Turnir
MEMORIJAL ĐURE BOKUNA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
26.09.2018. 14:00:00
Kvalifikacije
29.09.2018. ::
Trajanje turnira
29.09.2018. :: - 01.10.2018
SEZONA 2018
Mjesto održavanja
DUBROVNIK
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
Round robin
  • Organizator:TK Dubrovnik
  • Adresa: Šetalište kralja Zvonimira 7
  • Grad: DUBROVNIK
  • Telefon: (020) 437 355
  • Fax: (020) 437 357
  • WiFi:DA

1. Markovina Duje (Split 1950)
6
25.09.2018. 17:43:45
NE

2. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
24.09.2018. 09:45:19
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
25
28.09.2018. 15:32:48
NE

4. Markovina Roko (Split 1950)
26
25.09.2018. 17:46:44
NE

5. Mađor Roko (Stobre)
32
25.09.2018. 17:28:16
NE

6. Bogdan Stjepan (Ragusa)
42
24.09.2018. 08:07:10
NE

7. Bekić Antun (Ragusa)
50
24.09.2018. 08:06:57
NE

8. Kačer Roko (Stobre)
53
26.09.2018. 12:53:36
NE

9. Sučić Frano (Stobre)
86
25.09.2018. 07:47:25
NE

10. Jurišić Kuzma (Ragusa)
89
24.09.2018. 08:07:37
NE

11. Kačić Ante (Ragusa)
130
24.09.2018. 08:07:56
NE

12. Šarić Ivano (Stobre)
139
23.09.2018. 12:00:03
NE

13. Skvrce Lovro (Dubrovnik)
159
28.09.2018. 15:33:10
NE

14. Karlić Matteo luca (Ragusa)
191
24.09.2018. 08:08:14
NE

15. Bajo Lovre (Libertas)
243
24.09.2018. 08:06:40
NE

16. Papac Maroje (Dubrovnik)
254
26.09.2018. 09:42:58
NE

17. Šodan Ivan (Split 1950)
NEMA
25.09.2018. 16:55:49
NE

18. Mišura Roko (Split 1950)
NEMA
25.09.2018. 16:08:52
NE

19. Majić Ivan (Poen)
NEMA
25.09.2018. 21:18:42
NE

20. Papac Lukas (Dubrovnik)
NEMA
26.09.2018. 09:42:44
NE

21. Klaić Karlo (Ragusa)
NEMA
24.09.2018. 08:08:32
NE

22. Kordić Petar (Dubrovnik)
NEMA
27.09.2018. 10:43:00
NE

23. Šarić Frane (Stobre)
NEMA
23.09.2018. 11:57:27
NE


1. Tarocco Leticia (Ragusa)
3
24.09.2018. 08:09:41
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
5
25.09.2018. 15:53:09
NE

3. Granić Nika (Makarska rivijera)
21
15.09.2018. 16:50:41
NE

4. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
22
24.09.2018. 09:46:16
NE

5. Sivrić Iva (Ploče)
38
26.09.2018. 08:02:46
NE

6. Ivanković Maria (Terra)
46
24.09.2018. 09:36:10
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
73
25.09.2018. 20:40:05
NE

8. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
124
26.09.2018. 09:43:48
NE

9. Jurić Petra (Vulpes)
151
26.09.2018. 09:45:41
NE

10. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
177
24.09.2018. 10:35:33
NE

11. Ivanković Petra (Ragusa)
230
25.09.2018. 12:59:19
NE

12. Ševelj Lea (Ragusa)
253
24.09.2018. 08:09:16
NE

13. Gladan Dina (Dalmacijacement)
NEMA
25.09.2018. 13:07:36
NE

14. Komadina Morana (Dalmacija)
NEMA
25.09.2018. 19:16:10
NE

15. Marnika Angela (Dalmacija)
NEMA
25.09.2018. 10:39:24
NE

16. Vukić Nikolina (Dubrovnik)
NEMA
24.09.2018. 09:46:03
NE

17. Ćosić Lora (Dubrovnik)
NEMA
24.09.2018. 09:45:31
NE

18. Knego Dora (Dubrovnik)
NEMA
26.09.2018. 10:54:37
NE


?uvela Nora (Split 1950)
39
25.09.2018. 11:14:15
NE

Lon?arica Tonko (Ragusa)

26.09.2018. 17:16:13
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument