci)
6
02.10.2018. 12:37:43
NE

4. Cindrić Rebeka (Varteks)
7
02.10.2018. 12:21:44
NE

5. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
15
03.10.2018. 09:04:54
NE

6. Balent Tamara (Prelog)
24
30.09.2018. 11:19:52
NE

7. Mišković Dora (Vulpes)
27
03.10.2018. 08:46:51
NE

8. Rimac Elena (Vinkovci)
47
02.10.2018. 13:46:02
NE

9. Poljan Ena (Varteks)
51
16.09.2018. 12:35:06
NE

10. Šimić Ana (Franjo Punčec)
92
02.10.2018. 22:14:27
NE

11. Balić Helena (Zlatar)
94
02.10.2018. 16:35:46
NE

12. Fuček Korina (Koprivnica)
121
02.10.2018. 13:51:55
NE

13. Božić Iva (Iteam)
122
18.09.2018. 11:35:12
NE

14. Vidović Lucija (Franjo Punčec)
125
21.09.2018. 17:17:59
NE

15. Komadina Morana (Dalmacija)
NEMA
02.10.2018. 14:21:12
NE

16. Rogina Mia (Varteks)
NEMA
02.10.2018. 13:11:10
NE

17. Medić Kata (Terra)
NEMA
01.10.2018. 12:51:21
NE


Stipeti Anton (Ogulin)
14
04.10.2018. 17:34:09
NE

Horvati Max Ivan (Ponikve)
22
02.10.2018. 14:58:46
NE

Bulovi Matija (Vulpes)
23
03.10.2018. 10:46:18
NE

Mari?i Lovro (Top Spin)
25
03.10.2018. 18:26:16
NE

Rasto?i Lucija (Zagi)
32
02.10.2018. 14:08:47
NE

Saboli Dominik (Didon)
34
03.10.2018. 11:36:00
NE

Nerali Luka (Ogulin)
37
24.09.2018. 07:14:08
NE

Karli Matteo luca (Ragusa)
191
04.10.2018. 09:47:10
NE

Ferega Filip (Iteam)

22.09.2018. 21:39:58
NE

?ari Frane (Stobre)

02.10.2018. 21:42:38
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument